Nika_holo Nika_holo komentáře u knih

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Po Sběrateli motýlů jsem se na druhý díl neskutečně těšila. Roztahly dej o ničem.

22.09.2018 odpad!

Do vody Do vody Paula Hawkins

Za mne osobně velké zklamání. Po Dívce ve vlaku jsem čekala mnohem více. Zajímavé téma. Zajímavá zápletka. Ale konec?? Ten mi přišel bez nápadu a poměrně rychle ukončeny. Kniha koupená jen díky dobré reklamě.

18.06.2017 2 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

První díl byl mnohem napinavejsi. Knihu jsem louskala několik dní a nikdy nepohltila na 100%. Slečno Stone, prostě by to chtělo aspoň úsměv.

28.04.2017 2 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Knížku jsem musela rozečíst několikrát za sebou, až v první třetině mne kniha pohltila. Slečna Kim je specifická osoba, chvíli mi trvalo, než jsem ji přišla na chuť. Konec byl velmi zajímavý, chvíli mi trvalo, než jsem pobrala, co se vlastně stalo.

20.04.2017 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Naprosto neskutečný příběh, drží od první stránky až do poslední a není možné od knížky jen tak odejít!

Skvělá linie příběhu, spousta nečekaných zvratů.

18.04.2017 5 z 5

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

Velmi zajímavý děj, napínavé situace, kniha se čte jedním dechem. Je tam sice více postav, ale za mne osobně je děj jasný. Skvělá kniha, doporučuji!

11.04.2017 4 z 5

Nádherný obal knihy. Na začátku mi dělalo menší problém zvyknout si, že to není "klasická" knížka, ale scénář. Příběh se čte jedním dechem a těžko se dá jen tak odložit, dokud není dolouskáno do konce.

30.03.2017 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Příjemná oddechová knížka doplněná kouzelnými ilustracemi. Čte se jedním dechem, zasmála jsem se, našla i pár zajímavých vět, které donutí zamyslet se, co kdo vlastně chce. Jen mě trošku trápil pravopis. Chvíli mi trvalo, než jsem si na styl psaní zvyla. Jooo a asi nutně potřebuji na Bali!!! :-)

30.03.2017 5 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Podle recenzí jsem si říkala wooow, tak ta kniha bude stát za to. Dlouhý nudný začátek, pár stránek, které zaujaly. Rychlý, utnutý konec.

30.03.2017 2 z 5

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

Po přečtení prvního dílu jsem nutně musela mít druhý. Samotný průběh knihy super, zajímavá zápletka. Blumová nezklamala. Ale závěr knihy mi přišel poněkud otevřený, uspěchaný, nedotažený do konce.

14.03.2017 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Upřímně a na rovinu. Po Dívce v ledu jsem čekala mnohem, mnohem více. Poměrně nudný úvod , po prvních 100 stranách jsem myslela, ze knihu odložim. Potom příběh nabral spad, kdy jsem si říkala: ano, konečně je to ono. Načež konec, který mi přišel zbytečně useknuty.

07.03.2017 3 z 5

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Kniha, u které mi tekly slzy a četly jsme ji společně s partnere. U velké části jsme se shodli. Naprosto skvělé ilustrace, které knize dodali své kouzlo. Kapitolo, kde se sex přirovnává k řízení? Neskutečný záchvat smíchu. Za mně palec nahoru a více takových knih :)

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Osm hodin v kuse, kniha mě tak pohltila, že jsem ji musela dočíst! Dvě roviny? Super nápad. Zápletka? Do poslední chvíle se mi tomu nechtělo uvěřit. Báječné zpracování, čtivá od začátku až do konce a velké plus má za mně i obal knihy.

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Úvodní příběh byl napsán velice zajímavě, ale poté kniha začala upadat. Pár zajímavých zápletek, ale knihu jsem dočetla jen z toho důvodu, abych věděla jak to dopadne. Menší zklamání, není to kniha, kterou si přečtu podruhé, i když ji mám v knihovně.

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Prostě Joona Linna :) postava, kterou jsem si platonicky zamilovala:-) kniha, která se nedá odložit, napínavý děj, závěrečný spád je skvělý. Jsem ráda, že tuto knihu mám ve své knihovně.

01.03.2017 5 z 5

Slaďák Slaďák Philippa Rice

Příjemná oddechovka na dvacet minut :-) ale ráda se ke knize vracím. Nic náročného :) číst se dá kdekoliv :)

Playground Playground Lars Kepler

Jako vážně? Ostatní knihy od tohoto páru jedním dechem a Playground? Aktuálně doma ani nevím, kde se knížka nachází, x pokusů o dočtení, ale ani jednou se nezadařilo. Děj se táhne, žádná pořádná akce, napětí chybí. Pro mně hodně velké zklamání :-(

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Nic náročného. Ideální kniha pokud marodite a nemůžete se tolik soustředit. Místy zajímavé zápletky, místy nuda. Není to kniha, kterou bych nutně musela mit v knihovně.

06.02.2017

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Průběh knihy velmi zajímavý,ale závěr? Pořád jsem čekala,jak se to vyvine a ono konec knihy?slabší kousek.

05.02.2017