Niki Niki komentáře u knih

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Kniha se četla velmi dobře, akorát jsem už od začátku tušila jak příběh dopadne. A konec mi přišel strašně uspěchaný, čekala jsem více romantiky.

27.03.2018 3 z 5

Kniha se cte rychle, ale jeji humor jsem nepochopila. Dej mi prisel nerealny, vyjmenovavani s jakyma vsema politickyma osobnostma se potkal bylo jako nastavovani horke kase.

25.03.2018 3 z 5

S duší Japonky S duší Japonky Denisa Ogino

Knihu jsem četla ihned po dočtení Suši v duši. Myslím si, že bych se bez tohoto pokračování obešla. Podle anotace jsem totiž čekala, že bude kniha pouze o životě po příjezdu na Slovensku a ne i o tom, co bylo předtím, co už bylo zmíněno v předchozí knize (někdy to autorka v obou knihách popisuje odlišně). Také mě nezaujaly japonské recepty, moc nechápu proč je autorka dala do této knihy, když už napsala samostatnou knihu japonských receptů.

18.11.2016 3 z 5

Lolito Lolito Ben Brooks

Po první knize od autora jsem byla na tuto natěšená, ale přišlo velké zklamání. Knihu jsem ani nedočetla, myslím si, ze ty obrázky v knize nebyly vůbec nutné.

27.04.2016 odpad!

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Silná kniha o příbězích evropanek, které se zapletly s muslimem. Jen mi bylo trochu líto, že každý příběh byl tak krátký, určitě by stálo za to, aby byla o každém příběhu napsána samostatná kniha.

29.01.2016 5 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Nejvíce mě zaujal začátek (cca do 110 strany), potom už to bylo slabší, konec mi přišel nedodělaný.

19.06.2015 4 z 5

Nájdem si ťa v Ríme Nájdem si ťa v Ríme Tatiana Brezinská Čuperková

Oddechovka, která mi zvedla náladu.

30.04.2015 5 z 5

Vybíjená Vybíjená Michal Viewegh

Kniha o běžných denních událostech (s návratem do minulosti), ale četla se dobře, proto toto hodnocení.

30.04.2015 3 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Knihu jsem začala číst v očekávání, že to bude naprostá bomba, což se ale nestalo. I když je mi 18, tak tato kniha již nejspíš není pro mě (spíše pro mladší). Také mě naštval konec, který byl nedokončený a nedovysvětlený. Kniha se ale četla dobře (já ji zvládla za jeden den), takže nakonec mé hodnocení není tak špatné.

30.04.2015 4 z 5

Už je tady zas Už je tady zas Timur Vermes

Kniha pro mě byla zklamáním, Hitler by se určitě nespokojil s tím, že ho lidé berou pouze jako komika. A vůbec jsem nepochopila ten závěr.

14.02.2015 3 z 5

Dva plus dva Dva plus dva Timea Keresztényi

Moje první setkání s touto spisovatelkou, měla jsem docela velké očekávání, které se nevyplnilo. Příběh byl naivní, od začátku bylo jasné, jak skončí. Hlavní postava mi nebyla moc sympatická, příběh byl podán bez velkých emocí, celkově mě moc styl psaní neoslovil. V blízké době další knihu od této spisovatelky číst nehodlám.

20.11.2014 3 z 5

Haló, tady tvoje láska! Haló, tady tvoje láska! Jana Benková

Konečně autorka napsala knihu s dobrým koncem!

07.11.2014 5 z 5

Smrt přichází do Pemberley Smrt přichází do Pemberley P. D. James (p)

Úžasná kniha, skoro jako by ji Austenová psala sama, jenom jsem nečekala, že najít vyníka bude tak lehké.

07.11.2014 5 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Kniha byla velmi čtivá, zábavná, akorát mi vadilo, že kromě hlavní dějové linky byl další dějová linka skoro nulová a pocity žádné, nevyjádřené.

07.11.2014 4 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Na to, jak byla kniha dlouhá se tam skoro nic zajímavého a poutavého neudálo (až na konec).

31.08.2014 3 z 5

Služka Služka Hana Lasicová

Krásná kniha, která ale měla pár chyb. Vadilo mi přeskakování v čase, strožejší popis života lidí v domě, a že jsme se vůbec nedozvěděli, jak to dopadlo s nějakými hlavnějšími postavami (např. s kuchařkou). A také byl konec zbytečně rychlý.

28.08.2014 4 z 5

Sedím si v Manchestri na kameni a je mi...? Sedím si v Manchestri na kameni a je mi...? Hana Lasicová

Velice zajímavá kniha, škoda jen, že byla tak krátká.

28.08.2014 4 z 5

Poviedky o láskach Poviedky o láskach Eva Urbaníková

Oproti prvním povídkám velký posun, nejlepší povídky co jsem kdy četla.

08.08.2014 5 z 5

Zlatíčko Zlatíčko Jana Benková

Překvapila mě naivita hlavní hrdinky a jak dlouho Tomášovi věřila. První polovina knihy byla celkem zajímavá, celou druhou půlku jsem čekala, kdy už jejich vztah vyjde na povrch on to s ní skončí. Nic nového pod sluncem.

27.07.2014 3 z 5

Catherine Catherine April Lindner

Oproti předchozí knize je to velký sešup dolů, kniha nebyla tolik napínavá a konec nebyl vůbec překvapivý a zajímavý.

08.07.2014 3 z 5