Nicolka77 Online Nicolka77 komentáře u knih

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Samozřejmě jsem nejdříve viděla film, který, ale také žádná sláva. Toto je pro mne zatím nejslabší kniha od autorky, opravdu mě to nějak nenadchlo, a těch cca 100 stránek jsem četla tak na 3x..za mě tedy toto ne. Docela jsem se i ztrácela v ději, ve jménech můžu.. autorka má i pro mě lepší knížky :)

13.09.2022 1 z 5

Díky za každé nové ráno Díky za každé nové ráno Halina Pawlowská

popravdě jsem hodně ovlivněna filmem, na jednu stranu díky za něj.. v jménech bych se asi ztrácela v knížce pár jmen jinak než ve filmu , na druhou stranu filmové zpracování mi přišlo lepší a ..ale je to fajn oddychovka na den maximálně 2 :)

17.06.2022 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Po dlouhé době jsem četla knihu od Jojo, a musím říct, že mě opět nezklamala...opravdu mě to bavilo, to jak se Jen a Boot potkali, celkově jak se seznamovali, poté jak se neustále míjeli a pak konečně happy end! Již jsem stihla i shlédnout film, a ten dle mého nebyl až tak dobry, ale určitě k zahození také nebyl.

04.05.2022 5 z 5

Příběhy biatlonového šílenství: Kronika zlatého věku 2012-2020 Příběhy biatlonového šílenství: Kronika zlatého věku 2012-2020 Tomáš Macek

Kniha, ve ktere je spousta informací, které jsem neznala a nebo znala, ale potřebovala jsem si je asi znovu zopakovat! :) moc mě to bavilo

06.03.2022 5 z 5

Život za oceánem Život za oceánem Dominika Valentová

(SPOILER) Bylo to takové příjemné odpočinkové čtení o hledání sebe sama, moc se mi líbila celá cesta Lindy, to jak ona sama vyspěla. Jediné co mě štve že nebylo prostě v knížce alespoň na konci, proč se rozhodl Ben, tak jak se rozhodl, proč to udělal, rekla bych ze tato otázka vůči této knize mi bude v hlavně dlouho viset! :)

16.01.2022 5 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Takhle knizka se četla dobre, krátké kapitoly, dej ubíhal jako voda, ale některé kapitoly mi přišli buď moc zbytečně, nebo se dostali zase až moc do hloubky, a konec byl takový dle mého nedokončený.

11.01.2022 4 z 5

Povídky o nelásce Povídky o nelásce Michal Viewegh

Rekla bych, taková jako oddychovka, pár povídek bylo i vtipných kdy jsem se fakt...zasmála , ale poslední povídka ta mě mě vůbec nenadchla..znam i lepší knihy od autora.

03.01.2022 3 z 5

posloucháno jako audiokniha, kterou nemluvil Milan Neděla, a musím říct, že to pro mě bylo lepší, než když bych to musela číst :)

16.12.2021 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

(SPOILER) Má první knížka od autorky a hned jsem úplně nadšená.. tahle knizka ve mě vyvolala tak moc emocí.. dlouho jsem si u knihy takto nepobrecela..ty dopisy, ty nevyrcena slova , prostě geniální. Prostě jsem se zamilovala do děje, do knizky jako takové, do postav a doufám že další knizky budou stejně tak dobre jako tahle! :)

01.12.2021 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

(SPOILER) Pro mne osobně nejslabší díl. nevím proč.. sice jsem měla radost, že se do Narnie vrací Edmund, Petr a Lucinka, Eustace a všichni okolo i když bohuzel bez Zuzany..což mě docela zamrzelo..měla jsem ji snad nejraději, ale to je teď jedno..hrdinové se vrací do Narnie..hrozně super, ale jinak mě poslední díl proste nejak nebavil..což je škoda.. jelikož celá série byla ctiva a hrozně příjemná! :)

26.11.2021 3 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Docela fajn kniha, konečně to nebyli bohaty chlápek a chudá holka, to musím fakt ocenít :) ale také musím říct, že mě více ba ila první polovina kiny..kdy se hlavní postavy tak nějak "poznavali"..pak mě to nějak prestavalo bavit, a konec mi přišel takový "uspechany"..nebo jinak nevím jak to říct :)

