nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Hezky se to četlo taková milá jednohubka.

24.03.2021 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Z celé série se mi tenhle díl líbil nejvíc.

20.03.2021 5 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Musím říct, že konec mě teda hodně zklamal čekala jsem víc ne svým způsobem takhle otevřený konec. Jinak knížka skvělá opravdu žasnu jak můžou být ženy tak hloupé a jít do bytu k někomu koho neznají. Vždyť je to šílené riziko.

17.03.2021 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Musím říct, že opět skvělé čtení. Dawn i Spencera jsem si oblíbila už v prvním díle. Dawn byla po těžkém rozchodu tak trvalo než vůbec dala Spencerovi šanci bála se, že ji ublíží což se nedivím po tom, co prožila. Nedokážu ani říct zda se mi líbil víc první nebo druhý díl oba byli skvělý. Už se těším na další díly.

14.03.2021 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Mě to moc nebavilo, bavila mě jen dimenze z Ruska jinak zbytek moc ne. Uvidím jestli dám šanci dalším dílům.

12.03.2021 2 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Naprosto nádherná knížka z nádherného prostředí.

06.03.2021 5 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Příběh tak jak ho napsal sám život obdivuji Míšu jak vše zvládla má můj obdiv.

04.03.2021 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Super oddechovka ????????

27.02.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

(SPOILER) Naprosto nádherná knížka o 2 světové válce toho mám hodně přečteneho. Zuzanin dech mi připomínal trošku knížku Hana. Zuzana si prošla v životě peklem napřed Osvětim a pak, když zázrakem přežila tak si vezme Hanuše kamaráda z dětství, který ji otřesne tyra. Bije ji i jako těhotnou proto se nedivím, že to skončilo tak jak to skončilo.

21.02.2021 5 z 5

Divoký tymián Divoký tymián Rosamunde Pilcher

Přečteno, ale nijak nenadchla

21.02.2021 1 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Opět skvělé. Napínavé od začátku až do konce.

20.02.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Opět Carter nezklamal napínavé od začátku až do konce. Zatím jsem nenašla nikoho, kdo by se Carterovi vyrovnal on píše opravdu nejlepší detektivky, co jsem kdy četla.

18.02.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nádherná knížka, ale hodně smutná. Nešlo se odtrhnout dlouho mě žádná knížka takhle nedostala. Už se těším až si přečtu 2 díl.

14.02.2021 5 z 5

Dost dobrá knížka určitě doporučuji

04.02.2021

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Naposledy jsem HP četla ještě jako dítě spíš jsem koukala na HP filmy. Už dlouho jsem se chystala, že si opět přečtu knížky. Je to moc krásný příběh a myslím si, že na HP není nikdo starý. Je pro každou věkovou hranici. Určitě doporučuji. A hlavně je moc krásné tohle ilustrované vydání takže se mi krásně hodí i do výzvy ????

02.02.2021

Bouřlivé časy Bouřlivé časy Anne Jacobs

Druhý díl se mi moc líbil. Hlavně to jak se vraceli Francizska s Waltrem do minulosti. Taky Miny vzpomínky se mi líbili. Celkově to je moc hezký příběh. Četla jsem od autorky pánský dům a ani nejsem schopna říct jaká série se mi líbí víc. Obě byli moc hezké. Hlavně konečně Jenny a Ulli jako pár. Hlavně jsem doufala, že nevezme zpátky Simona otce Julci. Určitě si knížka zaslouží plný počet hvězdiček.

28.01.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Naprosto nádherná kniha nebyla preslazena jak mají některé romány ve zvyku. Od začátku jsem si Animant moc oblíbila hlavně mám ráda Londýn takže jsem byla nadšená z toho, že se to odehrává právě v Londýně. Už se těším až si přečtu pokračování. Dlouho mě žádná knížka tak nenadchla, že jsem si přála ať není ještě konec ????.

23.01.2021 5 z 5

Elizino tajemství Elizino tajemství Dominik W. Rettinger

Mrazivé a zajímavé čtení určitě doporučuji přečíst.

06.01.2021 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Přečteno jedním dechem přesně typ knížek, co mám ráda napínavé od začátku do konce. Fakt za mě super. A konec ten teda hodně překvapil.

01.01.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Nádherná knížka sympatické postavy ????

31.12.2020 5 z 5