NikDisk

Královna ohněKrálovna ohněA. Ryan

Knihu jsem přečetla jedním dechem, moc hezky opět napsaná ALE ... To ale tam bohužel je, a týká se císařovny Volarska, proč jí udělal až tak šílenou a pomstychtivou? Místo toho, aby se bránila a měla pořádné vojsko, zabíjela všechny své poddané, to by přeci udělal jen blázen, který chce umřít. I přes to všechno byla kniha moc super ;)

05.01.2017

Knihovna dušíKnihovna dušíR. Riggs

Tuto knihu jsem četla do dvou do rána, abych konečně věděla, jak to celé dopadne. Jen jsem čekala u konce, že to nebude tak rychlé vysvobození, pár dnů ve cvokhausu by byla zábava. :D Ale i tak za mě moc hezky psaná kniha a mohu vřele doporučit.

05.01.2017

Carpe JugulumCarpe JugulumT. Pratchett

Miluju všechna dobrodružství s Čarodějkami. Každý díl nezklame svým perfektním příběhem. Kdyby byla skoro celá Zeměplocha jen o těchto Dámách, vůbec bych se nezlobila. Těším se na další dobroudružství s těmito bosorkami. :)

27.06.2018

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březenCalendar Girl 1 - Leden, únor, březenA. Carlan

Nooo....???? Jak bych měla začít. Kniha sama o sobě neměla špatný námět. Ale určité pasáže byly velice "sprosté" i na mě. Knihu jsem si kupovala k večerním čtení, aby naladila "atmosféru" doma a to se povedlo. ???? Takže bych měla správně dát ????????

02.02.2019