niki2698 niki2698 komentáře u knih

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Jak takhle někdo může mučit čtenáře :D Kdybych neměla všechny díly v knihovně, tak bych byla hodně naštvaná, protože bych okamžitě nemohla pokračovat ve čtení. Je to opravdu detektivka s erotikou. Zatímco píšu tenhle komentář už běžím pro další díl:D

16.07.2023 4 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Knížky od téhle autorky mně tak chytly až to není možné. S napětím jsem dál četla, až na to množství sexuálních scén (ale co taky čekat ), skvělý příběh a už aby vyšel poslední díl

05.06.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Dlouho jsem váhala nad tím jestli knihu koupit nebo ne, protože převážně čtu jiný žánr, ale překvapilo mě jak mě knížka bavila. Je určitě zajímavá, krátké kapitoly mě bavily- nemusela jsem končit uprostřed rozečtené kapitoly a každý si říká, až dočtu kapitolu :D
Doufala jsem v ještě rozvinutější konec ale i tak byla super, určitě doporučuju.

21.01.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Knihu jsem dočetla za dva večery, nemohla jsem se od ní první večer odtrhnout až mě donutily bolavé oči a spánek. V některých částech jsem se upřímně zasmála jako už dlouho ne. Naprosto skvělá knížka stejně jako ostatní které napsala, tuhle autorku mám mezi nejoblíbenějšími.

01.11.2022 5 z 5

Vše, co k tobě cítím Vše, co k tobě cítím Nora Welling

Kniha byla taková oddychová, zaujala že začátku hlavně obálkou a pro některé by mohla být nudná, ale zbožňuju prostředí Španělska a koní, dokázala jsem si to představit, takže mě kniha bavila a doporučuji ️

05.09.2022 5 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Zakončení knížky totálně nečekaný překvapení, ale vždycky jsem doufala že se to musí vše vyjasnit a skončit dobře. Nejlepší série jakou jsem četla

21.08.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Super čtení, nemůžu se dočkat druhýho dílu :)

09.03.2022 5 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Super pokračování, pohledy jiných mě bavili ale ten konec mě naštval, protože další díl ještě ani nevyšel a teď se bude muset čekat do března až :D

02.02.2022 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Super knížka. Vtipná, romatická, četla se skoro sama :) Doporučuji.

07.12.2021 5 z 5