nikca3976 nikca3976 komentáře u knih

Žena z čísla 24 Žena z čísla 24 Juliet Ashton

Tohle byl pro mě nekonečný příběh.Chvilku už to vypadalo nadějně a potom mě to zase nebavilo.Tady se mi nejvíc líbilo,že na začátku každé kapitoly byl nějaký zajímavý citát Bylo to na mě všechno moc domotané a zbytečně dlouhé.

25.08.2021 2 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Na tenhle díl jsem se extrémně těšila,protože mě zajímalo jak to všechno dopadne,jestli bude happy end nebo ne. Konečně něco trochu realistického a žádná slaďárna. Tenhle díl mě neskutečně nadchnul..byla to super jízda od začátku až do konce.Spousta napětí a lásky, myšlenkové pochody byly v plném proudu.Emoce se mnou pěkně mávaly.Calebovi a Olivii jsem od 1. dílu fandila.. byli si prostě předurčení a všechny smutné i šťastné chvíle jsem prožívala s nimi ️ Nemohla jsem se odtrhnout...konec dopadl úplně jinak než jsem si představovala.. mám z něho smíšené pocity a byl to pro mě trošku šok ...tahle série mě chytla za srdce...mohla bych ji číst pořád dokola️

25.08.2021 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Vztah mezi Carterem a Arizonou se mi líbil.Byl to hezky romantický,čtivý příběh. Obě hlavní postavy jsem si hned oblíbila..Carterův spolubydlící Josh byl vtipný sympaťák.Jenom Arizoninu kamarádku Nicole jsem nějak nemohla vystát..na konci už se trošku polepšila. Naštvali mě tam se Seanem...udělali z něho vola a bylo mi ho fakt líto.

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

.Tahle knížka mě hodně dostala.Byl to hodně silný,emotivní romantický příběh. Při čtení jsem byla celou dobu smutná i šťastná zároveň,usmívala jsem se a měla na krajíčku.Už když jsem četla prolog,tak jsem věděla,že to bude hodně emotivní čtení.Bylo to mnohem lepší než jsem čekala.Wes byl skvělý už od začátku.Měl to velmi těžké..nemoc plus obvinění z něčeho co neudělal ho neodradilo od toho,aby bojoval za sebe i za lásku.Na jednu stranu jsem byla naštvaná ale na druhou stranu jsem i chápala,že nechtěl o své nemoci říct Kiersten a dozvěděla se to tak,jak se to dozvěděla.Kiersten byla hodně silná osobnost,prožila si trauma a ztratila rodiče,ale zůstala silná a stála po boku Wese až do konce. Na konci knížky už tekly slzy proudem.Takový konec jsem čekala i nečekala

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Cokoliv ty dvě napíšou,je to bomba.️ Čtivé, romantické,vtipné,ale i smutné čtení. Nic mi tam nechybělo.Postavy mi byly od začátku velice sympatické,hlavně teda Hailey. Strašně mě potěšila zmínka o Pixy ️ (viz. Drzý bastard). Na závěr knihy jsem měla co dělat abych se nerozbrečela..bylo to smutné i hezké zároveň.Ani jsem nedýchala,když už se kniha blížila ke konci,netušila jsem vůbec jak to dopadne..

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Příběh těchto dvou mě zaujal už svou anotací. Čekala jsem trošku něco jiného,ale o to příjemnější čtení to bylo.Grayson mi přišel ze začátku jako pitomec,který Kiru na začátku nesnášel,protože si myslel,že je to rozmazlená dceruška bohatého blbečka (jinak to nejde říct,ten její fotr byl vážně šmejd a to tam ani skoro vůbec nebyl ). Líbilo se mi jak se jejich vztah postupně vyvíjel.To jejich špičkování bylo zábavné a ty přezdívky "čarodějka a drak" byly rozkošné.Konec mě pěkně dojal,doteď mě bolí tváře z toho jak jsem se usmívala Nic mi tu nechybělo...romantika,intriky,zrada...prostě bomba

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Po přečtení S láskou tě nenávidím jsem si tuhle knihu kupovala s velkým očekáváním. Bohužel musím říct že mě zklamala. Musela jsem do čtení nutit a z velké části už jsem potom musela i přeskakovat jinak bych to četla doteď..mělo to i dobré části,ale těch nudných tam bylo víc. Z hlavní hrdinky udělali úplně totální nešikovnou trubku až mi to lezlo na nervy a Ryan mě taky nějak extra nezaujal.

25.08.2021 3 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Jiskření mezi Millie a Reidem bylo téměř hmatatelné.Trošku mě na Millie štvalo,že byla tak strašně moc uzavřená,ale jinak to byla fajnová ženská ️ Reid byl můj miláček už od začátku a zbytek kluků z party taky...dost jsem se s něma nasmála. Četlo se to úplně samo. Ke konci to bylo dojemné a nádherné.

