Monuli36 Monuli36 komentáře u knih

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Na toto téma,mám přečtených spousty knih.Při každé mě mrazí...Hrozný

16.09.2022 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Napínavé od samého začátku.Myslela jsem,že vím jak to dopadne,ale závěr mě překvapil :) Určitě doporučuji :)

14.09.2022 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tuto knihu jsem přečetla během několika hodin a stejně jako HANA,byla úžasná.Nešlo přestat číst.Téma sice smutné,ale prostě já tyhle knížky miluji.DOPORUČUJI přečíst

11.09.2022 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Bryndza prostě nikdy nezklame Opět napínavé,čtivé prostě super

10.09.2022 5 z 5

Mrchy Mrchy Melanie Blake

Málokdy se mi stane,že knížku nedočtu.Tahle jí bohužel byla.Čekala jsem od ní mnohem více.Pro mě nuda bohužel

07.09.2022 1 z 5

Fotografka Fotografka Mary Dixie Carter

Celá knížka se hrozně vleče a když to začne být napínavé,tak je konec :) Thriller to určitě není :)

02.09.2022 3 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Shari Lapena,je moje oblíbená autorka.Mám od ní přečtené,až na tu poslední knížku co napsala všechno.Tahle knížka,mě ale bohužel trochu zklamala a ten konec úplně.Neříkám,že se to nedalo číst,ale Shari to umí prostě lépe...

27.08.2022 3 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Celkem zajímavý příběh.Knížka se mi dobře četla.Konec byl ale na můj vkus moc zrychlený....Četla jsem už mnohem lepší knížky,ale číst se to určitě dalo a nenudilo mě to

20.08.2022 4 z 5

Mazací tramvaj Mazací tramvaj Magda Stachula

Nečekala jsem od ní mnoho,ale celkem mě překvapila.Konec mohl být trochu jiný a více rozepsaný,ale jinak mě knížka bavila :)

30.07.2022 4 z 5

Sousedská ruleta Sousedská ruleta Mattias Edvardsson

Knížka se mi moc líbila.Takové pohodové,nenáročné čtení.Doporučuji

04.07.2022 5 z 5

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Velice poutavý a zároveň hrůzostrašný příběh.Já bych v této situaci asi nepřežila...Rozhodně stojí za to si tu knížku přečíst

22.06.2022 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná knížka!!!Dlouho na ni nezapomenu.Všem DOPORUČUJI

09.04.2022 5 z 5

Bílá paní Bílá paní Roman Kulich

Přečteno jedním dechem za jedno odpoledne.DOPORUČUJI

01.04.2022 5 z 5

Z popela Z popela Alex Schulman

Knížka mě nebavila. Dočetla jsem ji s velkým donucením

30.03.2022 2 z 5

Osvobození Osvobození Imogen Kealey

Vždycky když odložím nějakou knížku tak mě to pak nějaký čas mrzí.Tato je bohužel jedna z nich.Vůbec mě nezaujala a ani nebavila.Odloženo,nedočteno

23.03.2022

Navrátilka Navrátilka Donatella di Pietrantonio

Nemůžu říct,že to byl vyloženě propadák,ale bůh ví jaká senzace taky ne.Chvilkama mě to bavilo a chvilkama vůbec.Příběh zajímavý,ale asi to mohlo být lépe napsané.

22.03.2022 3 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Hodně silný...není na to slov a hodně mě to zasáhlo

20.03.2022 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Hodně průměrná knížka,nebo spíš trochu podprůměrná.Začátek strašně zdlouhavý a nudný.Chtěla jsem ji odložit,ale pak jsem se nějak donutila ji přečíst.Úplnej propadák to pro mě nebyl,ale kdoví jaká senzace taky ne.

13.03.2022 3 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Od této autorky,to byla druhá kniha kterou jsem přečetla.Určitě ne poslední.Knížka mě moc bavila.Líbí se mi styl psaní a skvělej popis přírody a prostředí.Trochu mě zamrzelo jak to dopadlo,ale i tak doporučuji

09.03.2022 5 z 5

Zlatíčka Zlatíčka Melanie Golding

Tak trochu scifi podle mě.Příběh nebyl špatný,ale místama mě dost nudila.Dočetla jsem ji spíše že zvědavosti než z nadšení.

03.03.2022 3 z 5