nikca3976 nikca3976 komentáře u knih

Hádka Hádka Petra Nachtmanová

Příběh,který neurazí..čekala jsem od toho něco úplně jiného...nebylo to špatné,knížka mě bavila,ale něco tam chybělo...víc napětí...možná i víc násilí nebo nějakou drsnější zápletku...navíc knížka má poměrně málo stránek takže jsem si ani nestihla oblíbit nějakou postavu..ale kdybych měla říct kdo mi byl nejvíc sympatický tak to byl Nikolas ("záporák")

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

knížka mě úplně pohltila...hlavně části, které psala Verity ve své autobiografii..to mě extra dostalo..místy to bylo hodně drsné i na mě strašně jsem nadávala jak se chovala a chtělo se mi brečet...a konec,to bylo jako doprčic co??!! ...no doteď nevím čemu věřit...tahle knížka ve mně nechala spoustu otázek a pocitů
Klobouk dolů

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Bylo to sice krátké,ale stručné, bez zdlouhavého vyprávění o ničem a samozřejmě pěkně žhavé čtení Už od prvního dílu (Vicious) si mě autorka získala a těším se na další knihy od ní

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

přečteno za pár hodin..takhle nějak jsem si to představovala... romantické, vtipné,nechybělo ani drama a postavy mi sedly hned od začátku...obzvlášť gay páreček JJ a Bruce ️ a samozřejmě taky malá Li ...nezvyk byl,že už na začátku knihy Ben řekl Seře že je do ní zamilovaný...většinou jim to trvá celou knihu a já nad tím nervačím (zde byly mé nervy ušetřeny )

Gabrielův slib Gabrielův slib Sylvain Reynard

4. díl série Hříšné odstíny vášně Gabrielův slib...takže...úplná topovka...totálně dechberoucí... neskutečně úžasná kniha (celá série je dokonalá)..chtělo se mi skoro brečet když jsem jí dočetla.. Nikdy bych neřekla že TOTO je schopný napsat muž...tak strašně krásný romantický příběh do kterého jsem se úplně vžila,dokonce se mi o tom zdálo a mám dojem že můj výběr budoucího muže bude velice těžký protože Gabriel nastavil laťku hooooodně vysoko jako přítele a manžela jsem ho měla za Boha...ale jako otec???!!! Boha jeho najděte mi takového mužského prosím

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Nemám ráda knihy o upírech ...na filmy se podívám to jo ale knihy mě nikdy nenadchly a po několika stranách jsem to vždycky vzdala
ALE
Po přečtení Gabrielova slibu jsem se přemluvila a sehnala jsem si kompletní Florentskou sérii..
Po přečtení pár stran Temné Raven jsem chytla slinu a už mě od ní nemohl nikdo odtrhnout ️ Naprosto skvělá kniha,naprosto skvělý autor,konečně hrdinka která není extra sexy ale má pár kil navíc (děkuji za nás boubelky ️)..příběh se samozřejmě odehrává v Itálii kterou miluji,tím jsem si knihu užila ještě víc..navíc se tam objevují Gabriel a Julia Emersnovi...z toho jsem měla Vánoce Kniha je plná napětí, tajemství, naděje a trocha té erotiky tam nechyběla...postavy za mě super jenom mi přijde že je Raven až přehnaně ochranitelská ale to je věc názoru...samozřejmě Wiliam tajnůstkářský sexy upír
Sylvain umí
Celkem dost mě štve že nemůžu nikde sehnat celou sérii,protože bych ji velmi ráda uvítala ve své knihovně ️

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

Druhý díl krásně navazuje na ten první...nic mi tam nechybělo...láska, napětí, nebezpečí, tajemství...četlo se to samo...stále mi běží v hlavě otázka "Promění ji či nepromění?" Ve většině případech se popisu okolí vyhýbám a přeskakuji je,ale tady jde o Florencii takže se mi líbí i popisy okolních krajin i domů a památek

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Jsem celkem sad z toho , že už jsem tuto sérii dočetla..naprosto mě nadchla...Wiliam s Raven mi budou chybět ️️ jednou se k četbě téhle teologie určitě vrátím ️ U toho dílu jsem nejednou brečela..strašně jsem si ho užila a nečekala jsem teda takový konec

