MonikaHos MonikaHos komentáře u knih

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Děkuji Lucka8351 za parádní spoiler.:D I přesto se mi kniha velmi líbila a četla se skvěle. Těším se na dalsi díly.

28.12.2018 5 z 5

Poslední víkend Poslední víkend Agatha Christie

Ač se opravdu stydím, tak toto byla moje první kniha od autorky. A jsem naprosto nadšená! Kniha mě neuvěřitelně vtáhla do děje, autorka to umí skvěle se slovy a bravurně vykreslené charaktery postav jsou už jen taková třešnička na dortu. Jsem ráda, že mě čtenářská výzva KONEČNĚ zavedla k téhle úžasné ženě a už se těším na její další knihy.

28.11.2018

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Zpočátku jsem byla trochu naštvaná, jak moc se mi kniha jevila předvídatelná, ale nemohla jsem se víc mýlit. Po překonání rozpaciteho začátku Vás celá skvělá jízda, tak se jím nenechte odradit!

04.07.2018 5 z 5

Tvůj perfektní rok Tvůj perfektní rok Charlotte Lucas

Po zdejších komentářích jsem od knížky neměla velké očekávání, ale byla jsem strašně mile překvapená! Ano, je to předvídatelné, ale čte se to s neskutečnou lehkostí. Postava Jonathana mě ohromně bavila, postava Hannah už méně, přesto jsem se během čtení ani na chvíli nenudila. Opravdu doporučuji a jsem rada, že mám tuhle krásku doma.

21.06.2018 5 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Mně se kniha četla přímo skvěle, a to že člověk pachatele vytuší již velmi brzy, jí dle mého vůbec neubírá na kvalitě. Záporná postava je brilantně vykreslena a styl psaní, kterým je oslovována, dělá knihu zajímavější. Já bych knihu určitě doporučila.

18.04.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se mi četla přímo fantasticky, krátké kapitoly jen popoháněly k dalšímu čtení. Přesto musím jednu hvězdu odebrat, a to za samotný závěr knihy. Byla jsem napnutá, můj mozek vymýšlel všemožné teorie, což způsobilo, že mi to nakonec přišlo takové...nedotažené? Useklé? Přesto hodnotím spíše kladně.

10.03.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Wow, klobouk dolů! Prvních pár stránek jsem si lámala hlavu nad tím, co s tou Hanou všechno mají, ale brzy jsou pochopila. Lidský příběh, skvěle propracované postavy a celkově dechberouci atmosféra knihy mi vzaly dech. Děkuji, paní spisovatelko!

05.03.2018 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Kniha mě neuvěřitelně strhla a když už jsem si říkala, že mě nemůže ničím překvapit, autorka to zase dokázala! Čte se sama a vyvola ve vás hned několik emocí najednou: strach, nenávist, empatii... Doporučuji!

09.02.2018 5 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

Tak po dlouhé době mě kniha dohnala k slzám a bylo mi z ní opravdu smutno. Velmi emotivní, ale neskutečně čtivé dílo, které se jen těžko odkládá. Doporučuji, ale připravte si kapesníčky!

22.12.2017 5 z 5

O dívce Grace O dívce Grace Anthony Doerr

Velmi zvláštně psaná kniha, ve které nejde asi tak úplně o děj, ale spíš o autorův velmi specifický styl psaní. Některé pasáže mě možná unavovali, přesto na mě jako celek působila velmi příjemně a její atmosféru jsem si velmi užívala. Bonusem je nádherná obálka, která byla společně s knihománií důvodem, proč jsem si ji koupila.

10.12.2017 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Geniální, díky krátkým kapitolám se čte sama a jednodušše vás nepustí až do samého konce! Autorka skvěle vykreslila charaktery všech postav a i přes jejich zápornost vás donutila přímo je obdivovat, viz. Alex. Doporučuji, doporučuji, doporučuji!

11.11.2017 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Skvělá, čtivá kniha, která když vás chytne, tak nepustí. Originální a nečekaný konec ji jen přidal na kvalitě. Doporučuji!

15.09.2017 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Ta pochmurná atmosféra a autorčin styl psaní mě chytly od samého začátku. Na konci jsem ji prakticky nemohla odložit, tak moc jsem chtěla vědět co se doopravdy stalo. Za mě předčila i Zmizelou. Takže, pokud vám nevadí, že se nejedná zrovna o veselé pozitivní počtení, s chutí do ní!

02.09.2017 5 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Za mě naprosto geniální nápad! Knihu bylo přímo nemožné odložit, tak moc je chytlavá. A přestože jsem naprostý fyzik laik, nejednou jsem se přistihla jak nad celou myšlenkou "mnohovesmíru" přemýšlím. Myslím, že si právem zaslouží filmové zpracování a nálepku "světový bestseller".

20.08.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Skvělá! Výborné a promyšlené rozuzlení. Těším se na další díly s drsňačkou Kim.

17.08.2017 5 z 5

Medová smrt Medová smrt Hanni Münzer

Zpočátku jsem se do knihy vůbec nemohla začíst, k jejímu čtení jsem se vyloženě musela nutit. Příběh mě začal bavit až když se dějová linie začala týkat mladé Deborah, kterou jsem si pro její odvahu velmi oblíbila. Děj mě vtáhl a knihou jsem nakonec byla příjemně překvapena. Na plný počet to ale není...

24.07.2017 4 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Knihu jsem nemohla odložit, neuvěřitelně chytlavá, promyšlená a pro mě důkaz, že ne každá kniha musí mít nálepku "bestseller"! Určitě to nejlepší, co jsem v poslední době četla.

09.07.2017 5 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Geniální! Hlavní postava, kterou si prostě nejde neoblíbit a perfektně vykreslené prostředí.

05.07.2017 5 z 5

Deníček prince George Deníček prince George Clare Bennett

Přečetla jsem, ale znovu už to neudělám. Kniha chvílemi pobavila, chvilemi jsem se chytala za hlavu, proč je to tak dětinské. Prostě oddychovka, ale to, že bych ji někomu doporučila si raději na triko nevemu.

21.06.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Zabavila od první stránky. I pres ne příliš překvapivé rozuzlení jsem se bavila a knihu mohu jen doporučit. Nezklamala a mela podle mě vše, co má správný thriller mít.

11.06.2017 5 z 5