motolka motolka komentáře u knih

Výherkyně Výherkyně David Baldacci

Super knížka

10.02.2018 5 z 5

Pláč Pláč Helen FitzGerald

Knížka byla hodně zajímavá. Bavila mě.

01.11.2017 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Zajímavá knížka. Bavila mě.

26.10.2017 4 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Hrůzostrašná knížka. Od začátku do třičtvrtě neměla chybu. Posledních pár kapitol jsem úplně nepochopila, proč knížka byla tak nesmyslně natahována až v duchu sci-fi. Pak se konec opět vrátil do normálu. Ale jinak si pět hvězd určitě zaslouží.

08.10.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Perfektní thriller!!!

03.10.2017 5 z 5

Malevil Malevil Robert Merle

Knížka, kterou by si každý měl přečíst.

26.09.2017 5 z 5

Stěhování národů s.r.o. Stěhování národů s.r.o. Václav Klaus

... má pravdu, předsedo...
Stručné, pravdivé, děsivé... :o(

Pokud se z toho naplní jen zlomek, jsme v háji. Už dlouho si myslím, že všechno je zorganizované a "někdo" má s Evropou úplně jiný zvrácený záměr a vše se mu neskutečně krůček po krůčku dobře daří.

05.09.2017 5 z 5

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Knížka mě bavila. Stejně jako všechny ostatní od CH.Link.

27.08.2017 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Knížka se mi moc líbila. Byla napínavá od začátku do konce. Zmizelá se mi ale líbila mnohem víc.

24.08.2017 5 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Knížka se mi líbila. Sice jsem doufala, že knížka dopadne trošku jinak, ale od začátku do konce jsem se při knížce bavila a těšila jsem se každý den na další čtení. Od autorky si toho určitě časem přečtu víc.

10.08.2017 5 z 5

Dům za zdí Dům za zdí David Mitchell

Za začátku mě knížka vůbec nezaujala a byla jsem naštvaná, že jsem jí vůbec rozečetla, ale vydržela jsem číst dál a knížka byla pořád víc a víc napínavá. Ke konci jsem se i té duchařinky trošku začala bát. Pro mě velmi povedené dílo. Od autora si určitě ještě někdy něco přečtu.

10.08.2017 5 z 5

Děs Děs David Hidden

Tak tohle byl fakt hnus fialovej :D
Ale jinak knížka plná napětí a opravdového děsu.

21.07.2017 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Napínavý od začátku až dokonce. Takový konec jsem fakt nečekala. Byla jsem vedle jak ta jedle.

16.07.2017 5 z 5

Muž, který se zřekl peněz a přežil Muž, který se zřekl peněz a přežil Mark Boyle

Zajímavá knížka k zamyšlení. Sice jsem si představovala, že knížka bude trošku o něčem jiném, ale líbila se mi.

10.07.2017 4 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Knížka která vezme za srdce. Celou dobu jsem s Kate soucítila. Nejspíš na knížku jen tam nezapomenu.

07.07.2017 5 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Líbila se mi stejně jako "Lež". Opět prolínání minulosti a současnosti. Byla napínavá po celou dobu. Už se těším na další knížku od spisovatelky "Zmizelý".

02.07.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Moc pěkný psychologický thriller. Opravdu jsem si ho užila. Doufám, že spisovatelka vydá víc podobných knih.

Jen jedna technická poznámka. Kdo Jackovi a Grace uklízel celý rok barák, když Grace nesměla z pokoje ven a boháč Jack asi těžko celý barák šůroval sám :D

30.06.2017 5 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Knížka se mi líbila. Byla plná napětí, a ačkoliv jsem od začátku tušila, co se asi stalo a kdo rodiče zabil, nakonec bylo všechno trošku jinak. Chvilkami jsem se i o malou Sylvii bála. Knížka by na můj vkus mohla být klidně kratší. Autor se často a úplně zbytečně opakuje i v úplně nepodstatných věcech.

26.06.2017 4 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Příjemná, oddychová knížka s mírným napětí. Drobet ke konci červená knihovna, ale u Tess S. mi to nevadí. Knížku jsem si užila. Tess S. umí :o)

19.06.2017 5 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Pěkné psycho. Knížka, kterou jsem odkládala 5 let, se mi fakt líbila. Knížky od S.Kinga nečtu, raději se podívám na film, ale po přečtení této knížky jsem změnila názor. Tohle se mu opravdu povedlo. Úplně jsem s hlavní hrdinkou celou knížku soucítila a SK popisuje tak, že jsem všechno neustále viděla před sebou. Přitom žádná zbytečná omáčka. Občas se jen opakoval, ale to tam stejně tak nějak patřilo.

12.06.2017 4 z 5