Nika320 Nika320 komentáře u knih

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

Hmm... snažím se vymyslet, co říct. Murakami je prostě zajímavý, ale zároveň divný autor.

16.04.2019 3 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Budu se opakovat - Murakamiho knihy nesnáším. Nechápu, jak ho někdo může navrhnout na Nobelu ceny. Jeho postavy jsou ve všech knihách stejné.
Norské dřevo má patřit k jeho lepším dílům - to nechci vidět ty horší díla

16.04.2019 1 z 5

Písečná žena Písečná žena Kóbó Abe

Člověk, co nepochopí "nudu" japonské literatury, tuto knihu asi ocenit nedokáže.

Japonský autoři nejsou dějově nijak moc zajímavý. Knihu jsem četla v rámci povinné četby na japanistice, ale patřila mezi ty lepší knihy - jsou i nudnější

16.04.2019 5 z 5

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Nenáročné. Oddychové.

Hlavní postava je mi sympatická svým prvotním odporem vůči mužské hlavní postavě. Takové příběhy jsou nejlepší.

16.04.2019 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Tahle knížka mě vrátila zpět na střední. Příběh je takový rozkošný? Nevím, jak lépe knihu popsat.

Začátek mi hodně připomínal Papírovou princeznu.

15.04.2019 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Uvíznout se sexy chlapem v horské chatě? MOC ráda

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Každá chce dát tomu hrdinovi facku, protože je idiot? :D NO dámy vítejte v dnešním světě.

Knížka je zajímavá.

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tak jo, bylo to super :) Ty postavy maj prostě koule ... omlouvám se, líp se to říct nedá

Šéf Šéf Vi Keeland

Ve které společnosti toho chlapa najdu, a kdy můžu přijít na pohovor? :D

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Knihy s pěkným mužským nikdy neodmítnu :) Tenhle je vážně samec

Omyl Omyl Elle Kennedy

DOPOručuji! Logana jsem si oblíbila už v prvním díle. Musím pochválit autorčin humor, takový jsem zatím v žádné knížce neobjevila :) Na tuhle sérii bych vážně šla do kina, kdyby ji vydali :D

13.04.2019 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

fajn knížka.. autorčiny sexuální popisy jsou vážně detailní :D

13.04.2019 4 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Nevadí mi mužský pohled, ALE: proč sakra je to jenom opis jedničky? žádný lepší dodatek ke Camovi - odfláknuté

13.04.2019 2 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Takže: miluji druhý a čtvrtý díl. Roxy je úžasná :D

13.04.2019 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Tento díl je asi zajímavější, než jednička. Záleží na preferenci, ale Tereza je mi sympatická víc než Avery

13.04.2019 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Ničí mě ty krasanci :D to je na druhou stranu jedna věc, co bych autorce vytkla - používá stále stejné typy postav, s podobnými vlastnostmi. Chtělo by to propracovat mužské postavy

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

No začala jsem číst i další díly, ale asi jsem skončila u druhého dílu ... je to sice zajímavé, ale asi ne dostatečně, abych pokračovala.

13.04.2019 3 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Skvělé pokračování - nemám námitky. Líbí se mi, jak každý ze sourozenců má nějaký problém.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Zajímavý děj. Po off-campus jsem čekala, že mě autorka nedokáže zaujmout, ale pletla jsem se.

Byla jsem překvapena hned na začátku, to hlavně když z hlavní hrdinky udělala striptérku. :) Navíc hrdinka nepatří k žadným ubuleným holkám, což oceňuji.

Skóre Skóre Elle Kennedy

První dva díly byly lepší, ale to opravdu záleží na preferencích. Já jsem Deana nemusela od začátku.

13.04.2019 4 z 5