nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Život plný iluzí Život plný iluzí Katarína Gillerová

super knížka a skvělá zápletka. Za jeden den přečtená nešlo se odtrhnout. Příběh 4 kamarádek každá z nich měla v sobě tajemství až po tolika letech pravda vyplula na povrch .

02.12.2021 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Knížky této autorky jsou moc fajn takové skvělé oddechovky určitě doporučuji.

01.12.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Knížka nebyla špatná,ale od autorky bych řekla ,že asi nejslabší. Četla jsem od ní lepší knížky . Hodně mě zklamal ten otevřený konec ,kde si čtenáři musí domyslet závěr knížky .

10.11.2021 3 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Katarína Gillerová

Opět výborné čtení mám ráda knížky od autorky . Tahle byla teda hodně smutná.

07.11.2021 5 z 5

Tiché dítě Tiché dítě Sarah A. Denzil

(SPOILER) Hodně drsné příběh chlapce,který se údajně utopil nakonec vše bylo jinak věznil ho nechutný chlap,který ho zneužíval. Nejhorší na tom bylo ,že to byl rodinný přítel.

24.10.2021 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Čtivá moc pěkná oddechovka. Hrdinové sympatický.

18.10.2021

Hledám manžela…děti vítány Hledám manžela…děti vítány Alena Jakoubková

Příběh byl hezký a čtivý akorát mi tam vadilo to věčné achjo. Bohužel se achjo vyskytuje ve všech knihách to mě tam vadilo

11.10.2021

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Miluju knížky od Nicholase Sparkse. Knížka byla krásná ,ale hrozně smutná čekala jsem,že bude mít aspoň šťastný konec . Ještě mám v plánu kouknout na film pro srovnání.

08.10.2021

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Příběh obyčejné hodné holky Ruby a bohatého floutka Jamese byl prostě nádherný . Už aby bylo pokračování.

04.10.2021 5 z 5

Milenka Milenka Danielle Steel

Pěkný příběh Nataši a Vladimira. Je to moc hezky příběh. Knížka mě bavila taková pěkná oddechovka

01.10.2021

Kroky v dešti Kroky v dešti Katarína Gillerová

Krásný příběh. Mám ráda knihy kde se prolíná minulost s přítomností. Každý krok,který uděláš se počítá vždy tě někam posune.

28.09.2021 5 z 5

Miluji tě...i s natáčkama Miluji tě...i s natáčkama Alena Jakoubková

Hláška achjo mě teda neuvěřitelně vytáčela jinak mám knížky Aleny Jakoubkové moc ráda . Akorát o dětech jako o harantech by psát nemusela. Na Radima jsem měla neskutečný nervy to byl neskutečně odporný chlap a ta jeho matinka to musela být ježibaba. Ještě,že Chiara dostala rozum.

26.09.2021 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Knížka je napsána velice čtivě. Příběh o doktorovi,který se potácí mezi opilostí a střízlivosti. Místama mě Hynek fakt rozčiloval místo,aby problémy řešil radši vše řešil alkoholem. Bohužel to tak dělá spousta lidí a neuvědomují si následky. Já knížku určitě doporučuji mě zaujala a četla se mi velice dobře. Je to příběh hodně ze života.

25.09.2021 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Alena Jakoubková

Pohodová četba četla se jedním dechem . Občas mě Cora sice štvala ze začátku byla taková ukňourana,ale zase není se čemu divit,když ji manžel opustil to není lehké pro žádnou ženu. Strašně se mi líbilo jakou měla Cora partu kamarádů. U knížky jsem se i zasmála. Mě se knížka líbila je to nenáročné čtení . Taková oddechovka ze života.

22.09.2021 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Vrah mě teda vůbec nenapadl. Dost dobrá zápletka , napínavé od začátku až do konce. Určitě doporučuji.

19.09.2021 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

První jsem přečetla knížku teď se chystám ještě na film tak jsem zvědavá. Byl to krásný příběh Katie utekla od manžela,co jí týral a pozná vdovce s 2 dětma a zamilují se do sebe . Naprosto dokonale krásný příběh.

11.09.2021 5 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

Hrozně smutný příběh jedné rodiny nejhorší,co se může stát . U knížky jsem si hodně pobrečela. Tahle knížka ve mě dlouho zůstane. Važme si toho,co máme jelikož nikdy nevíme,co se může stát.

31.08.2021 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Hypnotizér se mi líbil asi víc. Paganiniho smlouva byla,ale taky super četlo se to dobře.

14.08.2021 5 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Polovina knížky se nic moc nedělo spíš se řešila Astrid a její abstinence. Autorka skvěle popsala život závislého člověka ,který chce se závislosti přestat . Konec docela předvídatelný tak nějak jsem to tušila.

02.08.2021 4 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Neuvěřitelně silný příběh takový ze života klasický příběh jedné rodiny ,kde se manžel vykašle na rodinu kvůli jiné ženě. Matka pak zůstane na vše sama potácí se v dluzích a nakonec onemocní rakovinou. Štěpán na to kolik mu bylo vše zvládal staral se pak o dědu. Opravdu knížku doporučuji.

31.07.2021 5 z 5