nikca3976

RiskRiskElle Kennedy

Podle mě mnohem lepší než první díl..postavy Brenna(drsňačka) a Jake (sebevědomý hokejista) mi strašně sedly a od začátku do konce mě neskutečně bavily...samozřejmě menší drama a problémy s ex nemohly chybět.. tenhle typ příběhů miluju...dva lidé kteří se "nesnáší",ale vládne mezi nimi chemie si postupně uvědomí že bez sebe nedokážou být..

LovLovElle Kennedy

Hodně jsem se bavila..dvojice Summer a Colin byli vtipní,tvrdohlaví, vášniví a strašní roztomilouši Straaaašně dlouho jim trvalo než se dali dohromady,ale stálo to za to...každou stránku jsem je popoháněla aby to už dali dohromady a dočkala jsem se ️

25.08.2021

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

knížka mě úplně pohltila...hlavně části, které psala Verity ve své autobiografii..to mě extra dostalo..místy to bylo hodně drsné i na mě strašně jsem nadávala jak se chovala a chtělo se mi brečet...a konec,to bylo jako doprčic co??!! ...no doteď nevím čemu věřit...tahle knížka ve mně nechala spoustu otázek a pocitů
Klobouk dolů

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Skvělá oddechovka,která se četla sama..přesně nějak takhle jsem si to představovala...jenom mi přišel moc uspěchaný konec... trošku bych to ještě protáhla
Nicméně se mi strašně líbilo že se hlavní postavy (Preston a Tara)nesnášely..mám ráda když se vztahy mezi nimi postupně mění..chemie mezi nimi byla nepřehlédnutelná..strašně jsem se bavila když se ti dva hádali nebo si dělali naschvály..je to ten typ knížky kterou máte za pár hodin přečtenou

25.08.2021

Jeden z násJeden z násShari Lapena

Podle mě je Shari Lapena nejlepší autorka psychothrillerů..všechny knížky jsem hltala a přečetla strašně rychle..Autorka vám nasadí brouka do hlavy už při prologu..čte se to prostě samo a nutí vás to přemýšlet o tom,kdo je pachatel,zatímco podezřelých přibývá a přibývá a najednou BUM! a je to úplně někdo jiný a vy skončíte s vykulenýma očima a spadlou bradou :DD

HraHraElle Kennedy

Krásný příběh o přátelství, které přeroste v něco víc..Postavu Huntera jsem si oblíbila už v předchozích dílech takže jsem se strašně těšila i na jeho příběh ️ Demi trhlá sympaťačka...ti dva mě strašně bavili už od začátku...autorka opět nezklamala

Vicious: Divoká láskaVicious: Divoká láskaL. J. Shen

Tuhle knížku jsem si úplně maximálně zamilovala...
Hlavní hrdina pěknej grázlík,měla jsem chuť ho praštit,ale to dávalo knize to její kouzlo...️

VýzvaVýzvaElle Kennedy

"Všichni se snažíme zjistit, kdo vlastně jsme a schováváme se za maskou odvahy"

Skvělé zakončení série ️ Elle je sázka na jistotu,její příběhy z hokejového prostředí jsou skvělé, romantické a vtipné..sice předvídatelné,ale tady mi to vůbec nevadí..u Výzvy jsem se hodně nasmála, Conor byl naprosto dokonalý ️kdyby se naučil líp komunikovat,tak by se vyhnuli tomu menšímu dramatu,ale to by pak nebylo ono V Taylor jsem se hodně viděla...ze začátku zakřiknutá holka s komplexi ze svého vzhledu,ze které se vyklubala strašně fajn pohodová holka ️ Strašně se mi líbilo jak se ten jejich falešný vztah vyvíjí a pomalu se propracovávají ke skutečnému ️ ostatní kluci z předchozích dílů nezklamali...pořád vtipní,sexy troubové ️ Série Off Campus a Briar U řadím mezi ty nejlepší co jsem kdy četla

Archerův hlasArcherův hlasMia Sheridan

"Láska znamená naučit se mluvit jazykem toho druhého"