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Samozřejmě pravidla jsou od toho aby se porušovala Ian se mi na začátku vůbec nelíbil,byl strašně nesympatický a do sebe zahleděný,ale postupem času jsem si na něho nějak zvykla a nebyl až tak špatný...Blake jsem měla ale radši,normální holka,která ráda nosí vytahaný oblečení a adidasový žabky po bráchovi.
Celá kniha je psaná z pohledu mužského,což je celkem příjemná změna... děj byl trochu předvídatelný,ale velice vtipné a oddechové čtení..příběh zpestřily hádky Lexe a Gabi,o kterých je druhý díl a tím mě na ten druhý díl taky hodně navnadili.
Jinak kniha byla zfilmována na passionflix,takže jsem se samozřejmě koukla a byla jsem naprosto spokojená jak s filmem tak s knihou

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Zbožňuju milostné romány Haters to Lovers..Oba dva jsem si oblíbila už v prvním díle.Ta chemie mezi nimi byla prostě neuvěřitelná..když se ti dva setkali v jednom domě,tak tam málem propukla 3. světová..sice to občas bylo trochu přehnané a čekala jsem kdy někdo bude volat pohřebáky ,ale o to vtipnější a vzrušující jejich příběh byl ️Byla jsem ráda,když to ti dva dali dohromady a přišla mi strašně přehnaná reakce Iana na jejich vztahTento díl překonal ten první

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Musím říct že u téhle knížky se mi úplně zavařil mozek Po přečtení mám strašně moc otázek...mám smíšené pocity...nevím co si o ní mám myslet...jako knížka skvělá horory mám ráda,ale hlava mi některé věci prostě nepobrala Konec mi přišel už strašně zdlouhavý a už jsem se nemohla dočkat jak to všechno dopadne..

Kolotoč Kolotoč Paulina Świst

edchozí série mě strašně nadchla a tahle série začala naprosto dokonale.Opět polská erotika/krimi.Setkáváme se zde i s postavami z předchozí série,což mě velice těší.Už co jsem začla číst se mi v hlavě honily myšlenky Kdo?Co?Jak?Proč? a To jako fakt?! U těchto typů knížek si vždycky hraju na detektivku a...no...jako detektiv bych se určitě neuživila Jinak postavy jsem si oblíbila hned od začátku...Piotr a Olka jsou nejlepší přátelé,oba dva jsou v manželském svazku (ne na dlouho)po nějaké době se z nich stali přátelé s výhodami..žádná romantika.. drsný sex,bohatý slovník sprostých slov, vzájemné popichování,sarkasmus a hádky..všechno co mám ráda nacpané do jedné knihy ️a ještě pár mrtvol aby se neřeklo

Maddox Maddox Melanie Moreland

To byla pecka! ️ Naprosto skvělý příběh plný napětí,lásky a samozřejmě se to neobešlo bez dramatu...Obě postavy jsem si strašně zamilovala..při předešlých dílech jsem se bála,že mi ti dva nesednou ale autorka mě teda velice překvapila Strašně se mi líbilo že se tam objevil Richard Van Ryan z Kontraktu (další kniha od Melanie)!!!! a jeho žena Katy...u tohoto dílu jsem se nasmála,okousala nehty pomalu i sousedům a na konci mě to tak strašně všechno dojalo že jsem si i pobrečela ️ všichni tři Bentley,Aiden a Maddox dohromady jsou prostě fantastická trojka...jsou vtipní a navzájem se podporují a pomáhají... přátelé jak se patří ️ Většinou mám z knižních sérií nejradši první díly ale tady u mě nejvíc zabodoval právě Maddox a bylo mi líto že už je knížka u konce

Past lží Past lží Tarryn Fisher

Tohle bylo celkem psycho pro mě.Vždycky když jsem byla nucená knížku odložit tak jsem se klepala jak kdybych měla Parkinsona a pořád na tu knížku myslela Už první díl mě celkem dost překvapil jak skončil,ale tohle drama jako prase. Leah je prostě slušně řečeno cvok..Jako na jednu stranu ji chápu,ale na druhou stranu by se měla nad sebou a svým životem trochu zamyslet a přehodnotit pár věcí a možná by jí pak takhle nestrašilo v palici...Jo já vím že je to jenom knížka,ale měla jsem chuť jí napsat žádanku na psychiatrii Leah mi je nesympatická už od prvního dílu...jsem tým Olivia ️ a Caleb je taky tupec...mám ho ráda,ale kdybych ho viděla naživo,tak bych mu asi jednu natáhla jenom tak pro jistotu,že by se mu třeba rozsvítilo