15.11.2021 4 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

(SPOILER) To bylo zase bozi, hltala jsem zase každé slovo, od začátku do konce..popravdě od přečtení prvního dílu, me zajímalo, kde se vzala Bílá Čarodějnice a v této knize jsem dostala konečně odpověď:)

jediné co bych vytkla, tento díl měl být asi první! :)

03.11.2021 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

hrozne mě to bavilo, love story trochu jinak, nebo ne úplně jinak..ale tahle love story měla jiný začátek, který mě prostě pohltil..a celkově mě pohltil vztah mezi Edie a Johnem, jen škoda, že jsem se na konci nedozvedela více o Andersemovi a Hang :)

27.10.2021 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

(SPOILER) Zase skvělý díl, jen jsem teď trošku na vazkach jestli jsem tento díl neměla číst už dávno, kdy se zde objevuje Petr,Zuzana, Lucie a Edmund..no nevím.. :)
Jediné co bych vytkla byl konec..asi mě více zajímalo do hloubky jak to bude s Korem/Šastou a s Aravis, jak to bude s Brím a Hwin, konec mi přišel takový hodně usekly, co se týče těchto postav! :)

20.10.2021 5 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

(SPOILER) Zatím pro mě nejslabší díl, musím říct, že jsem měla veliký problém se vůbec začíst..a celkově mi v knize chyběli počáteční postavy Lucky, Edmunda, Petra a Zuzky..:) ale na druhou stranu jsem si oblíbila Čvachetku.
Ale od okamžiku, kdy se děti dostali do podzemí, tak už se to četlo samo!

30.09.2021 3 z 5

Cirkus svobody Cirkus svobody Sue Smethurst

(SPOILER) Nevím, kde začít.. při čtení kapitoly válka jsem měla pri každé stránce mráz na zádech, s každou další stránkou to bylo víc smutne, že se mi párkrát už nechtělo ani pokračovat.. Kapitola po válce, tak tam jsem měla také na krajicku..to, že se sestry nakonec sešly bylo krasne..ale to, že nevěděli o svých dalších sourozenci h bylo velmi smutné.. :(

12.09.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Parádní oddechovka, je pravda, že ze začátku knihy mi to už přišlo strašně ohrane bohaty chlápek, chudá ženská atd..ale milé mě kniha překvapila a četla se opravdu sama..:) ale konec mi přišel hodně uspěchany..vlastně byla v jiné firmě, dostal ji zpátky...a hned kapitola o rok později.. :) to je asi jedině co bych na knize vytkla

03.09.2021 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

U tohoto dílu, musím dát proste o * méně.. Ja se do tohoto dílu, prostě nemohla začíst..Nebylo to jak u prvních dvou dílu.. :( což mě lehce zklamalo..ale možná, že to bylo také tím, že mi tam proste chyběli postavy Petra a Zuzany..a nedovedu si představit další díl bez Lucinky a Edmunda..no uvidíme :)

29.08.2021 4 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

musím říct, že tento díl me bavil snad ještě víc než Lev, Čarodějnice a skříň. Nevím, čím to bylo, ale četlo se to úplně samo, utíkal u toho čas úplně tryskem. Autorovo styl psaní se mi opravdu velice líbí a baví mě to čím dál víc :)
v této knize jsem si oblíbila postavu malého myšáčka a Kaspiana, doufám, že další díl bude stejně tak dobry jako tyto předchozí! :)

15.08.2021 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Bozi, bozi, bozi..samozřejmě jsem nejprve viděla film..(což byla chyba)..ale to už nejde vzít zpatky..ale kniha?! Hltala jsem každou stránku, užívala jsem si každou stránku.. a jako by na každé stránce a novém dobrodružství jsem si připadala, že jsem právě ja v Narnii. Rekla bych, že tenhle žánr knih..me nikdy nepřestane bavit! Už se těším na další díl! :)

12.08.2021 5 z 5