nikca3976 nikca3976 komentáře u knih

Racer Racer Katy Evans

Racer vůbec nezklamal..po prvních třech dílech,které byly o jeho otci,byl tento jeden z nejlepších ️ Racer si mě získal hned od začátku...jaký otec,takový syn,se všemi klady i zápory ️ stejně majetnický,stejně úžasný,prostě stejně naprosto dokonalý ️ Líbil se mi jejich vztah už od začátku...on se ji snažil dostat a ona si hrála na nedostupnou ,takže se snažil ještě víc...líbilo se mi, že tu byl opět zmíněný i Remy...i když už byl poměrně starší,tak jsem z toho měla druhé Vánoce...byla jsem ráda,že tu nebylo žádné extra rozchodové drama,ale všechno šlo celkem hladce...občas mi to přišlo podezřelé a říkala jsem si,kdy se něco podělá...nakonec tam bylo trošičku dramatu,ale nebylo to nic,co bylo v předchozích dílech...dokonce je to jediný díl u kterého jsem nebrečela a že já u toho čtení bývám hodně ufňukaná tahle série mi bude děsně chybět..vidím to někdy na rereading ️

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Tohle byla slušná jízda..Taková vtipná,lehce erotická oddechovka..Bylo to trošku předvídatelné,ale to mi nevadilo..tajemství, které vyplulo na povrch při soudním procesu jsem teda nečekala vůbec žádné extra drama tam neproběhlo,což mě trošku mrzí,protože já pro dramata žiju Obě hlavní postavy jsem si oblíbila hned od začátku...oba sympaťáci..škoda že u nás v nemocnici nemáme taky takové doktory,hned by se do té práce chodilo s větším elánem :DD

25.08.2021 4 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

1. díl trilogie Mount
První kniha od této autorky...nad obálkou jsem doslova slintala upřímně,čekala jsem všechno,ale ne toto!! Kniha dělaná přesně mně na míru..během pár hodin jsem ji zhltla,ani jsem nechapála,jak jsem se dostala až na konec...ten mě rozsekal úplně nejvíc...Nechybělo mi tam absolutně nic.. Jenom mi teď na velice mocného muže,má velice strašné jméno :DD Líbilo se mi, že z Kiery neudělala autorka nějakou zakřiknutou blbku,ale že má Kiera "koule" a dokáže se Lachlanovi postavit Chlápky tohoto typu v knížkách miluji víc takových knížek prosím

Tyran Tyran T. M. Frazier

(SPOILER) Tohle byla fakt pecka. Čekala jsem dlouhé měsíce,ani už jsem nepočítala s tím, že bude pokračování přeložené a najednou jak blesk s čistého nebe to přišlo ️ Moje reakce byla taková, že jakmile mi přišla,tak jsem zaječela a po straně dlouhé době jsem doslova brečela štěstím...až takhle jsem se na Tyrana těšila King mě zaujal už hned od první stránky...byl to prostě temný příběh plný nebezpečí,sprosťáren a hlavně drsných a potetovaných chlapů To je něco pro Nikolku ️ Kdo četl Kinga,tak neexistuje,že by si nepřečetl tohle neskutečně napínavé a nebezpečné pokračování.To by bylo proti přírodě. Potom co se Doe vrátila domů se jí občas vybaví nějaká vzpomínka...vzpomínka na Nikki pro mě byla jako časovaná bomba...po tom,co zazněla přezdívka Tyran se mi probudil mozek a já hltala slovo po slově abych zjistila,kdo to sakra je a co doprčic provedl..samozřejmě jsem se netrefila jako vždy (další důkaz, že by ze mě byla špatná detektivka) Občasná setkání Doe a Kinga byla žhavá až až Samozřejmě by to nebylo ono,kdyby nevěděl,kde je a nechodil za ní ,ale kvůli nějakýmu podělanýmu Elimu to nebylo tak často,jak bych chtěla King je prostě bestie, zamilovaná bestie,kterou někdo hodně nasral, takže byl odhodlaný všechny pozabíjet jenom aby mohl být zase s Doe..prošel si peklem, včetně Beara, který si užil svoje při hledání Eliho..zvrat,který nastal jsem absolutně nečekala...Co všechno provedl Doe bylo odporný a zasloužil si za to trpět.. nalákat Kinga pro něho byla osudová chyba,ale teda když se vypořádával s Doe tak se mi zvedal občas kufr...všechno má ale svoje pro a proti...objevila se totiž jedná skvělá osoba a to pro mě bylo dojemných pár stránek ️️ Taky mě strašně zajímalo jak to skončí s Kingovou dcerou Max,protože on si zasloužil šťastný konec..no prostě mě to absolutně dostalo a budu se vzpamatovávat dlouho asi ️ Snad budou přeložené další knihy, protože tyhle temné příběhy já šíleně miluju ️️

