nicole1990

Tiché rokyTiché rokyAlena Mornštajnová

skvělá knížka každá knížka od autorky byla super. Nemůžu říct,že by se mi nějaká líbila víc a jiná mín. Za mě plný počet hvězd. Doufám,že brzy výjde další knížka od paní autorky. Jediné,co bych vytkla je otevřený konec ten jsem čekala trošku jiný.

30.10.2019

Čtvrtá opiceČtvrtá opiceJonathan Dylan Barker

Naprosto skvěle dokonale zvrácené. Vyrostl v rodině psychopatu tak těžko by z něj vyrostl normální člověk. Určitě si zaslouží nálepku světový bestseller. Nejvíc mě bavil deník, kde se odkrývá jeho minulost. Už se těším na druhý díl ten si určitě přečtu.

25.02.2019

Dívka v leduDívka v leduRobert Bryndza

naprosto dokonalá detektivka ze super zápletkou vrah někdo koho bych teda vůbec nečekala... Určitě si chci přečíst i další knížky ze serie.. Sympatický mi byl i tým vyšetřovatelů

05.04.2018

HanaHanaAlena Mornštajnová

Hrozně ctiva a smutná kniha, která se neobesla bez slz.

20.07.2018

Dva proti ŘíšiDva proti ŘíšiJiří Šulc

Knížek z války jsem přečetla hodně nejvíc teda o koncentračních táborech o atentátu na Heydricha je to moje první přečtena knížka a četla se jedním dechem. Popisovani mučení jsem fakt nedávala, co vše museli vydržet. Hlavně Ata Moravec to co udělali jemu to jsem přes slzy neviděla. Jednoznačně hodně silna knížka a vše bylo napsané tak jak se to opravdu stalo žádné vymysli. Určitě doporučuji a měl by si ji přečíst každý aspoň by si pak lidi vážili života a toho v jaké žijeme době.

15.05.2020

Velká samotaVelká samotaKristin Hannah

Strašně krásně napsaná knížka snad se mi líbila i víc než slavik. Hlavně to mělo nádherný konec až slzicka ukapla.

21.03.2020

Slepá mapaSlepá mapaAlena Mornštajnová

Naprosto nádherne vyprávění o 3 generacích žen. Hlavně o nelehkem osudu za válek a komunistického režimu. Je to moje třetí knížka přečteš od autorky a musím říct, že opět skvělá i když se neobesla bez slz.

10.10.2018

Skryté zloSkryté zloSandra Brown

Naprosto perfektní detektivka plná zvratů. Určitě si chci přečíst víc knížek od autorky

18.10.2018

SlavíkSlavíkKristin Hannah

Jedním slovem užasné a poutavé vyprávění dvou sester z války.. Neobešlo se to bez slz hodně smutný příběh, napsala bych co mě nejvíc dostalo,ale obsahovalo by to spoilery takže každý po přečtení uvidí sám jak na něj knížka zapůsobí... Byla to hrozně krutá doba deportace do koncetračních táboru,oddělování matek od dětí atd... Obě sestry pomohli a zachránili životy spoustu lidem.

06.07.2018

Já jsem smrtJá jsem smrtChris Carter

Opět síla přečteno během chvilky nejde prostě odložit. Musela jsem vědět jak to dopadne. Vrah mě teda překvapil a to hodně. Musím říct, že jsem kolikrát měla sto chutí knížku odložit jelikož vraždy byli hodně morbidní a vrah byl vždy krok před policii. Nejvíc mě stejně dostalo čím si prošel ten malý kluk to pro mě bylo nejhorší u toho jsem brečela. Když je v tom malé dítě to je pro mě hrozne.

13.06.2019

Hlas kukačkyHlas kukačkyH. M. Körnerová (pseudonym)

(+ SPOILER) Skvělá knížka Irma byla moc silná žena. Měla můj obdiv. Bylo mi líto Kristynky a Peti nechápu jak může matka odložit své dítě. Ještě, že měli Magda a Irma mateřské city narozdil od Edity a děti se ujali.

24.10.2020

Mama milovala GabčíkaMama milovala GabčíkaVeronika Homolová Tóthová

Počet hvězdiček nestačí jak úžasně napsaná to byla kniha, i když byla o těžké době.

19.09.2020

Pátá oběťPátá oběťJonathan Dylan Barker

Wau tak to byla opravdu jízda od začátku skvělé . Opičák teda nestačí překvapovat. Jen jsem čekala,že tam bude víc o matce .

