Nejencocteme Nejencocteme komentáře u knih

Ten den jsem se rozhodl zemřít Ten den jsem se rozhodl zemřít Jonathan Destin

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Jonathan Destin a jeho příběh. Příběh chlapce kterého šikanovali natolik, že mu vyhrožovali smrtí - a aby se jí vyhnul rozhodl se spáchat sebevraždu. Tento příběh mě pohltil. Rozkouskoval a hladil? Měl by se rozhodně dávat jako příručka učitelům, kteří chtějí učit. Šikana není vtip. Šikana je vážná věc a dokáže psychiku člověka narušit na celý život! Byla jsem šikanována. A jsem za tuto knihu moc ráda. Otevírá oči těm, kteří je mají záměrně zavřené.
DOPORUČUJI VŠEM PEDAGOGŮM, STUDENTŮM

(Re)kapitulace (Re)kapitulace Jan A. Vaculík

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Knihu jsem pořídila za pár korun. Dle mého k ní tento krásný obal vůbec nesedí. Obsahem se mi, ale líbí. Dostáváme se do hlavy jednoho ješitného chlapa, a máme šanci konečně pochopit jak to tam šrotí. Mně kniha nejenže bavila, ale něco mi dala!
KNIHU DOPORUČUJU VŠEM LIDEM SE SMYSL PRO SARKASMUS, HLAVNĚ TEDY ŽENÁM PRO ONO "UVĚDOMĚNÍ"

Dospěj! Dospěj! Ben Brooks

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Kniha je krásná. Designově je prostě naprosto perfektně zvládnutá. Autor je ještě mladý hošík. Ale píše velmi dobře, neotřele, originálně i čtivě. Všechny knihy které od něj doposud vyšli se mi líbili a byli velmi čtivé. U této knihy nejde ani tak o příběh jako o pozastavení se nad tím jak dnešní svět funguje. S hlavní postavou budete chodit na terapie, pít, brát drogy, psát, navštěvovat priváty, číst "Hitlerovu knihu" a hledat ten "zkurvenej smysl života" na tomto "zkurveným světě"
KNIHU BYCH DOPORUČILA VŠEM CYNIKŮM, LIDEM PRO SMYSLEM PRO SARKASMUS

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Malý princ je kniha kterou obsahem nepochybně všichni znáte. Skrývá v sobě něco víc. Vlastně to není ani tak pohádka pro děti jak příručka pro dospělé. Je kouzelná, čtivá, nápaditá a úžasná. Skrývá v sobě neuvěřitelné poselství. A má spoustu dobrých myšlenek. Jsem velmi ráda, že jsem si knihu přečetla a doporučila bych to všem. Není to kniha která se stává mojí "životní" a měla bych potřebu jí číst dokola. Ale je to kniha která má neuvěřitelné kouzlo. A občas tu chuť se v tomto kouzlu ztratit zkrátka pocítím. Je to kniha kterou můžete číst v jakémkoliv věku. Mně předala hlavně to, že se snažím si přes přirůstající věk zachovat své dětské já.
DOPORUČUJI VŠEM, BEZ OMEZENÍ. A HLAVNĚ TĚM, CO HLEDAJÍ INSPIRACI.

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Knihu jsem sehnala na doporučení. A měla jsem z ní obavy. Ale zasáhla mě. Zašťourala si v mých jizvách a dala jim šanci se uzdravit.
JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI VŠEM

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Kniha mi na mojí žádost byla poskytnuta jako recenzní výtisk. K mému překvapení v ní byla i spousta krásných myšlenek. Příběh je zkrátka napsán pro děti. Ale mě bavil U čtení jsem se rozhodně nenudila a pohltil mě leč už dávno nejsem cílová skupina.
DOPORUČILA BYCH DĚTEM, ČTENÁŘŮM DOBRODRUŽNÉ LITERATURY, TEENAGERŮM

04.07.2017

Svět podle Lu - Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk Svět podle Lu - Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk Lucie Dolejší

