Moonrose Moonrose komentáře u knih

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Knížku jsem dostala darem - asi se mi dotyčný chtěl pomstít nebo co, ale při čtení jsem trpěla. Vtipná byla maximálně jedna pasáž z celé knihy, jinak trapností pretekala. Burani opovrhujici jinými burany byl opravdu gól. Otec obtloustly trouba s iq tykve, matka vseznalek, která údajně dre jako mezek a typická česká mamina, která vyhlásí III. světovou tomu, kdo se opovazi říct pravdu o jejím synovi, který je nevychovany. Plus si k tomu prictete totální buranstvi, skrblictvi a kradení jídla u snídaně a pak je vám až fyzicky nevolno u sexuálních narážek, kterymi bohužel česká mamina nesetrila. Při sdělení, že tento asexualni pár měl 2x během dovolené sex (a ještě u spícího ditete), chce se vám už skutečně blit. Pokud kniha měla být vtipem, tak se to opravdu nepovedlo, pokud byla myšlena vážně, tak bych se vlastně ani nedivila.

05.09.2019 odpad!

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Jsem nadšená. Jedna z těch lepších knih od LM. Začetla jsem se od prvního řádku, na čtení jsem se nesmírně těšila. Všechny postavy mi přirostly k srdci a ten příběh byl pro mě jako dělaný.

03.12.2018 5 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Obálka je nádherná a to je jediné pozitivum, které na knize vidím.

Mia je vcelku nesympaticka hlavní hrdinka, která samu sebe neustále chvali. Ano, my víme, že má obrovská prsa a obly zadek, netřeba to cpát ob stranu.

Do Mii se vždy každý klient zamiluje a všichni mají obrovské přirození a můžou kopulovat milionkrat za noc. Jo a všichni jsou pochopitelně strašně sexy, neskutečně hodní a po měsíci berou Miu jako svou rodinu.

Linii s Wesem ani komentovat nebudu, ta holka je prostě fakt hloupá.

Nápad knihy je dobrý, škoda, že autorka nevyužila potenciál a nevlozila tam aspoň trochu reality.

Dále mě točily pasáže s její sestrou - SPOILER - chlapce má dva měsíce, hned se musí zasnoubit a bydlet spolu - ani na nájem nemají, musí to platit jeho rodiče. Drahé školné a výživné si od Mii platit nechá, to milé sestricce nevadí, ale nechat si poradit ohledně toho, jak zbytečně a trapně spěchá, to už ne ne ne. Neměl by ji tedy živit a platit školné on? Ach, vždyť ani na nájem nemá a nevadí mu vysavat vlastní rodiče.

07.09.2018 1 z 5

Prokletý rod Palmisanů Prokletý rod Palmisanů Rafel Nadal (p)

Nenadchlo, neurazilo.

26.06.2018 3 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Naprosto báječná knih a naprosto báječná Eleanor.

26.06.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Trochu zklamání. Čekala jsem bombu. Jsem zvědavá na Loutkáře.

26.06.2018 4 z 5

Mrcha na koni Mrcha na koni Zuzana Homérová

A mně se to líbilo. Báječně čtivá oddechovka po těžším románu, který jsem před pár dny dočetla.

12.04.2018 5 z 5

Neviditelný svět Neviditelný svět Liz Moore

To byla TAK krásná kniha. Zezačátku jsem se nemohla pořádně začíst, ale lehce za půlkou už jsem nedokázala dát knihu z ruky a musela ji dočíst na jeden zátah.
Chci další knihy od této autorky!

12.04.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Skvělý námět, který by stál za to lépe rozpracovat.

28.02.2018 3 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Krásná kniha, ale mou srdeční záležitosti zůstává Ove, ač jsem si Britt-Marii také zamilovala.

24.02.2018 5 z 5

Kacíř a dívka Kacíř a dívka Petra Gabriel

Tohle je přesně ta knížka, kterou bych si přečetla v patnácti a byla bych z ní nadšená. Teď je mi o nějaký ten kus víc, tak už zase tolika nadšená nejsem, ale přesto dávám 4 *

15.01.2018 4 z 5

Laskonky Laskonky Barbara Nesvadbová

Nuda, nuda, nuda.

20.12.2017 1 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Zajímavý příběh, který se mi moc líbil.

07.12.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Příběh vyloženě špatný nebyl, ale předchozí knihy mě bavily více. Do knihy jsem se nemohla pořádně začíst a hlavně dávám jednu hvězdu dolů za zdlouhavé a nudné pasáže s dětmi. Ty mě opravdu neskutečně nudily. Nebaví mě číst o dětech. Fakt ne.

17.11.2017 3 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Kniha se četla dobře. Vždy jsem se na čtení tesila. Všechny postavy mi byly sympatické. Dávám o hvezdicku min z duvodu absence nějakého zásadního vyvrcholení, pointy. Škoda, námět se mi moc líbil.

25.10.2017 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Super čtivá a odpočinková kniha.

24.09.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nejkrásnější kniha, kterou jsem za poslední dobu četla. Sice jsem se moc nenasmala, ale zato se nesčetněkrát dojala. Silný příběh, u kterého jsem si pobrecela. Kniha o velké lásce a muži s velkým srdcem. Tleskam.

17.08.2017 5 z 5

Konečně jsem se sebezapřením po dlouhé době dočetla (jen ze zvyku, že neodkládám rozečtené knihy). Tohle tedy ne. Nejspíš poslední kniha od tohohle autora, kterou jsem četla.

15.05.2017 2 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Dechberoucí a čtivý příběh.

02.04.2017 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Naprosto skvostné! Od prvních řádků jsem četla jedním dechem a nemohla přestat. Více takových knih. Bravo!

13.03.2017 5 z 5