Nello Nello komentáře u knih

Černočerné srdce Černočerné srdce Robert Galbraith (p)

Ta teda umí psát! Je pak ale problém najít na čtení další knihu, všechny ostatní se mi teď zdají fádní Má někdo nějaké doporučení co číst? Děkuji

18.04.2024 5 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Zajímalo by mě jestli i nakladatelé, vydavatelství, má nějaký seznam, co vše musí v knize v současné době být,jinak knihu nevydají... Jako Netflix a jiní už nenatočí nic kde není zastoupeno jiná národnost, homosexuálové,ženy ve vedoucí pozici...

16.07.2023 2 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Zatím teda nic moc..

03.12.2019

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Dobré, trochu ,tlusté, ale dobře se četlo.

27.11.2019 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Tohle je ten perfektní Nesbo jakého ho známe! Napínavé, překvapivé a četlo se to samo.

07.11.2019 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Čím dál lepší!

14.08.2019 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

O malinko horší než předchozí knihy,ale stále dobré čtení.

18.07.2019 3 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Moje kluky to rozhodně nebavilo.. Nechápu smysl všech těhle knih..Nesba zbožňuju,ale pro děti psát rozhodně neumí.

15.07.2019 odpad!

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Dala jsem šanci další knize, když to všude vychvalovali, ale ne, už V lese visí anděl nebyl pro mě nic moc a tohle bylo ještě o něco slabší. Není to špatný příběh, dobře se to čte ( obě knížky ) ale já pořád čekám víc. Mám pocit, že tomu něco chybí, jako by to bylo ke konci vždycky odfláknuté, honem honem rychle vyřešit, ukončit a psát další, už mám nápad, tak nějak. Je pravda, že v porovnání s jinými, např. R. Bryndzou, je Bjork skvělý :)

07.05.2019

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Za mě neuspokojivé, jinak to nemůžu popsat.. Čekala jsem něco wau, něco co mě dostane ze závislosti na Jo Nesbovi, ale pořád nemůžu najít náhradu.

07.05.2019

Lazar Lazar Lars Kepler

Zatím pecka. Mám ,Keplerovce, moc ráda a hltám každou knížku. Nejsem ještě s čtením hotová, ale kdo může, klidně začněte číst :)

26.10.2018

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

První polovina nic moc, zdálo se mi to podobné jako Zloba, ke konci to ale bylo lepší a zaujalo mě to. Jsem ,Nesbovka, a tak stále za něj hledám náhradu. Carter je dobrý, ale Nesbo, Larson a Galbraith je u mě výš.

26.10.2018 3 z 5

Já byla nadšená. Tolik zajímavých věcí, co jsem se dozvěděla.. Taková má kniha být. Doporučuji ostatním. Ale další kniha Zabiják Anders mě zklamala.

30.08.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tak není to špatné, ale lehce odhalíte i před polovinou vraha a předvídáte děj, tak proto jsem přečetla jen jednu knihu od něj.

30.08.2018 2 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Je to dobře napsané, o to nic, ale stěží uvěřitelné, tak proto, jen tři hvězdy každé jeho knize. Čtu od něj knihy jen proto, že už vím a mám zrovna na tohle chuť.

30.08.2018 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Zajímavé knížky, všechny tři v sérii. Detektiv mě zaujal a napjatě čekám na další pokračování.

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Asi nejlepší ze všech co jsem od Olsena četla. Líbila se mi nejvíce, ale všechny ostatní knížky taky supr.

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Vlastně ani nemám přečteno.. Musím se nutit,aby jsem dočetla, už 4 měsíce.. Asi nedočtu. Jednoduše mě nebaví a jsem zklamaná...

30.08.2018 2 z 5

Playground Playground Lars Kepler

I když to bylo něco jiného, než ostatní knihy, líbilo se mi to. Fajn čtení.

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

První kniha od této dvojice a naprosto mě chytila a musela jsem přečíst i všechny ostatní.

30.08.2018 5 z 5