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Nevim co jsem od toho čekala,ale tohle opravdu ne 50 odstínů se může jít zahrabat..jakože první jsem se nemohla začíst...ale pak se objevil Ash a hned jsem si ho oblíbila ️ a pak se objevil ještě Embry no a pak zase znovu Ash a pak to začalo...totální závislost na téhle sérii..hltala jsem stránky jednu za druhou...četlo se to úplně samo až jsem hleděla že už jsem na konci knížky..co se týče děje...no...občas jsem zrudla rozpaky a obzvlášť,když začalo to co jsem nečekala absolutně vůbec...sex ve třech masakr..číst o tom bylo trochu divný,neodsuzuju gaye a lesbičky,ale vědět o tom a číst o tom je něco jiného a občas jsem některé scénky musela přeskočit,protože to nebylo nic pro mě..občas mi přišlo,že tam Greer byla páté kolo u vozu..líbilo se mi, že se tam střídali dva časy - přítomnost a minulost,takže jsou tam vysvětlené některé nejasnosti..láska a chemie mezi těmi třemi byla neuvěřitelná a možná trošičku přehnaná..️na konci jsem už ani nedýchala a to jak dopadl konec jsem čekala i nečekala... za mě team Ash&Greer prostě král a královna ️ Embry není špatný ale já mám prostě radši bad boye

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Tenhle díl byl trošku slabší...myslela jsem, že drama okolo únosu Greer bude trošku větší, že se toho tam stane víc..bylo to takové nemastné neslané..příběh byl psaný převážně z pohledu Embryho,ale jsou tam části psané z pohledu Greer..náhledy do minulosti nám ukážou jak se setkali a zamilovali Embry s Ashem a jak probíhala válka s Karpatskem..byl to díl hlavně o Embrym a Ashovy...sexem se tu jako v předešlém díle taky nešetřilo a bylo to pro mě hodně zvrácené čtení ze začátku se mi to četlo blbě,nemohla jsem tomu přijít na chuť,ale pak už to šlo samo...tady jsem zjistila že Embryho prostě nemám ráda a chtěla jsem,aby v posledním díle skončila Greer jenom s Ashem a on aby se někam vytratil to co se stalo na konci jsem trošičku očekávala...tenhle díl byl takový lehce předvídatelný

25.08.2021 3 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Neskutečný závěr série ️ Nezvrhlejší série,kterou jsem kdy četla,ale zároveň jsem si ji strašně zamilovala ️ Dopadlo to jak jsem chtěla i nechtěla a hlavně ani nečekala Trochu mě vyděsilo ,že to má skoro 500 stran...bála jsem se že to bude nuda a budou to zbytečně protahovat,ale mile mě překvapili...občas mi zase připadalo, že Greer je tam zbytečně..láska mezi Ashem a Embrym byla nádherná...stále jsem ale tým Ash přišlo mi jako kdyby měli Greer jenom jako takové zpestření a plyšáčka do postele celý díl byl pojat v duchu krále Artuše,což mi nevadilo,ale "mystická" vsuvka mi v knize absolutně vůbec neseděla celou dobu jsem byla jako na trní..nervozita z toho,jak to dopadne s Karpatskem plus nervozita z toho,jak to vůbec dopadne úplně s touhle neobvyklou trojicí...na konci slzy,vztek,radost, dojetí, zklamání, potěšení a hoooodně super překvapení ️️️

Habibi Habibi Baja Dolce

Tahle knížka by měla mít zakázané skončit proboha!!! Po strašně dlouhé době mě něco takhle pohltilo..vážně klobouk dolů ️ Knihu jsem si koupila z čiré zvědavosti,jelikož si moc knihy od slovenských ani českých autorek nekupuji,protože se bojím,že to nebude mít takový zápal jako u autorek zahraničních...no ale vzhledem k tomu,že se o ní tady Instagramu strašně moc mluvilo tak mi to nedalo a šla jsem do toho a vůbec toho nelituji..tahle dark romance mě úplně odrovnala...hlavní hrdinka Cassie se mi hodně líbila,nebyla to žádná zakřiknutá stydlivá trubka,ale měla pořádně proříznutý jazyk...no a Habibi...to je kapitola sama sobě...sexy potetovaný bad boy,kterého byste z jednu chvíli nejradši zabili,ale potom byste si ho nejradši vzali za muže a porodily mu děti (a nebo to je jenom v mých fantaziích :DD) líbilo se mi,že to oba dva neměli v životě jednoduché a každý měl svou temnou stránku...no ty zvraty někde v polovině knihy mi braly dech,jeden šok za druhým..no a Viktorie...to byl masakr,to mi málem vypadly oči z důlků někde ke konci jsem si pobrečela (poslední dobou u těch knížek často brečím ) a epilog mi udělal radost a na závěr zase trošku šok z Candyho...no už se na něho hooodně těším kniha je ve slovenštině,takže jsem si ji aspoň po dlouhé době hezky procvičila