Čím dál víc miluju Miu ️ co knížka,to úžasný příběh plný lásky,štěstí,ale i bolesti
Archerův hlas nebyla výjimka..ze začátku jsem se trošku bála co z toho vznikne,ale každou stránku jsem hltala jak nic až jsem se dostala k poslední stránce,což mě celkem naštvalo...nechtěla jsem aby to skončilo...takhle nějak si představuji skutečnou lásku...i přes Archerův problém k němu byla Bree laskavá, milá, chápavá a oddaná..nejedna slza ukápla až jsem si říkala jaktože ty moje slzné kanálky ještě můžou něco produkovat ‍️ Archerův hlas byl hodně smutný a zároveň krásný příběh..z toho konce jsem měla srdce až v krku...nesnáším takové šokující scény

25.08.2021

Když jsme se poznaliKdyž jsme se poznaliSarina Bowen

(+ SPOILER) Skvělá kniha.. krásný i trochu smutný příběh...Sarina má úžasné příběhy z hokejového prostředí, ať už solo a nebo ve spolupráci s Elle Kennedy ️ Bála jsem se toho, protože když jsem viděla, že hlavní hrdinka je invalida,myslela jsem, že se to v jednu chvíli pokazí,stane se nějaký nereálný zázrak a bude z toho blbost...díky bohu za ty dary a nic takového se nestalo...žádné takové "tvoje láska mě vyléčila,už můžu skákat 3 metry do vzduchu" i když bych to Corey vážně přála...byla to skvělá holka...i ve svém stavu optimistická a sarkastická,přesně tak,jak to mám ráda...žádná fňukna narozdíl od Adamové přítelkyně...ta mě tam slušně řečeno štvala,div jsem si oči nevykroutila..Adam byl strašný sympaťák,nechápala jsem kde nabral tak de*ilní holku barbie jako fuj nesnáším ji (na to,že tam skoro vůbec nebyla jsem se rozvášnila trochu) ...Adam a Corey 4ever prostě!!!! Ti dva spolu prostě jsem si tu knížku nehorázně zamilovala

Papírová princeznaPapírová princeznaErin Watt

Jednoznačně nejlepší díl série.Na scénu přichází Ella,kterou Callum Royal vytáhl z chudoby,jelikož se stal jejím opatrovnikem,a přivedl do svého sídla z čehož jeho synové nebyli dvakrát nadšeni a byli odhodláni jí dělat peklo na zemi a ze začátku ji nenáviděli.Vzhledem k její minulosti si mysleli,že jejich otce využívá kvůli penězům a sexu (fuj). Chemie mezi Ellou a Reedem byla znát hned od začátku.Ze začátku mi to strašně připomínalo sérii Elitní klub králů (taková light verze ) .Hlavně ten počáteční trojúhelník Ella,Easton,Reed mi to hodně připomněl.Ella byla úžasná hrdinka-silná,charismatická,milující.Nebála se postavit bratrům Royalovým a pro ty,které miluje by snesla modré z nebe.I přesto čím si prošla to nebyla žádná fňukna a dokázala se se vším porvat.Reed- tajemný,žárlivý majetnický,sexy rváč,který “vládne” akademii Astor Park.Každá by ho chtěla získat pro sebe,ale jenom Ella si ho dokázala omotat kolem prstu.Ti dva se ze začátku strašně nesnášeli,ale postupem času si vytvořili pouto.Bohužel Reed měl až moc temná tajemství a proto se na konci stalo něco co mě strašně naštvalo a šokovalo.Narozdíl od dalších dílů,byl tenhle psán jen z pohledu Elly,což byla celkem škoda,protože by mě zajímalo,jak ten vývoj událostí bral Reed.

Království hříchuKrálovství hříchuMeghan March

Závěrečný díl trilogie Mount..jak jinak než boží ️ Po přečtení druhého dílu jsem odpočítávala snad minuty než vyšel poslední díl a to čekání stalo za to Na to jeho jméno “Lachlan” jsem si ale stále nezvykla takže pro mě to byl celou dobu jenom Mount Nechybělo tu napětí,láska,vášeň ani temná tajemství..Kiera si tady chudina užije svoje a dokázala jaká královna a silná žena to je Z Mounta se vyklubal úžasný ochranářský a milující muž…obrátil úplně o 180 stupňů a za to jsem si ho oblíbila..v předchozích dílech mi byl nesympatický až do výletu do Dublinu

