Nebraska Nebraska komentáře u knih

Každé srdce je bránou Každé srdce je bránou Seanan McGuire

Trochu pohádka, trochu horor a trochu detektivka. Seanan má úžasnou fantazii ❤️

26.01.2020 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Příběh, který překvapí. Postavy, které si zamilujete. Hudba, která vznikla pro tuhle knížku. Dohromady skvělý mix ♥
Pro mě stále #1 od Colleen.

20.06.2017 5 z 5

Poslední vlkodlak Poslední vlkodlak Glen Duncan

Úžasně "chlapská" knížka.
Je to vlastně špionážní thriller, jen se tam kromě špiónů motají i vlkodlaci a upíři. Myšlenkové pochody Jakea Marlowa jsou svěží, i když se zrovna topí v depresivních náladách. A zvraty stojí za to! Přečteno za necelých 24 hodin (a to jsem stihla ještě spát, vařit a strávit odpoledne venku), fakt se to čte samo.
Vážně doufám, že v češtině vyjde i druhý díl, prosím prosím prosím!

21.05.2012 5 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Jedním dechem. U každého dílu téhle série si říkám, že Briggs je zase o kus lepší. Na další si budu muset pěkně dlouho počkat, ale jsem si jistá, že za rok a půl se z další Mercy zase posadím na zadek.
A jak je u FantomPrintu zvykem, překlad i provedení jsou na jedničku s hvězdičkou. Miluju knížky se sladěnými šňurkami! :-)

20.12.2011 5 z 5

Blackout Blackout Robyn Thurman

Tentokrát mi to přišlo slabší než předchozí díly. I přes několik nadávek z úst Nika a monogamii Vtipálka. Kal jako ovce mě neuchvátil.

14.12.2011 3 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

Výborný doplněk k románům. Autorka u každé knihy popisuje její vznik a průběh psaní, zároveň se věnuje postavám, takže se dozvídáme další detaily. Navíc obsahuje novelu.
Nechápu ale, proč v české verzi chybí třeba Brothers on Board. Pokud si Baronet myslí, že bychom nepochopili, jak funguje diskuzní fórum, plete se. Překlad je typicky baronetovský a zase to o fous shazuje.

12.12.2011 4 z 5

Splněný sen Splněný sen Susan Elizabeth Phillips

Sbližování dvou zlomených dospělých a jednoho bojácného dítěte. Happy end je jasný, ale chvílemi to bylo smutné čtení.

Polibek anděla Polibek anděla Susan Elizabeth Phillips

Rozmazlená holka a cirkusové prostředí. Phillipsová se zase rozjela a moc se jí to povedlo.

Pod ochranou noci Pod ochranou noci Linda S. Howington

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek od Howard. Přeměna Calvina ze stydlivého ňoumy je výborná.

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Úžasné finále výborně série. Když jsem se poprvé o lyrickém románu o vlkodlacích dozvěděla, ani jsem neměla chuť ho číst. Byl mi půjčen, vypadal nádherně, voněl, tak jsem se do něj pustila - a užívala si obrazy, které Maggie tvořila, áchala jsem, dojímala se a taky si zaslzela.
Ve Splynutí bylo všechno, co jsem od toho čekala, a ještě o dost víc. A pocity těsně po dočtení jsou spokojenost, protože se jí to povedlo, a smutek, protože to skončilo. Tak to mám ráda.

04.12.2011 5 z 5

Zpráva od nebožtíka Zpráva od nebožtíka Joanna Chmielewska (p)

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek všech dob. Vtipná, napínavá, chytne a nepustí.

24.08.2011 5 z 5