Nika320 Nika320 komentáře u knih

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Byla to nuda ... začátek byl fajn, ale pak to bylo na jedno brdo. Postupně jsem začala přeskakovat stránky a nakonec jsem to zabalila.

23.08.2019 1 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

SPOILER Nedočetla jsem a do dalšího dílu se ani nepustím. začátek byl super, ale pak jak se prozradilo její těhotenství, tak šlo vše do kytek. Celý příběh. Znovu bych si tuto knihu nevybrala.

11.08.2019 1 z 5

King King T. M. Frazier

Jako dobrá kniha - ale jsem jen překvapená celkově prostředím. Nejsou to žádné romantické žvásty, prostě jde se rovnou na věc .D

04.08.2019 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Hrdinka mi byla vysloveně nesympatická a ty jejich zbytečný hádky mě taky štvaly

23.06.2019 odpad!

Lov Lov Elle Kennedy

nevím, co říct... mám ráda knihy od Kennedy, ale tahle se mi moc nelíbila .. ale každý má jiný vkus samozřejmě

17.06.2019 2 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

omlouvám se, že to řeknu, ale kniha se mi nelíbila. :( bylo to prostě o ničem a navíc se oba na konci naštvou, když si provedli to stejné? jako sorry, ale tohle byla nejhorší knížka, co jsem doposud četla

17.06.2019 odpad!

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Čtivé. Mužská postava samozřejmě nereálná .:D

16.06.2019 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Nemůžu si pomoct, ale kdykoliv je v knize potetovanej, svalnatej chlap, který střídá holky jak ponožky, tak mě to kurevsky baví :D

14.06.2019 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Ale jo ušlo to. Jen mě mrzí, že vždycky když spolu skončí hlavní hrdinové v posteli, tak to začne být nuda.

15.05.2019 2 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Já Leeho prostě žeru :D

13.05.2019 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Proč já vlastně čtu tento typ knížek?
Kvůli ději? - NE
Kvůli chlapům, které v reálu nikdy nepotkám? - ANO
Kvůli chlapům, kteří jsou hajzlové a normálně bych si o ně neopřela ani kolo? - ANO

22.04.2019 2 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Přiznám se, že jsem se malilinko nudila

22.04.2019 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Proč musí člověk najít takovou super sérii v období zkoušek? :D To mě vážně někdo za něco trestá?

21.04.2019 5 z 5

Sestry Makiokovy Sestry Makiokovy Džuničiró Tanizaki

Nemusela být tak dlouhá

16.04.2019 3 z 5

Kodžiki: Kronika dávného Japonska Kodžiki: Kronika dávného Japonska Ó no Jasumaro

Začátek je čitatelný. Ale ty jména těch bohů jsou vážně na palici.

16.04.2019

Dějiny Japonska Dějiny Japonska Zdeňka Vasiljevová

Velmi podrobné. Pokud chcete znát stručné dějiny Japonska, určitě se do této knihy nepouštět - je hodně podrobná.

16.04.2019

Japonština Japonština Dita Nymburská

Buďme upřímní. Lidi, co se nikdy neučili japonsky, to ocení. Pokud tu učebnici otevřete po pěti letech studia na univerzitě, budete tu učebnici nenávidět za nedostatky :)

16.04.2019 2 z 5

Piercing Piercing Rjú Murakami

Skvělý námět. :) Nemám slov. Nečekala jsem takový konec.

V polévce miso V polévce miso Rjú Murakami

Konečně japonský autor, u něhož se nenudíte. ;)

Sice nemám tak silný žaludek, ale po nudné éře knih Harukiho Murakamiho, Džun'čira Tanizakiho a Šúsaku Endoa jsem tuhle změnu uvítal. BANZAI :D

Soukromá záležitost Soukromá záležitost Kenzaburó Óe

Ten, kdo přečetl dostatek knih od japonských autorů mi dá za pravdu, že tahle kniha patří mezi ty lepší.