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Libi se mi, že je příběh rozdělený na 2 části- před a po 10ti letech. Při čtení první části mě bolela čelist z toho neustálého usmívání.Ti dva byli prostě sladcí. Líbilo se mi že Gavin nebyl ten typický arogantní, namyšlený zbohatlík,ale byl hodný a upřímný.Spolu s Raven byli skvělá dvojka a fandila jsem jim. Samozřejmě,že se vždycky najde osoba,která se do všeho plete a musí všechno po... Druhá část po 10ti letech byla trošku jiná.Napětí tam sálalo jako blázen,ale prostě jsem doufala že se všechno spraví a vyjasní se věci z minulosti.Pak přišel trochu šok pro mě,knihu jsem odložila a po 5ti minutách jsem pokračovala v četbě Měla jsem přečteno za pár hodin...je to ten typ romanťárny,který mě úplně pohltí a zapomenu na okolní svět ️

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Tohle duo spisovatelek miluju .. Po této knížce přemýšlím, že si za domácího mazlíčka pořídím kozu ️️Za mě bomba příběh. Takový ten typ knížky,která se čte sama a rychle.Dost vtipné..hodně jsem se nasmála.Líbilo se mi, že první část popisovala ona a druhou on.Chance je další knižní hrdina,kterého bych chtěla mít doma Vtipný, milý sympaťák.Aubrey mi že začátku byla nesympatická,ale pak už jsem si na ni zvykla.Jejich dobrodružná cesta mě strašně bavila.První část byla vtipnější,ta druhá už byla taková trochu vážná,ale obě se mi strašně líbily..

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Taková vtipná blbina Jako oddechovka na pár hodin dobré..První díl se mi líbil dějově trochu víc,ale druhý byl zase vtipnější a Wiliam byl sympatičtější než Bruce Něco tomu ale chybělo..bylo to na mě celé nějak rychlé.

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Tak tady mi absolutně nic nechybělo...láska,nenávist,zrada,intriky,sex, napětí..Tato knížka mi doma ležela strašně dlouho, až jsem se teda odhodlala,že ji přečtu a seděla jsem nad ní do čtyř do rána,protože jsem ji odmítala dát pryč z ruky ️ Rhys byl ze začátku tak akorát na kopanec do řiti,ale časem se nějak spravil,i když se mu teda moc nechtělo Juliana byla fajn ženská,jenom v jednom jejím rozhodnutí mě teda pěkně namíchla,ale prostě to museli zdramatizovat Její bratr Darcy prvotřídní blbeček a intrikán,brala bych knížku i o něm aleLíbil se mi i vedlejší příběh Lettice a Morgana..bylo by fajn,kdyby byl díl i o nich️

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Je to takové moderní pojetí Pýchy a předsudku.Je to romantický oddechový příběh. Líbí se mi,že se to odehrává v prostředí psích výstav.Z postav si mě okamžitě získal pan Darcy..na začátku jsem si sice myslela že to bude arogni blb,ale vyklubal se z něho milý sympaťák.Elizabeth byla strašná trubka plná předsudků.Prostě se řídila pravidlem,že jakmile ji jeden bohatý vůl ublížil,tak to hned automaticky udělá i on Konečné drama bylo trochu suché,ale aspoň tam bylo

Ve vichru Ve vichru Sabrina Jeffries

Příjemné, romantické, oddechové.Musím říct že jsem se tohoto dílu bála,protože tady tyhle mystické věci moc nemusím,ale mile mě to překvapilo.Obě postavy jsem si oblíbila,jejich cesta za štěstím byla plná romantiky a napětí.Konec teda nebyl můj šálek kávy,ale to už bylo zanedbatelné.Taky jsem ráda,že se tady objevili postavy z předchozího dílu Rhys a Juliana ️