NatalieHaltuf NatalieHaltuf komentáře u knih

Asylum Asylum Madeleine Roux

Po dočtení mě trochu zarazilo doporučení, že je kniha pro čtenáře od 16 let. Rozhodně bych knihu nedoporučila někomu komu je více než 14. Já jsem od knihy měla obrovská očekávání a byla jsem strašně zklamaná. Pokud to mám shrnout, tak celá knížka je podle mě úplná blbost. Dvě hvězdy za čtivost a fotografie.

23.08.2014 2 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Knihu jsem četla 19 dnů! To je na mě neuvěřitelně dlouhá doba, ale když vydržíte a prokoušete se nudnými částmi zjistíte, že je to skvělá kniha. Má hlubokou myšlenku. Zařadila se mezi mé oblíbené.

16.05.2014 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Skončila jsem asi v polovině. Málo kdy nedočtu knihu, ale tohle byla hrůza. Autorka zřejmě vzala runy, démony, upíry, víly a skřítky k tomu přihodila pár pubertálních "lovců" z tajného spolku, všechno dohromady zamíchala a vznikla z toho kniha Město z kostí. Čekala jsem něco úžasného, skvělého a nového. Tohle je můj největší knižní přešlap.

26.04.2014 odpad!

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Další skvělá kniha od Keplera, ale ty "strašidla" a seance mi přišli trochu přitažené za vlasy.

06.03.2014 3 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Kniha u které sedíte a kroutíte hlavou. Oklepete se z mrazivého pocitu a čtete dál. A zase kroutíte hlavou a mrazí Vás, ale vy musíte číst dál a musíte se stále dokola divit.

03.03.2014 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Taková oddechovka na dva večery. Bylo úplně jasné jak to dopadne. Za mě 3 hvězdičky.

26.01.2014 3 z 5

Už je tady zas Už je tady zas Timur Vermes

Satira? Haha...NE! Nezasmála jsem se ani jednou. Kniha nemá hlavu ani patu. Nijak nezačíná ani nijak nekončí. Mám z ní smíšené pocity. Ani "příběh" jako takový není o ničem. Spíš je to taková pohodovka, kterou si čtete a čtete.....a nic se neděje. Nad celým tématem přemýšlíte až zpětně. Co by, kdyby....Každopádně zvláštní téma, ale celkově o ničem

22.01.2014 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Pro mě nejhorší díl celé série. Autorka kompletně zničila atmosféru knihy.....to těhotenství a ty děti jí rozhodně neodpustím!! nechtěla jsem happy end!

02.01.2014 2 z 5

Carrie Carrie Stephen King

I když je to prvotina, pro mě je to absolutní jednička. Přečtená jedním dechem! Skvělé byli ty útržky z výslechů, článků a výpovědí. Jsem absolutně spokojená!

02.01.2014 5 z 5

Vítejte na onom světě Vítejte na onom světě Tonya Hurley

Příběh jako takový-mrtvý studenti je originální, neokoukaný. Ale asi by to chtělo lepší způsob psaní. Možná jiného autora (?). Já jsem přečetla celou knihu i celou sérii. V podstatě je to velmi slabá kniha....což je strašná škoda, ale znova bych ji nečetla.

01.01.2014 2 z 5

Věčný národ se strachy netřese Věčný národ se strachy netřese Šani Boianjiu

Miluju příběhy žen z války a téma války a armády jako takové. Knihu jsem si zamilovala a je jedna z mých oblíbených. Spisovatelka to píše tak zajímavým způsobem, píše to, tak jak to vidí a jak to prostě je. Bez okolků, tvrdě ale přesto zajímavě! Vážně mě dostala a doufám, že se spisovatelka někam nezahrabe, ale překvapí nás dalšími skvělými knihami.

01.01.2014 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Strašně rychle se čte! A má nádhernou obálku, stejně jako celá série. Jsem sice trochu skeptická kvůli těm andělům, kteří jsou stále omílaní dokola a dokola. Ale tahle kniha mě uchvátila! Má spád, příběh a musíte prostě číst a číst....

01.01.2014 4 z 5