15.10.2019

Skryté kartySkryté kartyAngela Marsons

(+ SPOILER) Naprosto dokonalý díl za jeden den přečteny. Od začátku jsem si říkala, že to určitě bude nějak souviset s rodiči děti. A taky, že to tak bylo. Nejvíc mě teda dostala Dowsnova smrt to jsem obrecela. Bude to divné bez něj bude v týmu chybět. Angela opět nezklamala každý díl je super.

29.09.2020

SaturninSaturninZdeněk Jirotka

super oddechová knížka určitě jsem ji nečetla naposledy moc se mi líbila :-)

15.06.2018

Vánoční koledaVánoční koledaCharles Dickens

nádherný vánoční příběh :-)

17.12.2018

HypnotizérHypnotizérLars Kepler

Naprosto super moje první a určitě ne poslední knížka od Keplera

07.08.2019

Heřmánkové údolíHeřmánkové údolíH. M. Körnerová (pseudonym)

Hodně dlouho mě takhle žádná knížka nedostala jako knížka Heřmankove údolí. Anička byla opravdu silná žena má můj obdiv.

01.10.2020

Složka 64Složka 64Jussi Adler-Olsen

Hodně dobře napsané téma teda šílené jenom ta představa, že bych musela zažít to, co ty ženy je hrozná. Konec teda překvapil takový konec jsem fakt nečekala.

22.08.2020

Život po toběŽivot po toběJojo Moyes

strašně krásný příběh první díl byl sice lepší,ale tady se mi líbil především příběh s Lilly a vyvíjející se vztah ze Samem..... Jsem ráda,že první díl má pokračovaní škoda,že to není i zfilmované

16.05.2018

Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice?Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice?Martin Lavay

Super čtení zajímavý příběh akorát jsem čekala, že se dozvím, kdo je teda zavraždil což jsem se nedozvěděla je tam spíš spousta teorii a asi na čtenáři aby si vybral tu správnou. Smrt Djatlovovy expedice bude navždy záhadou.

18.07.2019

Tichá modlitbaTichá modlitbaAngela Marsons

Docteno během pár dnů a opet super mělo to spád. Snad nejhorší noční můra každého rodiče únos dítěte. Kim opět vyřešila skvěle případ. A konec mě teda dostal když odhalila třetího pachatele.

13.02.2019

Dopisy, které nikdo nečetlDopisy, které nikdo nečetlIona Grey

nádherný příběh akorát jsem nepochopila rozhodnutí Stelly proč s Danem neutekla nebo proč ho nikdy nekontaktovala mohli prožít krásnou lásku.. Knížka mě doslova pohltila četla se skvěle

22.03.2018

Panský dům a jeho dědictvíPanský dům a jeho dědictvíAnne Jacobs

Opět naprosto super ????. Škoda že už poslední díl

09.01.2019

Cilčina cestaCilčina cestaHeather Morris

Nádherná kniha přečtena jedním dechem
Cilka byla hodně silna žena.

30.05.2020

Mlčící pacientkaMlčící pacientkaAlex Michaelides

Přečteno jedním dechem přesně typ knížek, co mám ráda napínavé od začátku do konce. Fakt za mě super. A konec ten teda hodně překvapil.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiSirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiRansom Riggs

moc se mi knížka líbila viděla jsem první film a chystám se přečíst si i další díly serie :-) líbilo se mi popisování dědečkových zážitku a celkově se to dobře četlo

07.03.2018

PopravčíPopravčíChris Carter

Opět dokonale napsané je až hrozné,co dokáže šikana a jakého netvora z nás může udělat... Akorát mě trošku štvalo,že se tam prolínali dva druhy vražd takže místama jsem v tom měla zmatek.. Vrah by mě ani v nejmenším nenapadnul tipovala jsem někoho uplně jiného.

03.06.2018

Arabská ženaArabská ženaTanya Valko

Poučná knížka o tom jak to funguje v muslimském světě a že je blbost myslet si že život s muslimem je lehký mělo by to být jako varování pro všechny holky, co se zblazni do muslima. Jdu si přečíst i zbývající dva díly.

21.06.2019

Osvětimská knihovniceOsvětimská knihovniceAntonio G. Iturbe

Krasna kniha o obrovske odvaze a odhodlani mlade holciny .

22.06.2018