Jednou za životJednou za životT. L. Swan

Typická sestava hlavních postav: bohatý,sexy,vtipný a single chlápek a obyčejná holka,kterou jeho peníze absolutně nezajímají…příběh byl ale strašně chytlavý,vášnivý a vtipný a četlo se to samo..když se Emily a Jameson setkali po roce znovu tak mi byl Jameson strašně protivný,choval se jak blbec a byla jsem strašně ráda,že Em nepatří mezi ty hrdinky,co si nechají hned rozvazovat a mluvit do života…oba si byli tak strašně povahově podobní a jejich slovní přestřelky mě hodně bavily ️chemie tady lítala ze všech stran a písmen líbilo se mi že si všechno říkali narovinu,i když teda Jay byl někdy urážlivý jak 5ti leté dítě

IdolIdolKristen Callihan

Příjemná romantická oddechovka..Knížka mě bavila...ale nemůžu se zbavit dojmu, že tomu něco chybělo.. nějaká akce nebo prostě...já nevím Hodně jsem si hlavně užila tu část kdy byli u Libby doma...jakmile se přešlo na část,kde byly koncerty a večírky,tak to nějak ztratilo to svoje kouzlo..jinak seznámení Libby a Killiana bylo dost velice zajímavé a vtipné Oba byli dost sympatičtí a zamilovala jsem si je..

Neměli bychomNeměli bychomVi Keeland

"Říká se, že lásku a nenávist dělí tenká hranice....
....ale stát po obou jejích stranách zároveň,může být náramná zábava"

Vi je jedna z autorek, která mě přivedla na moji čtenářskou dráhu..každá nová kniha,která od ní vyjde je lepší a lepší..o spolupráci s Penelope ani nemluvím..jsou to takové oddechovky na pobavení a relax..příběh se mi četl sám i přesto,že jsem se dostala do fáze čtecí krize...hodně mě bavilo vzájemné dohadování a byla jsem zvědavá jak dopadne soupeření o místo mezi těma dvěma a musím říct že to skvěle vyřešili...obě postavy mi byly hned od začátku velice sympatické

Pan RomantikPan RomantikLeisa Rayven

Tohle byla fakt pecka. Skvělá oddechovka pro romantické duše ️Vůbec jsem nevěděla,co od toho mám očekávat,když jsem si knížku objednávala,ale byla jsem mile překvapená..Eden mě občas pěkně štvala vám povím,ale Paul byl prostě k sežrání Babča Nanabeth a kachna byli skvělé a zábavné zpestření v příběhu ️Konec mě hodně dojal a hlavně překvapil

Nemilosrdný králNemilosrdný králMeghan March

1. díl trilogie Mount
První kniha od této autorky...nad obálkou jsem doslova slintala upřímně,čekala jsem všechno,ale ne toto!! Kniha dělaná přesně mně na míru..během pár hodin jsem ji zhltla,ani jsem nechapála,jak jsem se dostala až na konec...ten mě rozsekal úplně nejvíc...Nechybělo mi tam absolutně nic.. Jenom mi teď na velice mocného muže,má velice strašné jméno :DD Líbilo se mi, že z Kiery neudělala autorka nějakou zakřiknutou blbku,ale že má Kiera "koule" a dokáže se Lachlanovi postavit Chlápky tohoto typu v knížkách miluji víc takových knížek prosím

Sexy srážkaSexy srážkaHelena Hunting

Strašně se mi ta knížka líbila..sfoukla jsem ji za pár hodin.. čekala jsem úplně něco jiného a byla jsem mile překvapená..
Daxtona jsem si oblíbila hned...na postavu Kailyn jsem si chvilku zvykala..ze začátku mi byla strašně protivná,ale postupem času si mě získala ️️
Krásný romantický příběh, nechybělo trochu toho dramatu a intrik

