nikca3976 nikca3976 komentáře u knih

Hra Hra Elle Kennedy

Krásný příběh o přátelství, které přeroste v něco víc..Postavu Huntera jsem si oblíbila už v předchozích dílech takže jsem se strašně těšila i na jeho příběh ️ Demi trhlá sympaťačka...ti dva mě strašně bavili už od začátku...autorka opět nezklamala

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Podle mě je Shari Lapena nejlepší autorka psychothrillerů..všechny knížky jsem hltala a přečetla strašně rychle..Autorka vám nasadí brouka do hlavy už při prologu..čte se to prostě samo a nutí vás to přemýšlet o tom,kdo je pachatel,zatímco podezřelých přibývá a přibývá a najednou BUM! a je to úplně někdo jiný a vy skončíte s vykulenýma očima a spadlou bradou :DD

King King T. M. Frazier

Tohle byla fakt mega brutální pecka..doufám že v češtině vyjde i pokračování,protože na konci jsem jaksi přestala dýchat a jsem zvědavá jak to všechno dopadne ️
Tahle kniha mě zaujala už od začátku...na to, že autorka je žena,tak teda klobouk dolů nad slovníkem,️ ale strašně dobře jsem se bavila kniha byla velice napínavá..hlavní téma samozřejmě sex,drogy, motorkáři,prostituce,násilí,sexy vtipní chlapi a jedna neviná holka,která ztratila paměť...vždycky když čtu knížky tohoto typu tak mě nejvíc baví hádky mezi hlavními hrdiny a tady tomu nebylo jinak člověk se zasměje a místy je i nervózní z toho co se bude dít..️

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Příjemné oddechové počteníčko..Přečteno během pár hodin.

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Je pro mě hodně překvapivé, že muž dokáže napsat tak úžasný romantický příběh.Po Gabrielovu Infernu jsem neváhala a koupila si Může v černém a samozřejmě nezklamal.Nemohla jsem se odtrhnout.Líbí se mi jeho styl psaní,když jsem tu knihu četla připadala jsem si jako její součástí (jo možná jsem blázen ).Ze začátku jsem se bála co z toho bude,ale čím dál jsem byla,tím víc mě to ohromovalo. Líbilo se mi,že hlavní hrdinka Acacia byla odvážná a silná ženská a ne nějaká zakřiknutá holka jako ve většině knížkách a přitom k ní byl Nicholas laskavý, milý a ochranitelský.No a ta chemie mezi něma
Příběh je plný napětí,romantiky, tajemství a nebezpečí..samozřejmě se něco málo přiučíte o umění Doporučuji ️

25.08.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Skvělá oddechovka,která se četla sama..přesně nějak takhle jsem si to představovala...jenom mi přišel moc uspěchaný konec... trošku bych to ještě protáhla
Nicméně se mi strašně líbilo že se hlavní postavy (Preston a Tara)nesnášely..mám ráda když se vztahy mezi nimi postupně mění..chemie mezi nimi byla nepřehlédnutelná..strašně jsem se bavila když se ti dva hádali nebo si dělali naschvály..je to ten typ knížky kterou máte za pár hodin přečtenou

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Další skvělá oddechovka na kterou vám stačí pár hodin..

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Dokonalý příběh o tom,že ne všechny rodiny jsou tak dokonalé jak navenek ukazují..příběh Trenta a Eddie mě chytl za srdce...je plný intrik a vášně a nedal mi spát.. jediné co mi tam nesedlo byl věkový rozdíl

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Naprosto boží...přečetla jsem jedním dechem...první díl jsem četla snad stokrát a u tohohle to asi bude stejné ️ Celou dobu tekly slzy proudem...ať už smutkem a nebo štěstím...totálně emocionální příběh

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Krásná oddechovka...začátek se teda strašně táhnul,ale zbytek jsem si užila

