Morrisek Morrisek komentáře u knih

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Jinak kniha měla krásné kouzlo, čtivé, vtipné, k zamyšlení, ani slzy nechyběly.
O hvězdičku méně dávám, protože jsem po Ovem čekala víc. Od začátku jsem porovnávala. Zásadní rozdíl je ten, že Ove nebyl pohádkový, upřímně, tu pohádkovost bych klidně vynechala, chvílemi nudila. Oveho to nenahradí, ale místo v srdíčku to dostalo.
Jak již někdo psal v komentářích níže- Milý příběh o tom, že k pochopení chování druhých je potřeba znát jejich příběh a minulost.

07.07.2017 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Do ruky se mi dostávají různé knihy. Některé mě nebaví, jiné čtu znovu a znovu, protože jsou úžasné. Pak jsou tu knihy, které člověk přečte jednou, ale poučí se z nich a navždy je uchovají v srdci. To je Můž jménem Ove.
Jak někdo níže napsal- není to nejlepší knížka světa, ale je tak lidská! U knihy jsem se smála a nejednou se mi v očích leskly slzy.
5 hvězdicek…

24.03.2016 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Série byla skvělá a zakončení úžasné! Zamilovala jsem se do cestování časem, každý den jsem přečetla jednu knihu! Akorát někdy nebylo shrnuti jednoznačné a bylo moc informací… Ale moc se mi líbila, zaslouží si 5 hvězdiček:) ;)

21.11.2015 5 z 5

Andělé zvířat Andělé zvířat Eva Linhartová

Tuhle knihu, by si měl přečíst každý… Knihu jsem četla dvakrát, brečela jsem u ní a tato kniha mi ovlivnila pohled na zvířátka:) Je to úžasná kniha!

19.11.2015 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Celá triologie je krásná! Knížka mě bavila číst, měla děj a byla zajímavá, a měla přínos. Akorát kdyby autorka nedávala tolik letopočtů, to mě moc nebavilo, potom mě nebavili některé zbytečná a dlouhé rozprávky a myšlenky… Ale kniha si zaslouží plné 4 hvězdičky! Doporučuji!

19.11.2015 4 z 5

První První Kiera Cass

Celá série byla sice čtivá, ale byla stupidní. Byla to slátanina, která se v téhle době líbi. Hrdinka nesympatická, mohla bych jí vyjádřit jedním slovem, ale budeme slušní. Děj nudný. Přínos žádný. Knížka, ačkoliv jste jí přečetli hned a "bavila" vás, vám nic nedala. Když nad ní popřemýšlíte a porovnáte jí s kvalitní literaturou, kniha je nic. Pro "teenegri" ideální. Jinak nuda… dvě hvězdičky jsem dala jenom kvůli tomu, že byla alespoň čtivá, a že poslední díl měl alespoň konec.

19.11.2015 2 z 5