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Kouzelný a lehce tajemný příběh.Taková slaďárna,která mě už od začátku pohltila. Připomínalo mi to krásku a zvíře v takovém modernějším podání. Přišlo mi to trošku rychlé,že se objeví nějaká cizinka a on najednou začne chodit ven a začne se ukazovat některým lidem, i když s maskou,když několik let nevytáhl paty z domu. Postavy jsem si zamilovala i když mi přišlo, že Clara na Jonaha strašně tlačila. Líbilo se mi to řešení záhady a tragický příběh Angeliny a Johna z minulosti. Příběh byl hodně kouzelný a krásný..za mě spokojenost️

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Mam ráda tyhle knížky z advokátského prostředí a tahle opět nijak nezklamala..od této autorky je to ZATÍM první kniha,kterou jsem přečetla..mám maličko do toho si dokoupit zbytek série (ale musím už prostě šetřit na horší časy) Už od první kapitoly jsem v tom byla až po uši ️ Cameron a Jack byli skvělí ️ chemie mezi něma no comment jenom mě mrzí že byl vrah odhalený tak brzo...těšila jsem se jak zase budu mít seznam vrahů a ani jednou se netrefím těším se na filmové zpracování a jsem hoooodně zvědavá na obsazení postav

V ringu V ringu Katy Evans

Bože tenhle díl mě úplně pohltil už od první kapitoly a od první chvíle co Remy vlezl do ringu Po strašně dlouhé době mě něco takhle bavilo až jsem i spánek obětovala Prostě.A.Jednoduše.To.Zbožňuju!!!Jak Remy tak Brooke byli úžasní, rozkošní, žhaví, vášniví, neskuteční..sice je Remy bipolární,ale má své kouzlo...je MAJETNICKÝ JAKO PRASE...a to já šíleně žeru...úplně jsem na Brooke občas žárlila takovýho chlapa by chtěla každá...prostě sexy, majetnický a navíc ještě boxer ️ No na konci jsem řvala (nečekaně)... obdivuji své slzné kanálky že ještě mají nějaké zásoby

Šance Šance Katy Evans

ento díl pro mě byl emočně celkem náročný.V jenom kuse jsem byla nervní a dojatá.Ti dva jsou prostě nádherný pár.... Občas mě štvaly Broočiny nálady..byla jak počasí Když byla kvůli rizikovému těhotenství upoutaná na lůžko bez Remyho tak jsem byla hodně nervózní z toho,co se stane...její rodiče mě teda pěkně štvali,ale na ty jeho to nemá...líbila se mi strašně scéna mezi Brooke a Remyho rodiči...ta jim to nandala Tohle zatraceně žhavé čtení se to četlo úplně samo

Remy Remy Katy Evans

Takové rychle shrnutí obou předešlých dílů pohledem Remyho.Plus pár kapitolek navíc, které podle mě mohly být zahrnuté do jedné kapitoly v předešlém díle,ale nic tímto dílem autorka nepokazila

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Mafiánské prostředí zbožňuju..tahle autorka prostě ví jak zaujmout...hned od začátku jsem si příběh tady téhle dvojice oblíbila...líbilo se mi, že byl příběh popsán z pohledu obou a ne jenom z pohledu jedné jako V ringu a Šanci..chemie mezi těma dvěma byla Hodně zajímavé, vášnivé, tajemné čtení...bratr Graysona byl pěkný hajzlík..měla jsem chuť zalézt do té knížky a dát mu po tlamě na konci jsem skoro nedýchala teda a měla slzy na krajíčku možná bych to ještě trochu protáhla ..bylo mi líto že už jsem na konci

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Za mě nejslabší díl.Chvilkama mě to bavilo,chvilkama zase ne.Postavy mi taky moc nesedly...někde ke konci se objevil teda zvrat,který jsem vůbec nečekala,ale jinak mě to nějak nenadchlo

25.08.2021 2 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Tak tento díl byl skvělý.Čekala jsem trochu něco jiného ale mile mě to překvapilo. Jak Maverick,tak Reese si mě získali...oba sympaťáci..ze začátku jsem se celkem bála, že bude Maverick stejný šmejd jako jeho otec,ale chlapec překvapil ️ Taky se mi strašně líbilo, že se tu ukázal Remyyyyyyyy...a to hodně často vzhledem k tomu, že spolu měli i zápasit...tady se jenom znovu ukázalo že Remington Tate má koule a charakter ️ a malý Racer...no bože malinkej miláček ️ten mě úplně zdolal ️