NightShade NightShade komentáře u knih

Dokonalé městečko Dokonalé městečko Kateřina Karolová

Bohužel úplně nejslabší kniha. Uz i Jiné místo mělo prapodivný konec. Otázka zní, jestli si přečtu její další práci. Dokonalému městečku by rozhodně bodl nějaký čas navíc a nechat příběh zrát a dotáhnout do konce.

27.03.2024 2 z 5

Šestnáct duší Šestnáct duší Rosie Talbot

Ušlo to. Ze začátku jsem si říkala, že to bude bomba. Hltala jsem stránku za druhou, ale čím dál víc mi to přišlo umělé a nudné. Možná i překombinované dle moderních trendů. Druhý díl číst už nebudu.

26.03.2024 3 z 5

Muži jsou vinni? Muži jsou vinni? Klára Mandausová

Nějaké postřehy byly super, ale neustále mě vytáčelo, jak se snad snažil omlouvat to, že chlapy nejsou zrození k tomu být věrní. Další věc bylo neustálé přirovnávání k paviánům a opicím. My nejsme paviáni, pane Honzáku.

16.03.2024 2 z 5

Mladokrevní Mladokrevní Sasha Laurens

Davam jednu hvezdu za napad a odvahu. Zbytek je bohuzel bida. Komentare nize to uz popsaly presne. Bohuzel je skoda, ze prvni polovina kladnych recenzi jsou zaplaceni propagatori a ty ostatni "spatne" jsou od realnych ctenarskych kritik. Knihu jsem v polovine vzdala. Vic hnezd bohuzel dat nemuzu

30.11.2023 1 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše Susan Lee

Chtěla jsem dát víc, než jednu hvězdičku, ale posledních cca 60 stran mě tak vytočilo, že jsem ji malém ani nedočetla.

25.11.2023 1 z 5

Pokoj v barvách štěstí 6 Pokoj v barvách štěstí 6 Hakuri

Ta holka začíná být docela psycho

03.11.2023 3 z 5

Trénink komunikace pro introverty Trénink komunikace pro introverty Sylvia Löhken

Asi jsem od tohoto čekala něco víc. Tohle pro mě není v reálném světě použitelné. Pokud to někomu pomůže, bude to jen dobře.

30.03.2023 3 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Co se týče kvality, tak kniha je na 5* ale děj od poloviny knihy je na -10. Žádný chlap by s Riley nebyl, kdyby tohle udělala. Vždyť ona mu zničila život. Nezlob se Hardyová, ale jestli uděláš další knihu ze hřiště lasky, tak se vyhni takovym klišé srackam. Haka za Lilii byla fenomenální a koupila jsem si ji. Tuhle nechám někomu jinému.

17.03.2023 2 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

(SPOILER) Škoda, že autorka nam vykecala kdo je ten tajemny zralok hned na začátku druhé nebo třetí kapitoly. Mohla si s tim pohrát a trochu déle nás napínat. Co se tyce posledních kapitol tak velké zklamání. Samozřejmě jsme rádi, ze Ava odhalí toho, kdo ji to udělal. Ale zbytek ohraná písnička. Během čtení jsem vynechala 80 stran a o nic jsem nepřišla. Každopádně chválím za nápad tématu o kterém se moc nemluví a je bohužel mezi ženami a dívkami čím dál běžnější. A ta obálka je taky děs a hrůza. Takhle náctiletý rozhodně nevypadá. Vůbec to k němu nesedí.

31.01.2023 3 z 5

Uprdelismus Uprdelismus Jan Menděl

Skoda jen, ze se autor hodne inspiroval knihou dumyslne umeni jak mit vsechno u prdele. Proto nemuzu dat vic nez dve hvezdy.

31.01.2023 2 z 5

Sněhová víla Sněhová víla Daniela Krolupperová

Příběh je nádherný, ale ty ilustrace jsou katastrofa

19.12.2022 4 z 5

Chlap na roztrhnutí Chlap na roztrhnutí Liane Mars

Kdyby kniha mela trochu mene moderní biomatku tak bych dala 4* ale takhle me jen rozcilovala a muzu rict jen jedjo. Emilie si muze za to sama, ze ten chlap sel za jinou (a ten chlap je taky pitomec, ze to udelal. To ho neomlouvá) mel dost casu se s manzelkou rozejit.

05.10.2022 3 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Z cele knihy byl nejzajímavější asi ten začátek. Jinak nic. Nuda. Dalsi dily cist nebudu.

08.09.2022 1 z 5

Hlad / Žízeň Hlad / Žízeň Jozef Karika

Karika to proste umi. Nemam co vytknout

06.09.2022 5 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

velké plus má u mě autorka, že ponechala hlavního hrdinu stejného bastarda, jako byl na začátku a není to žádný přesladký zamilovaný děj. Kinga se asi moc ráda koupe, jinak si nedokážu vysvětlit proč v každé kapitole je minimálně jednou (někdy i víckrát) scéna, kdy se musí jít Jess vykoupat, musí si dát rychlou sprchu, opláchnout se a podobně stejně jako i v prvním díle. Jako hygiena musí být, ale toto už rozčilovalo.

16.08.2022 3 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Kniha je opravdu moc krásná. Četla se velmi rychle. Ani mi nevadilo střídání dějových linek. Jen srážím hvězdu za velkou předvídatelnost příběhu. Mohu jen doporučit. Určitě to je pro všechny, kteří nepohrdnou milým nenáročným příběhem.

16.08.2022 4 z 5

Consuela Consuela George Sand

Knihu bych nejraději rozdělila na tři části. Benátky -nuda , Čechy - skvělé, Benátky - katastrofa. Ta Consuela mě celou knihu tak zatraceně vytáčela.

10.08.2022 3 z 5

Kámasútra Kámasútra Marina del Carmen

kámasúter bylo vydáno už mnoho, ale tato je jedna z těch nejlepších. nejsou tam jenom krkolomné polohy, ale i postupy k dosažení uspokojení. opravdu vám ukáže, jak správně milovat (a nemyslím jen sex)

06.08.2022 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tuhle knihu jsem zbourala za 2,5 hodiny. *****

04.08.2022 5 z 5

Korunovace Korunovace Lena Valenová

Když nebudu hodnotit že to je další pos***á série knížek, tak hodnotím knihu jako velmi dobrou. Alternativní pohled na minulost v moderní době je skvělý nápad a člověk se nenudil.

01.08.2022 3 z 5