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Vzájemná chemie mezi Natálii a Hunterem by se dala krájet...ti dva mi sedli hned od začátku..líbilo se mi jak Hunter Natálii pořád uháněl a ona si hrála na nedostupnou ️ Ten chlap byl přímočarý a nebál se do toho jít naplno..prostě když někoho chce tak ho mít bude a hotovo..zprvu jsem nechápala proč,když se tak přitahují si stojí za tím,že chce jen sex bez lásky,ale postupem času jsem ho chápala víc a víc.Prošel si v životě hodně sra*kama,ale stejně...proč se nesvěřit a zbytečně věci ještě víc komplikovat?

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Závěrečný díl série Božský..konec příběhu Božského bastarda a mrchy.. plánování svatby obohacený Bennetovým plánem držet předsvatební celibát Chloe se samozřejmě nedá a bude se všemožně snažit mu to překazit..Z těchto dvou mám radši Chloe,protože je to taková "drsňačka" a hlavně nezávislá...s Bennetem dohromady jsou jako časovaná bomba a člověk nikdy neví,kdy bouchne a co všechno způsobí Hodně žhavé a oddechové čtení...️
Tahle série má pro mě hodně citovou hodnotu..přivedla mě ke čtení...nikdy jsem nečetla,vždycky jsem se musela nutit nebo jsem přečetla pár stránek a knížku odložila...pro mě bylo čtení jako trest,když to řeknu tak blbě ‍️ Jendou jsem se nudila a koupila si božského bastarda a už to jelo...jenom si prostě stačilo najít svůj žánr a už se čte samo..vůbec se nestydím, že čtu především erotické romány (má to i své výhody ) ️Když jsem tuhle sérii četla,tak jsem měla trošku blbé období,ale při čtení božské série jsem na všechno kolem aspoň na chvíli zapomněla a byla jsem v úplně jiném světě ️️

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Dlouho jsem tuhle knihu odkládala a nemohla jsem se do ní ani začíst...chvilkami mě bavila a chvilkami zase nudila... ze začátku jsem si říkala že to bude bomba,ale nakonec mě to zase až tak nenadchlo...je to ten typ knížky,který neurazí,ale vracet se k ní nebudu...co se týče postav,tak Cameron mi na začátku sedl,ale postupem času se mi svým chováním trochu zprotivil a to hlavně tím, že by Maye nejradši diktoval co má a nemá dělat,takže se ani nedivím, že byla často protivná a odtažitá...Maya byla až moc ovlivněná minulostí a jejími rodinnými problémy až se z ní stala taková protivná husička,že jsem měla někdy chuť skočit do té knížky a přivést jí k rozumu...

25.08.2021 3 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Toto jsem nečekala...první zkušenost s touhle autorkou a získala si mě už první stránkou této knížky..jak jsem mohla tak dlouho pokukovat po jejich knihách a nekoupit je?Jsem fakt ráda,že jsem to udělala.Tohle bylo po dlouhé době to nejzajímavější,nejpoutavější, nejžhavější, nejnapínavější a nejvíc šokující čtení Je to i tím,že je to #haterstolovers To temné prostředí intrik, zločinů, tajemství a pomsty je prostě vysoce návykové...ten pocit,kdy hltáte každé jedno slovo a nejste schopní odlepit zrak a ruce od knížky je k nezaplacení...Bryant Royal...mocný,sexy a majetnický muž..všechno co má mít můj romantický hrdina Isa....tu jsem si zatraceně zamilovala...rebelka a vůbec se nebojí Bryantovi postavit Celý děj byl trošičku chaos,ale tak to mám ráda,protože to bylo nepředvídatelné..neměla jsem ani představu co od toho čekat a jak ta kniha skončí...ale na konci jsem vystřelila z křesla až se i kocour lekl

