Nazli Nazli komentáře u knih

Temné vody Temné vody Kodži Suzuki

Bomba. Četla jsem to před lety, ale čas od času se k tomu vracím.

14.03.2021 4 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Poklona, pane spisovateli, jste prostě král.

14.03.2021 5 z 5

Oni Oni Mark E. Pocha (p)

Někdo možná nebude souhlasit, ale je to hrozná nuda. Podle anotace jsem čekala víc, mnohem víc.

14.03.2021 3 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Osobně mi přijde hodnocení dost nízké. Jedná se o dobrý příběh s postupně budovanou děsivou atmosférou, která se záhy změní v šílenství a překvapivý až nečekaný závěr, který však všemu jen dodal na hrůznosti. A že se dílo v něčem podobá mistru Kingovi? Tím lépe, že si vzal inspiraci od velikána, ne?

11.03.2021 4 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Netroufám si soudit umění krále Kinga, ale tohle je podle mě jedna z top.

09.01.2021 5 z 5

Čtyři strany mince Čtyři strany mince Lukáš Záleský

Příjemná jednohubka na deštivé odpoledne. Líbily se mi asi všechny povídky.

09.10.2020 4 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Bomba! Pokud jsem doposud o autorovi pochybovala, lituji toho. Skvele, po nejake dobe si ji prectu znovu. Jen jedna věc mi pořád leží v hlavě - asi přehodnotím smysl slova "efektivní".

26.07.2020 5 z 5

Fantom karnevalu Fantom karnevalu Craig Russell

Za mě dobré a celkem i akční čtení, nenudila jsem se. Jen mi u tohoto autora chvilku trvalo zvyknout si na jednu věc - všechno souvisí se vším. I u předchozích dílů jsem si říkala, jak tento či onen fakt hodlá zakomponovat do celkového obrazu? Jde to a hlavně, celková mozaika dává smysl. Pro mě největší překvapení, asi moc přemýšlím, řešení máte přímo pod nosem.

08.11.2019 4 z 5

Krvavý orel Krvavý orel Craig Russell

Mazec. Dle mého názoru trochu slabší než jiné autorovy knihy, ale dobré.

01.11.2019 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Za mě super. To, co mi chybělo v předchozím díle, jsem našla tady. Vrhám se na další díl.

13.09.2019 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Velmi dobré a chytlavé. Ale něco mi tam chybělo, abych řekla, že je to skvělé.

13.09.2019 3 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Nevím zda lepší či slabší než Šelma, ale opět mě čtení chytlo a nepustilo. Těším se na další knihu.

03.08.2019 4 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Opět skvělé čtení. Martin umí navnadit, nenudí a zároveň nezpůsobí infarkt náhlým zvratem.

20.05.2019

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Jen jsem otočila stranu, píseň pokračuje a příběh se dále rozvíjí spolu s dalšími postavami.

20.05.2019

Carrie Carrie Stephen King

Moje seznámení s Králem. Srdcová záležitost.

21.04.2019 5 z 5

Labyrint Labyrint Pavel Renčín

Tak toto bylo skvělé. Příběh mě zcela pohltil a nepustil, dokud jsem to celé nedočetla. Pan Renčín má u mě další plus. Doporučuji.

21.04.2019 4 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Klasika, co více dodat.

18.04.2019 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Kim se přesouvá do vyššího levelu. Časem se určitě vrhnu na další díly.

18.04.2019 4 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Tento autor je zkrátka Král. Ať čtu strašidelnou povídku, reálný příběh či něco mezi, nemá to chybu.

18.04.2019 4 z 5

Už ani nevím kolikrát jsem tuto knihu četla. Nepřestává mě bavit a čas od času po ní znovu sáhnu.

18.04.2019 3 z 5