Eleanor a GreyEleanor a GreyBrittainy C. Cherry

Ani nevím co k tomu pořádně napsat,abych to všechno nevyspoilerovala Kniha je rozdělena na 2 části..tu první jsem suverénně celou probrečela...život dokáže být opravdu hodně krutý a hlavní téma první části mi je hodně blízké,takže jsem z toho byla hodně rozmrzelá a smutná a padly na to 3 balíčky kapesníčků..Ellie a Grey se setkali na párty a hned si padli do oka..postupem času se z jejich vztahu vyklubalo něco víc..oni dva byli strašně úžasní...hlavně Grey...to jak stál při Ellie v jejím nejtěžším období i když to sám neměl doma zrovna lehké bylo strašně mile a okouzlující..bohužel nastal čas,kdy se museli rozejít...ze začátku se snažili být v kontaktu přes maily,ale práce,vysoká a časový rozdíl nehrál v jejich prospěch..2. část se odehrávala o 16 let později...uff tady jsem byla taky trošku vykolejená,ale už ne tak moc...Ellie pro Greye začala pracovat jako chůva a jeho chování mě teda dost šokovalo a naštvalo.. bála jsem se, že se z Greysona stal totální šmejd, strpěl ztrátou ženy a traumatem z nehody...strašně jsem si oblíbila jeho mladší dceru Lorelai,byla strašně milá a věčně usměvavá i po tom, čím si celá rodina prošla...starší dcera mě ze začátku štvala, typická puberťačka,ale potýkala se s hodně hnusnýma věcma,takže jsem se do ní trošku zkusila vžít..Ellie vnesla do jejich rodiny světlo..udělala by pro ně první poslední a ten závěr mě tak strašně dojal...byla to naprosto skvělá knížka...nic takového jsem nečekala, slzné kanálky mi totálně vyschly a migréna z breku jede v plném proudu..doporučuji ke knize nakupit horu kapesníků a něco silného na nervy a bolest hlavy :D

Vzdorující královnaVzdorující královnaMeghan March

Společné chvilky Mounta a Keiry byly vtipné a žhavé...její vzdorovitost tomu příběhu dodává hodně šťávy..navíc tady Mount trošku vůči Keiře vyměknul,takže se nechová jak hovado,tak moc no a ten konec do pr**** :D

Drzý kravaťákDrzý kravaťákVi Keeland

"Život před tebe někdy postaví překážky, něco, co vůbec nečekáš. Musíme se rozhodnout mezi tím, jestli chceme být upřímní sami k sobě, nebo čestní k těm, které milujeme.“

Tohle byla bomba ️ Tahle dvojice je pro mě vždycky sázka na jistotu...ještě mě nikdy nezklamaly,naopak pokaždé jsem mile překvapená jak umí spojit síly a vytvořit něco tak skvělého ️ Postavy jsem si zamilovala hned při jejich prvním společném "setkání"..ta jiskra mezi nimi byla úplně dokonalá...Soraya - vtipná, sarkastická, upřímná a hlavně hodně obětavá...to co byla na konci schopná udělat pro Grahama bylo sice trochu na nervy,ale za to si mě získala ještě víc..dokonce jsem ji měla trošku radši než Grahama a to se mi nestává Graham byl úplně stejný a zároveň opak Sorayi...myslela jsem jak ho budu nesnášet,že se bude chovat jako typický bohatý parchant a on byl přitom takový bobánek roztomilý

Hodnej klukHodnej klukElle Kennedy

Pohodové, vtipné a sexy čtení... doporučuji

ReidReidMelanie Moreland

Prozatím nejlepší díl ️Na mě teda celkem dost emoční bomba Nonstop slzy v očích...ty knížky ze mě udělaly úplnou trosku ufňukanou ‍️ Reid to neměl v životě vůbec lehké a kvůli tomu se cítil méněcenný a nevěřil, že si zaslouží to nejlepší...strašně se mi líbila jeho upřímnost,všechno řekl hned na rovinu a byl hodně obětavý... ze začátku to byl takový stydlín ale pak se pěkně vybarvil a pochlapil️ Becca byla skvělá, stála při něm a vždycky ho vyslyšela...ten její otec mi teda fakt hodně pil krev..Samozřejmě se tu ukazovali i Bentley,Aiden a Maddox a víc se tu ukazoval i Richard z autorčiné předešlé duologie Kontrakt...️️ Probíhá scénky Aiden+Reid byly k nezaplacení...ti dva mě dohnali k slzám smíchu Ti dva si byli úžasně blízcí...a na konci jak se kluci z BAM k Reidovi zachovali velkoryse...to bylo něco ️️️
PS: První knížka,kde byl hlavní hrdina panic

