Nat1 Nat1 komentáře u knih

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Musím se přiznat,že mi trvalo tři měsíce než jsem to dočetla. Podle mého názoru obrovská nuda.

23.04.2017 2 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Ve mě je romantiky, jak v prdeli medu ale tahle kniha je úžasná. Nevim jestli je to tou dobou nebo jak je to napsané,ale opravdu jsem jim tu lásku věřila.

23.02.2017 5 z 5

To To Stephen King

Úžasná a dokonalá kniha. Dovolím si tvrdit jedna z nejlepších co jsem četla. Teda až na to, že ke konci knihy už jsem ve sprše viděla za závěsem klauna.

16.02.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Přiznám se,že první díl byl lepší a hlavně už mi pak lezlo krkem ,jak byla Mia pořád nalitá nebo na práškách a přemýšlela jestli se má zabít hned nebo až za chvíli. A když někdo vedl rozhovor pořád se opakovalo : co ? cože ? já ti nerozumím(neposlouchám? ) ,jak když jsou všichni mimo, to mě fakt vytáčelo. Jinak hezká zápletka a skoro do konce jsem netušila kdo je vrah.

29.01.2017 3 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Nejhorší je,že po přečtení mám o lidech ještě horší mínění ,než jsem měla. Buď jsou moc chytrý nebo moc hloupý,moc zlý nebo moc hodný,ale rozhodně si za všechno můžou sami.

11.01.2017 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Musím říct,že byla opravdu skvělá až tak,že jsem taky měla chuť si vzít pythona a jít střelit někoho do hlavy

11.01.2017 5 z 5