Nelmal Nelmal komentáře u knih

Ve školce je prasátko Ve školce je prasátko Johanna Thydell

Realistický pohled na svět zvířat to nebyl ani trochu, ale příběh o osamělosti a přátelství tam byl.

11.04.2023 3 z 5

Co čmeláci nevěděli Co čmeláci nevěděli Adéla Fialová

Ty verše jsou takové kostrbaté, ilustrace moc pěkné.

04.01.2023 3 z 5

Chlapec a vánoční šiška Chlapec a vánoční šiška Katarína Buffová

Nádherné ilustrace, slabší příběh.

06.12.2022 3 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Skoro až iritujicí cancy. Slátanina nějakého fanatika asi.

10.11.2022 odpad!

Bratři v poli Bratři v poli Jana Šrámková

Krásný příběh, jen škoda těch ilustrací.

23.06.2022 3 z 5

Dívka s pomeranči Dívka s pomeranči Jostein Gaarder

Úplně mě iritovalo, jak je ten dopis od otce nudný. Nevím jak děti, které to mají číst, ale kniha mi přišla nezáživná, příběh vypočítavě vykonstruovany a otázky zbytečné. Teď se bojim si znovu po letech přečíst Sofiin svět:-)

28.09.2021 1 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Líbilo se mi to. Bylo to napínavé , některá tajemství se prozradila, jiná zas vznikla. Škoda kapitán byl upozaděn, ale to se napraví

27.06.2021 5 z 5

Lechtání rybiček Lechtání rybiček Petra Nachtmanová

Dlouho jsem nečetla větší tragédii. Naprosto neuvěřitelné až nesmyslné dialogy a úvahy. "Ota bude chtít svěží mátu a ne červivy blok mrzutosti."... mastna skvrna na bělostné kopretince novosti. ..proč nechytit tu cennost a neokrašlit obyčejnost"...podobný cancy na každý straně, nula děj.HRŮZA

06.02.2021 odpad!

Zvuky probouzení Zvuky probouzení Petr Třešňák

Príběh záhadné nemoci, která způsobí okolí peklo na zemi. Beznadějné...

25.08.2020 3 z 5

Každá věc má něco společného se štěstím Každá věc má něco společného se štěstím Petr Borkovec

Nejvíce se mi líbí ilustrace, ty básně děti nebudou moc bavit , jestli jsou vůbec pro ně.

13.05.2020 2 z 5

Ukaž mi to! Ukaž mi to! Helga Fleischhauer-Hardt

V roce 2019 se řešila vhodnost knihy
Co to tam mám?
a při probírání vyřazených knih narazím na tohle porno z roku 1990
Naštěstí si se mnou rodiče tuhle knížku neprohlíželi! Dětem ji ukazovat nebudu, fotky dle mého za hranou. Asi jiná doba.

17.03.2020 odpad!

Osudová výšina Osudová výšina Betty Neels

Originál vydán v roce 1989,nicméně příběh snad z 30 -let.tak naivní a nesmyslné až to bylo k smíchu. Romantická linka nula ani ťuk.

25.01.2020 odpad!

Celoroční plánovací kuchařka Celoroční plánovací kuchařka Kamila Procházková

Je to skrytý poklad. Již mnoho výborných receptů vyzkoušeno.

24.01.2020 4 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Horory prakticky nečtu, tak mi přišel námět originální a zajímavý. Začátek měl i potenciál, bohužel jsem se za celou dobu ani pikosekundu nebála. Tu hrůzu a děs, která hlavní hrdiny údajně neustále čekala, jsem bohužel nenašla. Tedy lépe řečeno vůbec se mě nedotkla.

17.06.2019 2 z 5

Na odstřel Na odstřel Miloš Cajthaml

Asi bych dala o hvězdu méně, ale chce se mi trochu eliminovat ty fejkove odpady, co kniha obdržela od jedné osoby. Příběh lehce předvídatelný, ale vztahy dospívajících a rodinné problémy popsány věrohodně.

19.04.2019 5 z 5

Víkend / Tajemno Víkend / Tajemno Danka Šárková

Tak to bylo hodně slabé, amatérské, někdy i trapné. Velmi nízká úroveň, odpad nedám, protože jsem to dočetla, ale opravdu na hranici.

17.04.2019 1 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Škoda papíru, kniha dráhá a k ničemu, blbost. Nepodporovat. Dokonce tomu vyšel druhý díl... nechápu.

21.02.2019 odpad!

Gerda: Příběh velryby Gerda: Příběh velryby Adrián Macho

Ilustrace krásné, zakoupila jsem i kalendář. Text? Jak někdo psal pro pětileté. .moje o tři roky starší dítko mi ji předčítalo a moc to nechápala, nebavilo ji to. Hvězda navic za ilustrace .

12.02.2019 3 z 5

Králova řeč Králova řeč Peter Conradi

Tohle asi baví jen opravdové milovníky Británie a královské rodiny. Poslouchala jsem jako audioknihu, tak se to dalo, číst to, pochybuji že bych dočetla. Moc detailů různých projevů a logopedické historie a praxe.

14.12.2018 2 z 5

Ozbrojená žena Ozbrojená žena Kateřina Janouchová