Moonrose Moonrose komentáře u knih

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Lepší než Zmizelá!

23.02.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kim mi bohužel byla dost nesympatická - hlavně s tím jejím "oči zvedla k nebi". Proč proboha pořád musela oči zvedat k nebi? Ty oči k nebi jsem pak z ní zvedala i já,
Jinak zajímavá zápletka, ale kniha mě ničím vyloženě neohromila. Až ten úplný závěr to trochu napravil.

18.11.2016 4 z 5

Biomanžel Biomanžel Michal Viewegh

Tak tohle teda ne. A to mám jinak Viewegha docela ráda.

22.10.2016 2 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Bravo! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.

17.10.2016 5 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Díky této knize u mě propukla silná alergie na jméno "Filípek". Blanka, která má místo mozku mateřský mlíko, byla fakt nesnesitelná. Nejsympatičtější mi byla Kristýna.
Knížka mě ale zklamala, čekala jsem něco jiného, neboť jsem četla samou chválu. Kdyby alespoň konec u té Kristýny nebyl tak otevřený, dala bych o hvězdičku víc.

30.09.2016 2 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Kniha byla velice čtivá a četla se jedním dechem. Vždy jsem se na čtení těšila.

06.09.2016 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Milá oddechovka. Paní Geislerová mi jako herečka byla vždy nesympatická, po přečtení její knihy si to už úplně tak nemyslím.

28.08.2016 4 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Jednoznačně pět hvězdiček! Kniha se mi líbila daleko víc než série Vraní dívka.

21.08.2016 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Nemám slov... Už dlouho mě žádná kniha takhle "nedostala".

11.08.2016 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha mě bohužel nenadchla tak, jak jsem očekávala. Do čtení jsem se musela často nutit. Ani konec můj dojem nezachránil.

07.08.2016 3 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

První a poslední příběh mě bavil moc. Druhý moc ne.

06.07.2016 5 z 5

Muž pod schody Muž pod schody Marie Hermanson

Daleko čtivější pro mě byla kniha Ta, která se dívá.
Jinak v této knize mě silně iritovala manželka hlavního hrdiny. Paula byla velice nesympatický, sobecký psí čumák.

15.05.2016 3 z 5

Porodní bába Porodní bába Katja Kettu

Po přečtení negativních komentářů jsem se na knihu moc netěšila, ale ještě že mě od čtení neodradily! Zhruba od 40 strany jsem knihu četla jedním dechem a velice se mi líbila, na čtení jsem se pokaždé těšila, což není pravidlem u každé knihy. Vulgarity a sex (toho tam ani moc nebylo) mi nevadily.
Dílo mi nepřišlo ani zmatené, ani že by kapitoly na sebe navzájem nenavazovaly. Asi mi nedělá problém porozumět textu =).

27.01.2016 5 z 5

Občas jsem se zasmála, kniha mě spíše bavila, ale nic extra.

17.01.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

První kniha, která mě trochu rozbrečela. Stále v sobě nosím smutek, ač se jednalo o vymyšlený příběh a vymyšlené postavy. Díky bohu.

22.12.2015 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha se mi moc líbila, byl to přesně můj šálek kávy. Marie III. mi byla neuvěřitelně sympatická. Těším se, až si přečtu pokračování.

01.10.2015 5 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Mistrovské dílo, které mě absolutně strhlo. Agnes ale teda byla šílená a sobecká slepice. Do Sugar a Sofie jsem se "zamilovala" a měla jsem moc ráda Henryho.
Už se nemůžu dočkat až si přečtu pokračování =).

23.06.2015 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Začetla jsem se hned od první stránky. Skvělé! Skvělé! Skvělé počtení!

15.05.2015 5 z 5

Himmlerova kuchařka Himmlerova kuchařka Franz-Olivier Giesbert

Původně jsem čekala od knihy něco jiného, ale přesto jsem se do ní začetla hned po prvních řádcích a četla ji jedním dechem. Hlavní hrdinka mi občas připomínala Staříka a hlavně mi přišla, že je jakýsi "citový robot", ale přesto dávám 5*.

29.04.2015 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Kniha mě hluboce zasáhla. Po dočtení je mi velice smutno.

01.11.2014 5 z 5