munka munka komentáře u knih

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Nečakala som, že sa mi kniha bude páčiť, lebo som si ju vybrala kvôli výzve. Pravda je, že poviedky ma pobavili a dobre sa čítali.

21.04.2024 5 z 5

Oznamuje se vražda Oznamuje se vražda Agatha Christie

Zaujímavá zápletka a skvelá slečna Marplová. Zisťujem, že postupne sa stáva Agatha Christie mojou obľúbenou autorkou.

13.04.2024 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Knihu som si vybrala kvôli výzve a neľutujem. Začiatok má trochu odrádzal, ale potom to už malo spád.

13.04.2024 5 z 5

Co přede mnou tajíš? Co přede mnou tajíš? Linda S. Howington

Kniha splnila očakávanie. Dostala som romantiku, napätie a humor. Ide sa na druhý diel.

09.03.2024 4 z 5

Všichni tě opustí Všichni tě opustí J. D. Robb (p)

Napínavé čítanie od začiatku až do konca. Zaujímavá zápletka. Vždy sa poteším novému dielu.

09.03.2024 5 z 5

Keby som bola tebou Keby som bola tebou Lisa Renee Jones

Kniha vybraná kvôli výzve. Nesklamala, ale ani neoslnila. Ďalšie diely asi zvážim.

23.02.2024 3 z 5

S láskou z Londýna S láskou z Londýna Jules Wake (p)

Pekný romantický príbeh, splnil očakávanie. Začiatok trošku rozťahaný, ale potom to už išlo.

23.02.2024 4 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Nesplnitelná úloha pre Hercula Poirota, objasniť zločin, ktorý sa stal pred 16 rokmi. Zaujímavá zápletka a rozuzlenie až nakoniec. Doporučujem.

03.02.2024 5 z 5

Nová guvernantka Nová guvernantka Eliza Redgold

Pekný príbeh, nenadchol,ale ani nesklamal.

23.01.2024 3 z 5

Rozpustí led v jeho srdci? Rozpustí led v jeho srdci? Caitlin Crews

Nechcená svadba v modernom duchu. Splnila otcove želanie a získala lásku. Pekný romantický príbeh.

23.01.2024 4 z 5

Spása samotářského hraběte Spása samotářského hraběte Virginia Heath

Pekné oddychové čítanie. Ak máte radi romantiku doporučujem.

23.01.2024 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Po dlhšej dobe som nemala chuť knihu dočítať. Návrat Luciena nesľuboval nič dobré a to sa aj splnilo. Záver prekombinovaný ...

13.01.2024 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Ďalší skvelý Carter. Opäť príbeh, ktorý má držal v napätí až do konca. Doporučujem.

13.01.2024 4 z 5

Rodinné štěstí / Utajované skutečnosti Rodinné štěstí / Utajované skutečnosti Linda S. Howington

Nebolo to zlé, ale niečo tomu chýbalo. Rýchly a trochu neskutočný dej však účel splnil. Oddychová romantika s trochou napätia na sviatočné dni. Teším sa na ďalší príbeh.

25.12.2023 3 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Zo začiatku mi to veľmi nesadlo, ale s pribúdajúcimi stránkami si ma kniha získala. Držím spisovateľke palce, nech jej to píše.

22.10.2023 4 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Čas od času vybočim z rutiny a prečítam si niečo náhodné. Tak to bolo aj v tomto prípade. Neľutujem.

22.10.2023 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Prečítané kvôli výzve a neľutujem. Veľmi pekné čítanie, trochu smutné, trochu veselé. Doporučujem.

17.09.2023 5 z 5

Polibek čarodějky Polibek čarodějky Melissa de la Cruz

Trochu lepší diel, len škoda, že sa nedozviem, ako to skončilo.

Čarodějky z East Endu Čarodějky z East Endu Melissa de la Cruz

Kniha sa mi páčila, skúsim aj pokračovanie.

17.09.2023 4 z 5

Cesta k bohatství Cesta k bohatství Fern Michaels (p)

Chcela som romantiku, miesto toho som našla príbeh dvoch manipulátorov, ktorí idú za svojím cieľom za každú cenu. Jeden chce mužského dediča, druhý chce bohatstvo. Ako im to vyšlo, stačí si prečítať knihu.