nikca3882 nikca3882 komentáře u knih

Zmije a křídla noci Zmije a křídla noci Carissa Broadbent

Neměla jsem žádná očekávání. Ale když jsem se do čtení pustila, nemohla jsem přestat číst. Stále mě to tahlo, co bude dal. A ten konec.. , donutí mě hlídat další díl.

04.03.2024 3 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Marcy Jell

Nechápavě jsem koukala na konec. Jako vážně takový konec? Spíše jako žádný nebo moc rychlý? Jsem dost zklamaná...

07.11.2023 2 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Poslechla jsem jako audioknihu, humorné, oddechové :)

04.09.2023 2 z 5

Knihu jsem stále posouvala po polici, až jsem se konečně odhodlala... Ale když jsem začala číst, než jsem se nadála, byl konec. Kniha mě velice bavila :)

22.08.2023 4 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Dlouho jsem se odhodlávala... Pokračování příběhu se mi líbilo, ale podle mě zbytečně natažené na skoro 800 stran. Klidně bych to o část zkrátila, některé pasáže mi přišly zbytečně natažené. Ale jinak super :)

10.07.2023 2 z 5

Uchvatitel duší Uchvatitel duší Patricia Briggs

Celou sérii jsem si oblíbila, vždy jsem se těšila na další díly. Ale už mi to přijde zdlouhavé...

28.06.2023 2 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Příběh se mi líbil, čím více jsem z knihy přečetla, tím více jsem Nestu dokázala snést :D

17.04.2023 4 z 5

Smrtící nevinnost Smrtící nevinnost Nora Roberts

TOP, velice se mi líbí celá série :).

15.02.2023 5 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Byla to jízda :D, kniha mě rychle vtáhla do děje, nechtělo se mi knihu odkládat. Za mě super :)

22.09.2022 4 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Posadilo mě to na zadek... Takové příběhy strašně prožívám..., takže za mě klobouk dolů, určitě si přečtu další díly.

11.04.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Příběh pěkný, zajímavý nápad, ale jak píší i ostatní... Za polovinou už jsem doufala v konec.

03.01.2022 3 z 5

Záblesk vzpomínek Záblesk vzpomínek Nalini Singh

Celá tato série je neuvěřitelně čtivá, autorka opět nezklamala :) . Rychle další díl prosím :D.

29.12.2021 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Těšila jsem se na pokračování příběhu... ale musela jsem se hodně přemáhat, abych ji dočetla. Pořád jsem ji odkládala, protože jsem jen čekala kdy to praskne... a ten konec? Málem mě zabil :D

29.11.2021 2 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Začátek mi dal opravdu zabrat... Ale poté se příběh neuvěřitelně rozeběhl a já nemohla knihu odložit. Super kniha, krásné čtení :)

04.11.2021 5 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Styl psaní je jiný než jsem normálně zvyklá číst... Ale super příběh, originální, poutavý, zajímavý.. a mohla bych pokračovat dál :D. Vrhám se na další díl :)

27.09.2021 5 z 5

Racer Racer Katy Evans

Autorka nezklamala, na Racera jsem byla hodně zvedaváa super :)

26.08.2021 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Autorka mě opět nezklamala, zasmála jsem se u toho :D. Další super díl :)

18.08.2021 5 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

Pěkné čtení, souhlasím s ostatními, že tento díl je lepší než předchozí :)

16.08.2021 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Příběh z jiného soudku fantasy. Trvalo než jsem ji začala číst, ale pak jsem ji nemohla odložit :D. Je to zase něco jiného než obvykle, neokoukané. Super :)

13.08.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Těšila jsem se, až se k této knize dostanu. Nezklamala mě :). Teď už jen rychle sehnat další díly :D

10.08.2021 5 z 5