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

strašně skvělá duologie...temné romance jsou pro mě číslo jedna mezi všemi žánry..musím říct, že ze začátku jsem měla v hlavě total i guláš,dokonce větší než u prvního dílu protože to byl sakra velký chaos ,ale postupně všechno vyplouvalo na povrch a musím teda říct, že ten konec jsem vůbec nečekala

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Pohodové, vtipné a sexy čtení... doporučuji

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Tohle byla fakt pecka. Skvělá oddechovka pro romantické duše ️Vůbec jsem nevěděla,co od toho mám očekávat,když jsem si knížku objednávala,ale byla jsem mile překvapená..Eden mě občas pěkně štvala vám povím,ale Paul byl prostě k sežrání Babča Nanabeth a kachna byli skvělé a zábavné zpestření v příběhu ️Konec mě hodně dojal a hlavně překvapil

Touha Touha Helen Hardt

Pokud hledáte knížku o chlápkovi,který má za sebou fakt drsnou minulost,ale radši si nechává všechno pro sebe a chová se jako totální vůl k holce,která je na něho milá a chová se přátelsky,tak jste na správné adrese Mezi Jade a Talonem to jiskřilo hned od začátku..chemie mezi nima by se dala krájet ..bohužel ale Talon byl až moc uzavřený...chápu, že má za sebou dost temné časy,ale sakra...Jade za nic nemůže a on se fakt někdy choval jak de**l... nemluvě o tom,že to má pokračování a ten otevřený konec mě teda dost šokoval samozřejmě se mi hlavě začala otáčet hned kolečka a už si představuji jak to asi tak bude pokračovat a ty scénáře se mi teda moc nelíbí Skvěle se to četlo a nemohla jsem se odtrhnout...potřebuji už pokračování!!!️
PS: ten její bývalý je taky pěkný parchant

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Tuhle knížku jsem si koupila bez rozmýšlení a ani jsem nevěděla o čem to vůbec je..prostě jsem viděla jména těchto dvou skvělých autorek a musela jsem ji mít..když jsem se dozvěděla o čem to je,tak jsem si rvala vlasy, protože knížky s touto tématikou prostě nejsou nic pro mě...ALE...když jsem četla dál a dál tak jsem si ty dva rošťáky,Keetona a Luka,strašně oblíbila a škádlení a přátelství, které přerostlo až v lásku bylo strašně roztomilé,že jsem se většinu knížku usmívala jak měsíček na hnoji ️️️ tahle dvojice prostě ví jak nadchnout své čtenáře a z něčeho co nemám v knihách ráda udělají romantickou a žhavou bombu ️určitě doporučuji

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

No... zaprvé jsem to ani nedočetla... zadruhé jsem v životě nečetla nic úchylnějšího a zatřetí mi každá kapitola připadala jako scénář na porno... samý sex a žádný děj..jako možná se to někomu líbí,ale na mě toho bylo nějak moc..strašně mě teda udivuje co všechno byla Mona schopná udělat pro prachy...každopádně po téhle knížce se nemůžu podívat na skleněnou láhev aniž bych si vzpomněla na toto některé scény byly fakt přes čáru...zvlášť ty, kde nebyli sami

25.08.2021 1 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Poslední díl série znovu Jako haló...Cam,Otis,Ezra a Scott?Ti si taky zaslouží své díly Od Mony bych si přečetla román i o popelnici,kdyby ho napsala ️ Je to prostě skvělá autorka...Blake byl úžasný,Jude byla taky úžasná,všichni byli úžasní..do čtení jsem se okamžitě zažrala..od začátku jsem si oba dva strašně oblíbila..chápala jsem proč byl ze začátku Blake jak osina v zadku,v jeho situaci bych se ocitnout fakt nechtěla,ale jejich postupné zakopávání válečné sekery jsem si užila a byla jsem ráda že se ukazuje jak skvělý člověk to je ️️ Nemluvě o tom že to byl sexy sportovec Jude měla jedinou chybičku,nechala si všechno co se jí stalo pro sebe a tím samozřejmě vzniklo menší drama,kdy se Blake zachoval jak blb,místo toho,aby ji vyslechl..jednou mu ublížila a automaticky hned je jasný, že mu ublížila znovu Pro mě bylo Snít znovu ze všech dílů,spolu s Věřit znovu,ten nejlepší...během dvou dní jsem to zhltla jak nic...celou dobu co jsem četla jsem měla takový divný pocit,protože prostě konec serie,a snažila se ten konec nějak oddalovat,ale četlo se to úplně samo...no a samozřejmě se tam objevovaly postavy z předešlých dílů ️️

