NicoletH9 NicoletH9 komentáře u knih

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Příběh je hezky čtivý a zajímavý. Kniha se mi líbila. :)

28.03.2021 5 z 5

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Jedna z těch nejlepších knih jaké jsem četla. Příběh je napínavý, zajímavý a velmi čtivý. Knihu jsem četla jedním dechem. :-)

28.03.2021 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Děj knihy mě velice bavil, knihu jsem přečetla na dva dechy. :-)

02.11.2019 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Četla sem všechny díly, líbí se mi tento typ knížek, ale musím říct, že o něco více se mi líbil pohled Christiana. Líbí se mi jeho myšlenky, charisma, odlišnost kvůli tomu co si prožil. Ze začátku mi trochu vadilo jeho sprosté vyjadřování, ale na to jsem si zvykla. Celkově mě to hrozně bavilo číst. Už teď se těším na další díly! Jsem zvědavá jak to dopadne - doufám, že šťastně, protože on ji opravdu miluje od první chvíle. Nečekala jsem, že mě tento typ knížky po pár stránkach až tak zaujme. Nedokázala sem se od toho odtrhnout! :D Nyní bohužel nemám co číst, protože jiné knížky mě tak nezaujmou a nevydržím u nich. :D

19.04.2016 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tento díl, mě asi nejvíce zaujal. Děj byl velice zajímavý a nemohla jsem se odtrhnout od čtení, musela jsem vědět jak to dopadne během jednoho dne. A z konce jsem byla velice nadšená, i když mě mrzelo, že kniha byla tak rychle u konce. Přála bych si další díl, skvěle počtení. ! :)

27.07.2015 5 z 5