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Kniha mi byla poskytnuta jako recenzní výtisk. Zažádala jsem si o ní. Vlastně jsem se jí celkem bála. Čekala jsem typický manuál - ovšem pro ty, kdo dokáží číst mezi řádky je to jakási promluva do duše. Autorka nás, ženy, inspiruje vážit si sami sebe. Poukazuje na naše přednosti a poskytuje své životní zkušenosti a rady. Mně kniha rozhodně dala víc než typ na správný makeup. Děkuji.
VŠEM SLEDOVATELŮM YOUTUBERKY, VŠEM ŽENÁM CO SI TOUŽÍ SE SAMI SEBE VÍC VÁŽIT, VŠEM MILOVNICÍM STYLU A MAKEUPU

04.07.2017

Továrna na štěňata aneb Šmejdi v psím světě Továrna na štěňata aneb Šmejdi v psím světě Simona Smith

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Asi budu opakovat spousty z komentářů co tu už jsou, ale doopravdy by si měl knihu přečíst každý kdo byť jen kapku zvažuje volně prodejného pejska bez pp. Je důležité na problémy upozorňovat. Zvlášť na ty zvířecí, protože zvířátka se hájit nemohou.
DOPORUČUJI VŠEM CO SE VĚNUJÍ CHOVU PEJSKŮ, TĚM CO SI CHTĚJÍ PEJSKA POŘIZOVAT A DĚLAJÍ TO POPRVÉ, LIDEM CO SE O PROBLEMATIKU ZAJÍMAJÍ

Amazonky na přelomu věků Amazonky na přelomu věků Diana Průšová

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Kniha mi byla nabídnuta jako recenzní výtisk. Dobrodružná kniha není můj typický žánr, ale naprosto mě pohltila. A vrátila mne do let, kdy jsem dobrodružství vyhledávala! Příběh jsem nedokázala předpovídat a jazyk autorky je perfektní. Není ani moc popisný ani moc hrubý.
KNIHU BYCH DOPORUČILA VŠEM DĚTEM, FANTASY FANOUŠKŮM, A LIDEM CO MAJÍ RÁDI DOBRODRUŽNOU ČETBU

04.07.2017

Muž z hodin aneb Proč se na podzim mění čas Muž z hodin aneb Proč se na podzim mění čas Vratislav Maňák

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Bylo mi řečeno "kniha je ve stylu Tima Burtona." A mohu s úsměvem na tváři přiznat, že tomu tak vskutku je. Kniha mě pohltila. O její grafické stránce nemá cenu vůbec mluvit, protože je zkrátka perfektní. Ale příběh? Najít ČESKÉHO a MLADÉHO autora, který píše tak neuvěřitelně čtivě a smysluplně? Páni. Páni. Páni. Jediné co mi na knize trošku vadilo bylo, že autor používal spoustu slov, které zkrátka neznám... Ale pro úžasný styl mu to snad i prominu.
KNIHU BYCH DOPORUČILA VŠEM PŘÍZNIVCŮM URBAN FANTASY, FANOUŠKŮM TIMA BURTONA, DĚTEM (ALE VYZRÁLEJŠÍM)

Nenávidím hodnocení knih. Ke komentáři se, ale odhodlám.
Kniha je jednoznačně trendem. Když jsem dostala nabídku knihu dostat a utvořit si na ní vlastní názor - šla jsem do toho. A možná některé zklamu, ale mě stejně jako ostatní kniha pohltila a uchvátila. Nejde jen o neuvěřitelně kouzelnou grafickou stránku. Ale o ty krásně volené slova, o ten nápad a příběh. Kniha je neuvěřitelně čtivá a to pro kohokoliv, v jakémkoliv věku! Jednorožec naší hlavní postavu učí fantasii za pomocí návštěv nejrůznějších bláznivých lokalit. Učí jí najít se v uvědomění. A podporuje myšlenku, že KAŽDÝ MÁ FANTASII. A je jen na člověku jak jí v sobě dokáže rozvinout, či si jí uvědomit.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI VŠEM.