monudostal monudostal komentáře u knih

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha se mi četla dobře - mrazivé pomyšlení, ale kniha super!

12.03.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Miluju knížky od této autorky.. je to vždy čtivé a napínavé.. navíc velmi dobře psané. Jedna radost - už se těším na další knížku.

29.01.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Knihy autor teda rozhodně napsat umí.. všechny díly jsem hltala a byla vždy nadšená.. Oba hrdiny přímo miluju..

Zloba Zloba Chris Carter

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Popravčí Popravčí Chris Carter

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Super.. kniha se moc dobře četla.. každou stránku jsem hltala a konec nepředvídatelný a tak to má být.. neměla jsem problémy u čtení jíst i když některé pasáže byly "jakoby nechutné" ale mi to nevadilo. Mladý spisovatel s talentem, snad dojde na další horor od tohoto autora..

25.08.2019 5 z 5

Kniha je velmi dobře napsaná - pravda? tu se nikdo nedozví,ale stojí k zvážení některé informace které kniha poskytuje.. kniha mne nezklamala ani když sem se vrahy nedozvěděla..

05.04.2019 5 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Kniha nebyla špatná ale rozhodně není z těch, ke kterým bych se vracela..

04.02.2019 4 z 5

Zabijáci : nejzvrácenější vrazi naší doby Zabijáci : nejzvrácenější vrazi naší doby Nigel Cawthorne

Kniha je rozumná a dobře se čte , jsou tam informace pravdivé, už jsem přečetla hodně knih s touto hroznou "ale realnou" tematikou a zatím patří k těm lépe napsaným.

27.09.2016 5 z 5

Bestiální vrazi Bestiální vrazi Stéphane Bourgoin

Velmi dobře napsaná, srozumitelná, už jsem přečetla spoustu knih s touto tématikou a tato je napsaná i pro neodborníky, není tam tolik cizích slov jako v některých jiných. Rozhodně doporučuji přečíst a jak je psané, dobré je se občas od knihy odtrhnout a kouknout se na sebe jak jsme rádi že tu hrůzu jen čteme. A chudáci ti co zrovna v daný moment někde trpí.Člověk si víc váží svého života.

09.09.2016 5 z 5

Formule 2005/06 Formule 2005/06 Petr Dufek

Krásná kniha - všechny tyto knihy jsou velmi dobře udělané - uspořádané - krásné obrázky..Milovníci formulí tuto knihu ocení...

09.09.2016

Zátah na ďábla Zátah na ďábla Richard Lourie

Velmi dobře napsaná knížka o jedné zrůdě "člověku" jménem Čikatilo ale dobře rozepsaná i o inspektorovi Kostojevovi, zajímavá knížka..

01.09.2016 5 z 5

Nejděsivější československé zločiny Nejděsivější československé zločiny Jaromír Slušný

Dobře napsaná kniha o hrůzách tvorů co si říkají "lidé". A přece jsou mezi námi .. mohu jen doporučit..

05.08.2016 5 z 5