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Strašně se mi ta knížka líbila..sfoukla jsem ji za pár hodin.. čekala jsem úplně něco jiného a byla jsem mile překvapená..
Daxtona jsem si oblíbila hned...na postavu Kailyn jsem si chvilku zvykala..ze začátku mi byla strašně protivná,ale postupem času si mě získala ️️
Krásný romantický příběh, nechybělo trochu toho dramatu a intrik

Bentley Bentley Melanie Moreland

Musím se přiznat že jsem si tuto knížku koupila omylem Asi osud nebo co
Nechtěla jsem ji,protože jsem se kvůli recenzím bála jaká bude. Jsem za ten " omyl " strašně ráda,protože mě příběh Bentleyho a Emmy strašně bavil..sice to bylo všechno strašně rychlé a tak trošku předvídatelné,ale při čtení jsem se bavila a dost často usmívala takovým tím připitomělým stylem Bentley byl milý, upřímný a k Emmy se choval skvěle...samozřejmě mě dokázal i naštvat co si budem povídat..v jednu chvíli se choval jako blb...Emmy byla vtipná a svá a nebála se říct na co právě myslí a co cítí..

25.08.2021 4 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Tohle byla bomba...přesně pro mě!!Ležela mi na poličce zbytečně dlouho...Romány o mafii mám strašně ráda..navíc tam nechyběla nenávist,ze které se časem stala láska...Bylo to napínavé,žhavé a vzrušující..nemohla jsem se od ní odtrhnout..líbilo se mi jak postupem času vyšla všechna tajemství na povrch..

25.08.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Miluju chlapy v uniformách...piloti nejsou výjimka ️
Už od první stránky si tahle knížka získala moji plnou pozornost...četla jsem ji úplně bez dechu..hltala jsem stránku po stránce a těšila jsem se co mě čeká dál a dál a pak najednou konec

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Nevim proč jsem ty knihy tak dlouho odkládala,ale 1. díl mě strašně nadchnul..nečekala jsem že to bude až tak dobré ️ líbí se mi že vývoj vztahu mezi hlavními postavami není nějak extra uspěchaný a příběh má nějaký děj a netočí se všechno jenom kolem sexu

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Tohle bylo naprosto úžasné..za mě zatím první díl lepší ale jen o trošku ️ Sarkastické a dvojsmyslné popichování hlavních postav byla sranda... hodně jsem se u tohoto dílu bavila...nechyběla romantika,erotika a nějakého lehké rodinné a vztahové drama..kniha dle mého gusta ️

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Samozřejmě nezklamal..za mě teda 1. díl prostě nejlepší..v tomhle díle to na mě bylo všechno strašně uspěchané ale mělo to své kouzlo..Tristan mi teda strašně lezl na nervy tím že se neuměl vymáčknout a říct Sydney o svých citech..jsem ráda že v téhle sérii to bylo o silných ženách a ne o žádných fňuknách a uměly si ty své chlapy srovnat do latě ️️ za mě strašně dobrá série... Doporučuji!!!

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Božská oddechovka na zpříjemnění večera nebo zahnání nudy..Božská potvora mě mile překvapila,protože v tomhle díle se objevila v hlavní roli i moje nejoblíbenější dvojice Max a Sára z 2. dílu série BOŽSKÝ (Božský cizinec)️️...samozřejmě základ je si přečíst Božského bastarda a Božskou mrchu jinak nemá moc cenu číst...strašně se těším na další pokračování..jinak knížka má málo stránek takže jsem ji přečetla ani ne za hodinu a půl ️️

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

2. díl byl na mě už zdlouhavý a na nervy jdoucí,protože tvrdohlavost těch dvou nezná mezí ale i tak jsem se náramně bavila...no a samozřejmě protože někde v hloooooubi duše jsem citlivka tak mi na konci kápla nějaká ta slza (no....kdyby jen na konci )️️

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

1. díl byl o něco lepší...strašně jsem se nasmála nad tím jak si ti dva (Gia a Rush) vjížděli na začátku do vlasů a pak přešli na celkem perverzní vtipkování mezi sebou až došli ke vztahu ️