nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Musím říct,že knížka se mi moc líbila . Těším se na další díly . Opravdu Super a určitě doporučuji..

26.07.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Opravdu nádherný příběh. Ani nedokážu říct ,který pár se mi líbil nejvíc. Strašně dobře se knížky čtou Mona Kasten píše skvěle .

19.07.2021 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

První dva díly byli lepší. Neříkám,že to bylo špatné,ale nejvíc se mi líbil jeho banán. Je to to spíš taková oddechovka .

10.07.2021 3 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Slušné psycho. Padouch by mě teda nenapadl ten mě hodně překvapil. Určitě doporučuji. Mě se knížka líbila moc .

06.07.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

mě se knížka moc líbila byla čtivá a napínavá. Určitě se těším na pokračování. Uvítala jsem krátké kapitoly .

03.07.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Za mě slabší než předešlé díly nepamatovala jsem si vůbec souvislosti a ztrácela jsem se v postavách. Ale Kim opět skvělá.

26.05.2021 4 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Knížka se četla doslova sama. Takový klasický příběh manželství, které se stalo po čase stereotypem. Ve vztahu Alice a Richarda chyběla komunikace a porozumění. Každý ve vztahu potřebuje občas za něco pochválit nebo dát najevo lásku a náklonnost. Richard mi přišel jako strašný ignorant. Ve finále mi Richarda bylo líto vše si uvědomil bohužel pozdě.

17.05.2021 4 z 5

Moje první knížka od autorky a musím říct, že úžasná knížka. Příběh Alžběty a Niny byl hodně zajímavý. Mám hodně ráda historické knížky hlavně z období 2 světové války. Přiznám se, že u deníku Věrky mi tekly slzy proudem. Nikdy nepochopím jak se takovéhle hrůzy mohli vůbec stát.

16.05.2021 5 z 5

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Příjemná oddychovka, o nepřátelství dvou rodin. Lovise jsem od začátku fandila, aby se jí podařilo rozjet pekárnu. Vše nakonec dobře dopadne i když samozřejmě ji Reuben hází klacky pod nohy,ale Lovisa je silná žena a vše ustojí a pro pekárnu, která dřív byla jejího dědečka udělá maximum. Už se těším na pokračování.

15.05.2021 5 z 5

Dokud mě nenajdou Dokud mě nenajdou Jo Jakeman

Dobrý thriller se zajímavou zápletkou. Akorát mi tam chybělo víc napětí toho tam mohlo být víc.

08.05.2021 3 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Mám ráda romantické příběhy. Tohle byla opravdu krásná oddechovka. Dozvěděla jsem se spousta zajímavých věcí o Kodani. Spoustu věcí jsem si i vygoglila a doufám, že se tam jednou podívám a ochutnám místní speciality.

07.05.2021 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Moc krásná knížka

05.05.2021 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Mě se knížka moc líbila. Chase a Haile byli skvělý už se těším na další díl.

24.04.2021

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Přečtena jedním dechem ostatně jako všechny knížky od A. Mornstajnove. V listopadu 89 jsem ještě nebyla na světě takže vše znám z doslechu od rodičů. Muselo být hrozne pro matku přijít ze dne na den o rodinu.

19.04.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Mlha nad Shadow Sands se mi líbila o trošku víc než kanibal. Sice mi stále chybí Eriky tým série s Erikou se mi líbila víc tak i Kate je fajn a její tým je super. Snad brzy výjde další díl.

18.04.2021 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Mě se knížka líbila moc, krátké kapitoly a příběh hodně dobrý až do poslední chvíle jsem nevěděla jak to teda je. Od autora to byla moje první knížka a určitě ne poslední. Určitě doporučuji.

11.04.2021 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Mě se knížka schovej mě v dešti líbila moc. Příběh 3 generaci žen. Sabine sice byla místama na tečku jak se chovala ke svoji máme, ale i tak to byla milá holka. Babička Joy měla své mouchy, ale v jádru to byla hodná ženská. Líbilo se mi moc vrácení se do minulosti. Za mě nádherna knížka. Ostatně jako každá od Jojo Moyes, co jsem četla.

07.04.2021 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Přečteno za večer, hodně čtivé. Teorie jsem měla dvě jak by to mohlo být. Jedna teorie se mi potvrdila. Nejhorší je, když zradí lidi, kterým věříte.

03.04.2021

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Opět zajímavé téma tentokrát potraty. Myslím, že každý se má rozhodnout tak jak sám uzná za vhodné. Knížka byla vyprávěna retrospektivně což mi tady úplně nevyhovovalo. Hlavně jsem se ztrácela v množství postav. Jinak se mi knížka líbila.

03.04.2021 3 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Opět skvělé přečtené jedním dechem myslela jsem si, že vím kdo je vrah, ale ve finále to bylo úplně jinak. Každopádně doporučuji. Tým vyšetřovatelů se vyrovnává se ztrátou jednoho z nich. Všichni to nesou hrozně špatně. V jejich týmu se nově objeví Penn, kterého mezi sebe nechtějí moc přijmout hlavně Stacey nakonec zjistí, co vše prožívá a, že je to skvělý policista a přijmou ho mezi sebe. Všichni z týmu mají mé sympatie. Opět odkrytí minulosti Kim potom čím si prošla se nemůže nikdo divit, že je tvrdá a nikoho k sobě nechce moc pustit.

27.03.2021 5 z 5