Přísně tajnéPřísně tajnéElle Kennedy

Tuhle knížku jsem si koupila bez rozmýšlení a ani jsem nevěděla o čem to vůbec je..prostě jsem viděla jména těchto dvou skvělých autorek a musela jsem ji mít..když jsem se dozvěděla o čem to je,tak jsem si rvala vlasy, protože knížky s touto tématikou prostě nejsou nic pro mě...ALE...když jsem četla dál a dál tak jsem si ty dva rošťáky,Keetona a Luka,strašně oblíbila a škádlení a přátelství, které přerostlo až v lásku bylo strašně roztomilé,že jsem se většinu knížku usmívala jak měsíček na hnoji ️️️ tahle dvojice prostě ví jak nadchnout své čtenáře a z něčeho co nemám v knihách ráda udělají romantickou a žhavou bombu ️určitě doporučuji

Sběratel přáníSběratel přáníMia Sheridan

Kouzelný a lehce tajemný příběh.Taková slaďárna,která mě už od začátku pohltila. Připomínalo mi to krásku a zvíře v takovém modernějším podání. Přišlo mi to trošku rychlé,že se objeví nějaká cizinka a on najednou začne chodit ven a začne se ukazovat některým lidem, i když s maskou,když několik let nevytáhl paty z domu. Postavy jsem si zamilovala i když mi přišlo, že Clara na Jonaha strašně tlačila. Líbilo se mi to řešení záhady a tragický příběh Angeliny a Johna z minulosti. Příběh byl hodně kouzelný a krásný..za mě spokojenost️

Drzý bastardDrzý bastardVi Keeland

Tohle duo spisovatelek miluju .. Po této knížce přemýšlím, že si za domácího mazlíčka pořídím kozu ️️Za mě bomba příběh. Takový ten typ knížky,která se čte sama a rychle.Dost vtipné..hodně jsem se nasmála.Líbilo se mi, že první část popisovala ona a druhou on.Chance je další knižní hrdina,kterého bych chtěla mít doma Vtipný, milý sympaťák.Aubrey mi že začátku byla nesympatická,ale pak už jsem si na ni zvykla.Jejich dobrodružná cesta mě strašně bavila.První část byla vtipnější,ta druhá už byla taková trochu vážná,ale obě se mi strašně líbily..

MaddoxMaddoxMelanie Moreland

To byla pecka! ️ Naprosto skvělý příběh plný napětí,lásky a samozřejmě se to neobešlo bez dramatu...Obě postavy jsem si strašně zamilovala..při předešlých dílech jsem se bála,že mi ti dva nesednou ale autorka mě teda velice překvapila Strašně se mi líbilo že se tam objevil Richard Van Ryan z Kontraktu (další kniha od Melanie)!!!! a jeho žena Katy...u tohoto dílu jsem se nasmála,okousala nehty pomalu i sousedům a na konci mě to tak strašně všechno dojalo že jsem si i pobrečela ️ všichni tři Bentley,Aiden a Maddox dohromady jsou prostě fantastická trojka...jsou vtipní a navzájem se podporují a pomáhají... přátelé jak se patří ️ Většinou mám z knižních sérií nejradši první díly ale tady u mě nejvíc zabodoval právě Maddox a bylo mi líto že už je knížka u konce

25.08.2021

S láskou tě nenávidímS láskou tě nenávidímJo Watson

přečteno za pár hodin..takhle nějak jsem si to představovala... romantické, vtipné,nechybělo ani drama a postavy mi sedly hned od začátku...obzvlášť gay páreček JJ a Bruce ️ a samozřejmě taky malá Li ...nezvyk byl,že už na začátku knihy Ben řekl Seře že je do ní zamilovaný...většinou jim to trvá celou knihu a já nad tím nervačím (zde byly mé nervy ušetřeny )

Bennett Mafia: Zakázaná láskaBennett Mafia: Zakázaná láska Tijan

Tohle byla bomba...přesně pro mě!!Ležela mi na poličce zbytečně dlouho...Romány o mafii mám strašně ráda..navíc tam nechyběla nenávist,ze které se časem stala láska...Bylo to napínavé,žhavé a vzrušující..nemohla jsem se od ní odtrhnout..líbilo se mi jak postupem času vyšla všechna tajemství na povrch..

Kontrakt 2Kontrakt 2Melanie Moreland

Naprosto boží...přečetla jsem jedním dechem...první díl jsem četla snad stokrát a u tohohle to asi bude stejné ️ Celou dobu tekly slzy proudem...ať už smutkem a nebo štěstím...totálně emocionální příběh