Nika320

Božský bastardBožský bastardChristina Lauren

Proč já vlastně čtu tento typ knížek?
Kvůli ději? - NE
Kvůli chlapům, které v reálu nikdy nepotkám? - ANO
Kvůli chlapům, kteří jsou hajzlové a normálně bych si o ně neopřela ani kolo? - ANO

22.04.2019

Vicious: Divoká láskaVicious: Divoká láskaL. J. Shen

Tato kniha není pro každého, ale "kurva" pro mě je!! Líbí se to napětí mezi nimi. On je sice kretén, ale jediné co nezvládl, bylo vyjádřit se. Knihy, kde se borec romanticky svěřuje holkám je prostě nuda. TAHLE KNIHA MÁ GRÁDY

03.11.2019

Hra s láskouHra s láskouR.L. Mathewson

JÁ SE klidně vedle tak "nesnesitelného" souseda nastěhuji. Pošlete mi adresu :D

06.11.2019

ŠéfŠéfVi Keeland

Ve které společnosti toho chlapa najdu, a kdy můžu přijít na pohovor? :D

Hodnej klukHodnej klukElle Kennedy

Každá chce dát tomu hrdinovi facku, protože je idiot? :D NO dámy vítejte v dnešním světě.

Knížka je zajímavá.

13.04.2019

Jako ledJako ledJ. Lynn (pseudonym)

Uvíznout se sexy chlapem v horské chatě? MOC ráda

Krásná katastrofaKrásná katastrofaJamie McGuire

Nemůžu si pomoct, ale kdykoliv je v knize potetovanej, svalnatej chlap, který střídá holky jak ponožky, tak mě to kurevsky baví :D

14.06.2019

Podlý králPodlý králHolly Black

Konec mě tak napumpoval, že jsem si objednala knihu v angličtině :D čekat na překlad ? no to určitě

01.02.2020

NávrhNávrhElle Kennedy

SUPER !! nejvíc jsem se bavila u scény ve sprchách :D můžete vypadnout, právě se snažím seřvat vašeho kapitána :D no prostě bomba... a slově "průplav" ani nemluvím, málem jsem spadla z postele

10.04.2019

Papírová princeznaPapírová princeznaErin Watt

Zajímavý děj. Po off-campus jsem čekala, že mě autorka nedokáže zaujmout, ale pletla jsem se.

Byla jsem překvapena hned na začátku, to hlavně když z hlavní hrdinky udělala striptérku. :) Navíc hrdinka nepatří k žadným ubuleným holkám, což oceňuji.

OmylOmylElle Kennedy

DOPOručuji! Logana jsem si oblíbila už v prvním díle. Musím pochválit autorčin humor, takový jsem zatím v žádné knížce neobjevila :) Na tuhle sérii bych vážně šla do kina, kdyby ji vydali :D

Alfa samecAlfa samecVi Keeland

Knihy s pěkným mužským nikdy neodmítnu :) Tenhle je vážně samec

Norské dřevoNorské dřevoHaruki Murakami

Budu se opakovat - Murakamiho knihy nesnáším. Nechápu, jak ho někdo může navrhnout na Nobelu ceny. Jeho postavy jsou ve všech knihách stejné.
Norské dřevo má patřit k jeho lepším dílům - to nechci vidět ty horší díla

16.04.2019

Kafka na pobřežíKafka na pobřežíHaruki Murakami

Hmm... snažím se vymyslet, co říct. Murakami je prostě zajímavý, ale zároveň divný autor.

NabíječNabíječAlice Clayton

Proč musí člověk najít takovou super sérii v období zkoušek? :D To mě vážně někdo za něco trestá?

21.04.2019

Barva půlnociBarva půlnociL. J. Shen

SLušný příběh s dobrou tématikou :)

24.10.2019

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Dobrá kniha. Jednou to aspoň nebylo jenom o sexu, mělo to i dobrý příběh :)

18.10.2020

Zůstaň se mnouZůstaň se mnouJ. Lynn (pseudonym)

Ničí mě ty krasanci :D to je na druhou stranu jedna věc, co bych autorce vytkla - používá stále stejné typy postav, s podobnými vlastnostmi. Chtělo by to propracovat mužské postavy

KingKingT. M. Frazier

Jako dobrá kniha - ale jsem jen překvapená celkově prostředím. Nejsou to žádné romantické žvásty, prostě jde se rovnou na věc .D

04.08.2019

Čarodějnice z Hex HallČarodějnice z Hex HallRachel Hawkins

Z takových knih se nedá vyrůst :D já asi budu do smrti 17 letá holka, co miluje nadpřirozené bytosti a kouzla. Za mě BOMBA

06.11.2019

KultiKultiMariana Zapata

Nevím no. Jako dobrý nápad, ale začátek se děsně táhl. A vlastně se tam nic podstatného nedělo. Čekala jsem víc asi.

14.12.2019

Věřit znovuVěřit znovuMona Kasten

Lepší jak jednička :D takové knížky já prostě můžu

07.03.2020

Naruto UzumakiNaruto UzumakiM. Kišimoto (pseudonym)

Naruto je srdeční záležitost. Díky němu jsem se naučila japosnky, abych ho mohla číst a koukat na něj v originále bez titulků :D

28.03.2019

Vzdej se miVzdej se miJ. Lynn (pseudonym)

Takže: miluji druhý a čtvrtý díl. Roxy je úžasná :D

Palác lžíPalác lžíErin Watt

Tak jo, bylo to super :) Ty postavy maj prostě koule ... omlouvám se, líp se to říct nedá

13.04.2019

V polévce misoV polévce misoRjú Murakami

Konečně japonský autor, u něhož se nenudíte. ;)

Sice nemám tak silný žaludek, ale po nudné éře knih Harukiho Murakamiho, Džun'čira Tanizakiho a Šúsaku Endoa jsem tuhle změnu uvítal. BANZAI :D

Dublin StreetDublin StreetSamantha Young

Čtivé. Mužská postava samozřejmě nereálná .:D

16.06.2019

Něco skutečnéhoNěco skutečnéhoErin Watt

Jako nebylo to špatné. :)

05.11.2019

Gentleman devětGentleman devětPenelope Ward

Na tuhle knížku jsem čekala půl roku v knihovně ... ZBYTEČNOST... co to mělo být?? ani jsem to nedočetla, to je jak kdybych tu knihu sepsala já - totální antitalent na psaní. Chlap se objeví, ženskou hned pochopí, atd. ... to jako vážně? leda na Jupiteru

24.01.2020odpad!

Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvuSarah J. Maas

Na této knize mě mrzí jedna věc. V prvním díle jsem i oblíbila Tamlina a v druhém díle mi ho zprotivili. Nechci říct, že bych neměla ráda Rhyse, ale to co Feyre pro Tamlina obětovala v prvním díle jako by se vypařilo. Miluji Rhyse a Feyre, ale mrzí mě jak dopadl Tamlin.

20.10.2020