Nekťa

Příspěvky

Asi to skončímAsi to skončímIain Reid

Možná nejsem ta správná cílová skupina, ale pro mě to byla dost divná knížka. Tak lákavý námět a v podstatě slátanina. Dialogy se mi zdály často nelogické, myšlenky hlavní hrdinky chaotické. Četla jsem dál, abych věděla, jak to dopadne, ale konec mě také zklamal.

22.11.2020


ÚtočištěÚtočištěJérôme Loubry

Hodně dobře napsáno! Přečetla jsem už hodně thrillerů a detektivek, ale takto promyšlený a zamotaný příběh jsem asi ještě nečetla. Jak stránky ubíhaly, rozkrývaly se další a další vrstvy a já stejně pořád nevěděla, o co přesně jde. Podle anotace jsem byla natěšená na tajuplný ostrov a vůbec by mě nenapadlo, co všechno se v tom skrývá...Doporučuji! :-)

15.11.2020


Kroniky prachuKroniky prachuLin Rina

No to byla krásně napsaná romantika... :-) A ještě navíc z prostředí knihovny, což pro mě jako pro knihovnici bylo velké plus. Po dlouhé době jsem četla knížku tohoto žánru a i přes počet stran děj rychle ubíhal. Hlavní postavy byly sympatické, vtipné a jejich postupné pomalé sbližování...no kdo by odolal Thomasi Reedovi :-))

27.06.2020


Vilma běží o životVilma běží o životNaďa Pažoutová

Krásně napsaná knížka, do které jsem se hned začetla. A člověk se nenásilnou formou dozví i spoustu zajímavých informací :-)

26.11.2019


Maxl žhářMaxl žhářAnna Strnadová

Román o vině, trestu a odpuštění. Krásně popsaný životní příběh člověka, který v mládí udělal chyby, za které tvrdě zaplatil. Je až neuvěřitelné, co všechno vydržel a přesto se nenechal úplně zlomit.

15.11.2019


Andělé smrtiAndělé smrtiPatricia Gibney

Sympatická vyšetřovatelka, dobře promyšlený a napsaný příběh s postupně odkrývanými tajemstvími. Slibný začátek nové série, doporučuji!

22.09.2019


Dětské zoubkyDětské zoubkyZoje Stage

Říkám si, jestli by bylo sedmileté dítě toho všeho schopné, ale jinak si myslím, že je to velmi povedený psychothriller s dobře popsaným psychopatem :P A mně osobně otevřený konec nevadil, v podstatě je poměrně jasné, co by se asi dělo...chudáci rodiče :P

13.07.2019


Hádej kdoHádej kdoChris McGeorge

Takové to ,,neurazí, nenadchne". Anotace zněla lákavě, špatné to úplně nebylo, ale nic zásadního také ne. Mám podobné pocity jako kytarka níže.

07.04.2019


Pohřbená pravdaPohřbená pravdaAngela Marsons

Opět dokonalá a Kim se chovala na své poměrně docela lidsky :D

10.03.2019


Zlomené dušeZlomené dušeSimone St. James

Čtivě napsaná kniha s postupně odkrývaným tajemstvím. Mně osobně to trochu připomínalo můj oblíbený seriál Odložené případy. Autorka nasadila poměrně vysokou laťku, tak jsem zvědavá na její další knihy ;)

22.02.2019


A každé ráno je cesta domů delší a delšíA každé ráno je cesta domů delší a delšíFredrik Backman

Krátký příběh, ve kterém toho autor dokázal tolik vyjádřit. Moc hezky napsané a hned po dočtení jsem věděla, že jedno přečtení asi nestačí. Člověk se ke spoustě myšlenkám může vracet...

27.05.2018


MarleneMarleneC. W. Gortner

Výborně napsaná kniha, která provází životem slavné herečky od dětství až do středního věku. Před autorem smekám, četlo se to samo :-)

27.05.2018


Temné hlubinyTemné hlubinyRobert Bryndza

Autor opět nezklamal. Další výborně napsaná kniha. Pro mě z celé série zatím asi nejlepší díl. Těším se na pokračování :-)

07.01.2018


Hadrový panákHadrový panákDaniel Cole

Já se tedy řadím k části čtenářů, kterým se knížka líbila. Je napsaná čtivě, děj má spád a těžko se mi odkládala :-) Navíc musím ocenit autorovu fantazii co se týká způsobů vražd. Vzhledem k tomu, že detektivek jsem přečetla už hodně, tak tady byly vraždy opravdu originální :-)

15.12.2017


KřikKřikNicolas Beuglet

Obsah knihy mě nalákal, což ještě není záruka, že kniha bude dobrá. Tahle ale skutečně byla. A to hodně dobrá! Už po prvních několika stranách bylo jasné, že autor umí psát neuvěřitelně čtivě a jakmile mě vtáhnul do děje, už jsem se od čtení nemohla odtrhnout! A když si člověk uvědomí, že ty věci se skutečně staly...o to víc ho celý příběh zasáhne. Můžu jenom doporučit!

02.12.2017


Ostrov strachuOstrov strachuRobert Lawrence Stine

Nostalgický návrat do doby, kdy jsem hltala edici Stopy hrůzy. Autor píše stále stejně dobře a i když už nejsem věkem ta správná cílová skupina, knížka se četla dobře a líbila se mi. Už se těším na další v sérii :-)

07.04.2017


Pod vodouPod vodouJames Marrison

Klasický příklad pěkně propracované detektivky, kde nejsou potřeba potoky krve, a přesto se čte velmi dobře, je řádně zamotaná a má nečekané rozuzlení :-)

26.01.2017


Sestry B.Sestry B.Milena Štráfeldová

Mně se knížka líbila. Paní Štráfeldová píše dobře a příběh obou sester popsala s citem. Je logické, že románové ztvárnění života Lídy a Zorky se bude opírat o již známé zdroje, proto moc nechápu předchozí negativní komentáře. Každé ze sester je věnován přibližně stejný prostor a spoustu věcí se čtenáři dozví i o jejich rodině či přátelích. Autorka nás čtivě provádí životem obou hereček od dob jejich dospívání až do tragického konce každé z nich.

04.07.2016