MonikaSmrk MonikaSmrk komentáře u knih

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Kniha uspokojila mé očekávání. Oddechovka, kterou jsem zrovna potřebovala. Žádné překvapení oproti minulým dílům, jsem ale spokojená.

26.01.2022 4 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Na knihu jsem se těšila od konce druhého dílu. I přesto, že se dal příběh a zápletka předvídat, byla tato kniho opět dobrá volba. Škoda že bratrů nebylo na začátku víc ;-)

22.09.2020 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Příběh nezklamal, jen po dvou předchozích dílech je děj dost podobný. Je škoda, že konec se dá předvídat téměř od počátku. Na knihu jsem se těšila, bohužel jsem se nemohla prokousat na konec :-(

22.04.2020 3 z 5

Přežil jsem to Přežil jsem to Hanuš Bader

Četla jsem již více knih ohledně tohoto téma. Bohužel mě tato kniha nenadchla, dočetla jsem ji, ale nemohla jsem se prokousat na konec. Je to velmi silný příběh, však čekala jsem nejspíš jinačí zpracování.

27.02.2020 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Pěkný oddechový příběh plný voňavých dortíků. Příběh měl spád, žádný nuda. Cestování spojené s vařením - skvělý nápad na trilogii. Mohly by být na konci knihy nějaké recepty s fotkami, že? ;-)

27.01.2020 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

První kniha od Patrika a velmi jsem si jí užila od začátku, až do konce. Přečteno jedním dechem.

09.01.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Autorka nezklamala, některé kapitoly -jak já říkám- byly silnější než já.

09.01.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Kniha, která má spád a je velmi čtivá. Příběh má spád, těšila jsem se na další stránky a na to co zase parta novinářů vymyslí. Bezvadné čtení do křesla ke krbu v nepěkných zimních večerech.

09.01.2020 4 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Kniha mě nadchla a opravdu se těším na třetí díl.

16.12.2019 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Příběh, který si budu dlouho pamatovat. ,,Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř!”

19.11.2019 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Od této autorky má první kniha. Byla jsem nadšená a přečetla na jeden zátah. Již se těším na další díly trilogie, které vyjdou. Děj měl spád, příběh, ani jedna strana mě nenudila. Skloubení milostného příběhu s rodinnými nešvary na stavbě, parádní věc z mého pohledu.

11.06.2019 5 z 5