mot33 - Komentáře

Dopis pro králeDopis pro králeT. Dragt

Musím přiznat že jsem se nemohl nějak k této knize dobrat pořád jsem jí odsouval na jindy.A pak jsem jí vzal do ruky a přečetl za dna dny.Super příběh který graduje až do konce ,malá vítka je že se mohlo uzavřít o něco dřív a nenatahovat to tolik stránek.

28.03.2016

Autobus sebevrahůAutobus sebevrahůA. Paasilinna

Opět mě tato kniha nezklamala,ale zajímalo by mě jak by Arto napsal kdyby Tempobus opravdu s částí sjel .

07.05.2016

LovciLovciF. Kotleta

Tak todle by si zasloužilo pokračování.Kotleta opět nezklamal.

14.07.2015

Když dědeček lyžoval do FinskaKdyž dědeček lyžoval do FinskaD. Katz

Tak todle byl fakt kousek asi bych nikdy tuto knihu nečetl .Přečetl jsem jí až na doporučení.a mohu říct že mě překvapila svižností židovským humorem a poskladaním časovým proudem .jinak tak super .

30.01.2016

Propast časuPropast časuR. Bureš

Tak to se povedlo sice jsem to kupoval a začal číst že se děj odehrává b Jižních čecháh,ale musím přiznat ,že nápad promíchat od pravěku přes Římskou říši ,až po budoucnost roku 2700 je masakr.

08.03.2016

Syn boha hromovládceSyn boha hromovládceA. Paasilinna

Musím uznat že jsem tohoto autora zkusil poprvé a překvapil.Zasadit děj do současnosti kdy příde starověké finské božstvo obnovit svůj kult do součastnosti dost dobrý.Psáno lechce a čteno též.

15.03.2016

Šťastný mužŠťastný mužA. Paasilinna

Tak že bychom taky začali podnikat v betonu.

27.04.2016

Nejdelší chobot ve FinskuNejdelší chobot ve FinskuA. Paasilinna

Místy zábavné,ale asi to nejslabší co jsem zatím od něho četl.

24.05.2016

Polda a OldaPolda a OldaS. Havelka

Klasika ze čtyřlístku takže plná nálož hvězdiček a není co dodat.

25.06.2016

Osm světelOsm světelL. Pavlát

Mě se to líbí dost povídky jsou psány lehkým pérem nepostrádajíc zábavu ani ponaučení.

10.11.2016

SpadSpadF. Kotleta

Tak další Kotleta musím nejprve říct že toto téma v knihách mívám rád.Myslím že tentokrát F.K.
Překvapil že to není uplně kolik kdo zastřelí kolik krve vyteče....,kniha má i několik stránek kde neteče krev proudem.Takže za mě plno.

Paví očko ve lví říšiPaví očko ve lví říšiB. Sílová

Podle mě super knížka ale toto vydání z NAVY je o trochu slabší než to ilustrované Malákem.

25.03.2016

Dobrodružství Mořských vlkůDobrodružství Mořských vlkůV. Steklač

klasika z ohníčku snad bude albatros pokračovat z tímto tématem z starých časopisů

02.01.2015

Meč a pravdaMeč a pravdaV. Přibský

To myslel autor vážně toto napsat příšerné ani snad odpad ještě horší.Nechápu styl psaní a souvislost návaznost knihy.

07.02.2015odpad!

Úkladní vrazi v Neronově paláciÚkladní vrazi v Neronově paláciC. Lawrence

tento díl byl za ssuper taková kriminálka pro děti.

Hrst vzpomínek z mládíHrst vzpomínek z mládíV. Kaplický

Hlavně ten záčátek narození a pobyt v Táboře a okolí ,jsou pro Táboráky uplně super.

15.05.2015

Stříbrný paprsekStříbrný paprsekV. Ríša

Na Ríšu jako fantastu super pohádka pro děti.

14.06.2015

Punťa mořeplavecPunťa mořeplavecJ. Smuul

Hlavně super obrázky od Sekory.

11.07.2015

RevivalRevivalS. King

NIc moc má lepší ažtak za půlkou se to rozjelo plus knihy že aspoň uděll čistku v postavách.Moc jich nepřežilo.

02.08.2015

PepibubuPepibubuA. Vostrá

Sice míň ilustrací ale jinak super hlavně že je vše žďabilní.

05.09.2015

Pohádky z duhové zahrádkyPohádky z duhové zahrádkyO. Syrovátka

Něco z knihy jde něco ne takže u mě pravděpodobně průměr.