Chobotnice Chobotnice Paulina Świst

Další pecka z právnického světa.Tahle autorka dokáže spojit realitu s fantazií..Druhý díl série kolotoč, Chobotnice,byl ještě lepší než předešlý..Hltala jsem to slovo od slova...perfektní spojení dvou žánrů,krimi a erotiky...je to tak strašně realisticky napsané,že by si člověk myslel, že je to podle skutečné události...ani není divu,když je autorka zároveň i právnička..získala si mě hned svou první sérií Prokurátor..tam si mě hned získali především Kinga a Lukasz,kteří se objevují i v téhle sérii,jelikož se tu řeší případ,ve kterém jsou zapletení jejich přátelé a objevuje se tu i komisař Wyrwa Michal a Lilka byli bezvadní...Michal byl strašný sympaťák a Lilka samozřejmě musela hrát nedostupnou,dokud si neuvědomila,že její přítel stojí za prd...autorka samozřejmě opět nešetří vulgarismy..vůbec se s tím nesere ️ Jeden podraz tady střídá druhý,jiskření mezi postavami tady bylo ohromné..byla jsem extrémně nadšená...za to čekání ti stálo...no ale samozřejmě nic netrvá věčně a přišel EPILOG...nevím,co si mysleli o mně mysleli sousedi,ale slušná a tichá jsem fakt nebyla a samozřejmě nutně potřebuji pokračování

Reid Reid Melanie Moreland

Prozatím nejlepší díl ️Na mě teda celkem dost emoční bomba Nonstop slzy v očích...ty knížky ze mě udělaly úplnou trosku ufňukanou ‍️ Reid to neměl v životě vůbec lehké a kvůli tomu se cítil méněcenný a nevěřil, že si zaslouží to nejlepší...strašně se mi líbila jeho upřímnost,všechno řekl hned na rovinu a byl hodně obětavý... ze začátku to byl takový stydlín ale pak se pěkně vybarvil a pochlapil️ Becca byla skvělá, stála při něm a vždycky ho vyslyšela...ten její otec mi teda fakt hodně pil krev..Samozřejmě se tu ukazovali i Bentley,Aiden a Maddox a víc se tu ukazoval i Richard z autorčiné předešlé duologie Kontrakt...️️ Probíhá scénky Aiden+Reid byly k nezaplacení...ti dva mě dohnali k slzám smíchu Ti dva si byli úžasně blízcí...a na konci jak se kluci z BAM k Reidovi zachovali velkoryse...to bylo něco ️️️
PS: První knížka,kde byl hlavní hrdina panic

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

To bylo tak roztomilý ️ Na Penelope mi to přišlo až moc sladký,ale strašně krásný ️️Caleb byl mimořádný a správňácký kluk s dobrým srdcem...na něm mi ani tak nic nevadilo...jenom teda Teagan se ze začátku chovala jak trubka,ale pak se "spravila"...žádné extra drama se nekonalo což mi ani nevadí,akorát jsem teda nečekala, že se fakt vrátí do Anglie ,ale konec byl hezký pro oba dva...Strašně jsem si tam oblíbila i Mauru..správňácká ženská

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

"Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“

Bože ...Amo fakt dokáže napsat dokonalou dark romanci Po téhle sérii jsem pokukovala strašně dlouho a nakonec jsem si ji koupila...nevím proč jsem tak dlouho váhala...první díl,Stříbrná labuť,mě úplně pohltil..myšlenky jsem měla celou dobu na pochodu a nedal mi spát Hodně zvrácený příběh,ale něco napsáno přímo mně na míru...Bishop mě zaujal hned,hlavně tím jak byl tajemný a nedostupný...i Madison mám hrozně ráda...no a Nate...prostě miláček ️ Noo trošku mi tam vadí věk postav...na to co dělají bych jim dala aspoň 5 let navrch ‍️ nicméně se těším na další díly
A ty obálky jsou prostě boží

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Pokračování příběhu Madison a Bishopa..dokonalý zmatek v hlavě...to je asi tak co bych k téhle sérii mohla říct,protože je to tam samá lež,podvody a tajemství Pořád mi vadí věk hlavních postav,ale děj se mi strašně líbí a hlavně to temno Madshop 4ever!!!!
A ta obálka