NADEI NADEI komentáře u knih

Povznesení Povznesení Stephen King

Nevím, co jsem čekala, ale že mě Povznesení uzemní určitě ne. Nostalgická povídka o bytí, či nebytí, přátelství a pochopení, o tom, že vždy není všechno tak, jak to vypadá. Skvělé čtení doporučuji !

21.02.2022 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Další kniha kterou už nikdy nevymažu z paměti. Silný příběh ukradené identity, kdo ztratil milovaného člověka, bude se místy v příběhu sám nacházet, stejně jako já a umocní se mu skvělý čtenářský zážitek, doprovázen občasnými slzami. Skvělé, doporučuji

27.01.2022 5 z 5

Vlčí hora Vlčí hora Ivana Ondriová

Moc hezké čtení na zimní večery. Tajemná Vlčí hora, sebestředný nadržený manžel coby totální magor, naivní manželka, napětí, strach, odvaha a boj o život. Příběh začíná a mě se líbil

20.01.2022 4 z 5

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

Další pohodová krimi z pera DD, obsahuje vše co má mít - napětí, partu nadšených kriminalistů s humorem jim vlastním pátrají po vrahovi a nezvěstných mladých žen přibývá...

14.01.2022 4 z 5

Pasažér 23 Pasažér 23 Sebastian Fitzek

Na autora si teprve začínám zvykat a tentokrát jsem měla obavy. Celkem hodně postav, velké zvraty , psychika a pompézní prostředí výletní lodě mi během čtení udělalo chaos, který se s přibývajícími stránkami změnil na dokonalý psychothriller. A závěr vyšetřování ? - to nemůže nikdo čekat.....

11.01.2022 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Čekala jsem určitě víc, několikrát jsem chtěla knížku odložit, ale naštěstí se na poslední chvíli děj rozjel a konečně se dostavil tolik očekávaný adrenalin, takže dočteno a za 3.

07.12.2021 3 z 5

Synové člověka Synové člověka Arnaldur Indriðason

Spokojenost, tenhle styl mi sedí i ta krásná jména pro nás často nevyslovitelná.

25.11.2021 4 z 5

Smrtící řeka Smrtící řeka Dervla McTiernan

Utahané a nezáživné.

17.11.2021 2 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Tentokrát slabší kousek. V postavách i ději jsem se ztrácela a to mi ubíralo na čtenářském zážitku, takový malý chaos pro toho, kdo nemá Kim více načtenou. Ale jak děj ubíhal, vzpomínky se vracely a proto 4 hvězdičky, Určo stojí za přečtení.

13.11.2021 4 z 5

Nezvyklý zájem o mrtvoly Nezvyklý zájem o mrtvoly Ann Granger

Několikrát jsem chtěla knihu odložit, ale pak se děj trochu rozjel a díky ponuré atmosféře historického Londýna jsem dočetla. Nakonec to nebylo špatné čtení, až ty hrozné chyby.

04.11.2021 3 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Knížku jsem si vychutnala až do konce. Má vše, co má krimi mít. Promyšlenou zápletku, hodně napětí, nechybí ani romantika okořeněná špetkou erotiky. Super, doporučuji

27.10.2021 5 z 5

Lovec stínů Lovec stínů Camilla Grebe

Super čtení s dějovými linkami počínaje rokem 1944 až po současnost. Zavražděné ženy... co je spojuje tolik let ? Doporučuji

20.10.2021 5 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Klasická detektivka z nedávné doby s partou zapálených detektivů v nelehké době po amnestii, oživená skvělým nářečím a dvojím vyšetřováním. Líbila se

15.10.2021 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tohle pro tebe není, první slova Igora a už to jelo. Nevím co ,ale dokonale mě to vcuclo a nepustilo. Po přečtení si musí každý udělat úsudek sám, jestli je příběh Igora jen autorova fantazie, nebo se skutečně odehrál a je něco mezi nebem a zemí. Tak o tom budu hoooodně dlouho přemýšlet, tak skvěle byla knížka napsaná. Doporučuji !

06.10.2021 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Z knihy jsem nadšená. Skvěle vystavěný příběh, kdy se prolínají události před třiceti lety a současnost v sychravém podzimu. Co se tenkrát stalo mezi maturanty a proč o tom nikdo nechce mluvit, poradí si Anna jako nováček mezi starousedlíky ? Super doporučuji !

02.10.2021 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Povedené psycho s dobrou zápletkou o to víc, že hlavní postavou je malá slečna, která se záhadně ztratí ještě jako dítě při havárii, u které zemře její maminka. Moc hezky se knížka četla a líbila se mi.

27.09.2021 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Kniha mě nijak neoslovila, přečetla jsem a zapomenu.

09.09.2021 3 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Nenadchlo

01.09.2021 2 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Je to krutý osud co řídí život mladičké Cilky ? NE, tady rozhoduje vyšší moc a tak skončí v koncentračním táboře a následně v gulagu. Strach, těžká práce, nemoci, hlad a každodenní boj o přežití. Emocemi nabitá kniha, kterou můžu jen doporučit.

25.08.2021 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Hned v prvním případu Kate Marshallové je laťka nasazená hodně vysoko, takže se máme na co těšit, protože s Kate se život opravdu nemazlil. Nyní žije poklidným životem ale po letech vše začíná znova - kanibal vstupuje na scénu.... Super, těším se na další díl

16.08.2021 5 z 5