15.10.2015

Ukradli nám AdamaUkradli nám AdamaM. Kšajtová

Jelikož miluji ilustrace Filcíka ta není co řešit.

13.12.2015

Táborská doba ledováTáborská doba ledováP. Šácha

Na to že to má být oslava Hokeje v Táboře tak vám povím strašný paskvil.Nepřehlednost přeskakování žadná pospolitost,aby kniha nějak vypadala.Pravdě podobně šito rychlou jehlou.

23.12.2015odpad!

Evropa tančila valčík - Cestou do velké války (léta 1905-1914)Evropa tančila valčík - Cestou do velké války (léta 1905-1914)M. V. Kratochvíl

Klasický Kratochvíl sice o něco málo slabší ale stále přehoupne 50 procent.

09.01.2016

VodníčekVodníčekO. Preussler

TO JE KNÍŽKA KE KTÉRÉ SE VŽDY RÁD VRACÍM ILUSTRASE OK A MALÝ VODNÍČEK JE PĚKNĚJ NEZBEDA.

12.01.2016

Mokřejšové, vodníci z LoužeMokřejšové, vodníci z LoužeI. Borská

Na to že kniha je pro děti tak super příběhy pěti generací vodního rodu z Jižních čech stojí opravdu za to.

31.01.2016

Čertova voda: pověsti a báje z PodkrušnohoříČertova voda: pověsti a báje z PodkrušnohoříM. Ježková

Myslím si že je tato kniha o proti jíním trošku slabší proto dávám čtiři hvězdy.

15.03.2016

O slonu KárímO slonu KárímV. Hulpach

Od Hulpacha jsem prozatím četl pouze povesti .Ale musím uznat že tato kniha se četla jedním dechem.Příběch slona od mláděte až po dospělost byl super a hlavně v kusně a poměrně dost ilustrované od Buriana.

16.03.2016

Trnová dívkaTrnová dívkaJ. Topol

Docelá drsné jedna z mála knih kde větčinou kladní hrdinové zahynou,ale jinak tak průměr.

11.05.2016

Příběhy tygřího mládětePříběhy tygřího mláděteD. G. Mukerdží

Super kniha prvního roku života tygra.

09.04.2016

Čarovný zeměklíč: Tatranské pověsti a bájeČarovný zeměklíč: Tatranské pověsti a bájeV. Cibula

Místy trochu slabší,ale jinak stále nad průměr.

23.04.2016

Stará dáma vaří jedStará dáma vaří jedA. Paasilinna

Tak další z velmi dobrých zabavných knížek hlavně stará paní co nevymislí i sice někdy z nahodou a le velký masakr.

25.04.2016

Pohádky Českého středohoříPohádky Českého středohoříD. Černý

Super ilustrace pověsti jsou vyprávěni i zabavnou formou že se člověk i zasměje.Mohu pouze doporučit.

25.04.2016

Poklad na Kunětické hořePoklad na Kunětické hořeL. Macháček

Poměrně slušná kniha dá se přečíst během chvíle pověsti z Pardubicka někdy známé někdy méně,ale celkemurčitě 80 procent si zaslouží.

14.05.2016

Emil Běžec 00:10Emil Běžec 00:10P. Kosatík

Nic moc autor zbytečně roztahává knihu a zabíha do věcí a lidí kteří tam nemají co dělat.Jinak tak průměr až místama pod průměr.

24.05.2016

Strašidlář - Mezi námi vodníkyStrašidlář - Mezi námi vodníkyH. Klimek

Sice takový dětský cestopis a vyprávění o roině a životu vodníků,ale musím uznat že i přes malí počet stránek mě kniha oslovila.

08.06.2016

Prostopášný modlitební mlýnekProstopášný modlitební mlýnekA. Paasilinna

Slušné ale psané rychlou rukou

12.06.2016

Strašidlář - Mezi námi čertyStrašidlář - Mezi námi čertyH. Klimek

Super prostě čerti jsou čerti.

12.06.2016

Strašidlář - Mezi námi ohnivými strašidlyStrašidlář - Mezi námi ohnivými strašidlyH. Klimek

Sice o level níž než ostatní a to hlavně po stránce ilustrací ,ale i příběh jsem čekal o něco víš.A přesto si zaslouží alespoň čtyři hvězdy.

17.06.2016

Robot EmilRobot EmilJ. Havel

Super zabavný super ilustrace od Kalouska.Kniha nepostrádá humor je čtivá tak a korát na jedno odpoledne.

19.06.2016

1 2 3 4 >