monika7105

Tatér z OsvětimiTatér z OsvětimiH. Morris

myslím, že kniha si zaslouží víc než 81%, velmi silný příběh, jeden z mála se šťastným koncem, ke konci jsem už měla co dělat, abych nebrečela, doporučuji všemi deseti!

22.06.2019

Poslední paní ParrishováPoslední paní ParrishováL. Constantine

velmi povedená kniha, četla se jak po másle, takové příběhy mě baví nejvíce, pěkná svižná kniha, od které se neodtrhnete :), už se těším na další od těchto autorek.

18.11.2018

Smrtící tajnostiSmrtící tajnostiR. Bryndza

Paráda, jako vždycky, miluji knížky tohoto autora :)

18.06.2019

Slepá mapaSlepá mapaA. Mornštajnová

Krásná kniha, jako všechny od této autorky

14.01.2019

Návrat z peklaNávrat z peklaJ. Vavřík

Na knihu jsem narazila náhodou, přesvědčilo mne vysoké hodnocení, je to bomba, velmi dobře napsaná, čtivý, smutný příběh. Tleskám autorovi a rozhodně si přečtu jeho další dvě knihy.

29.05.2019

Pokrevní poutaPokrevní poutaA. Marsons

Bomba kniha - opět! Autorka má výborný styl psaní, od začátku napívané, těším se na další díl.

06.06.2019

V šedých tónechV šedých tónechR. Sepetys

Velmi silná a emotivní kniha, všechny knížky od autorky jsou skvělé,ale tahle je úplně nejlepší. Doporučovala bych každému, aby si ji přečetl.

15.06.2019

Poslední anglická královnaPoslední anglická královnaS. Robinson

Za začátku pomalý rozjezd, pak dostatečně napínavá, akorát ten konec...ten jsem opravdu čekala trochu více uzavřený

14.07.2018

Jiná Gabriela KoukalováJiná Gabriela KoukalováM. Moravec

mně se kniha moc líbila, dobře napsaná, pěkně čtivá, ze začátku jsem si říkala, že je a byla Gábina pěkný spratek, ale není to tak, je to člověk se srdcem na správném místě :). Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla, protože se mi do ní nejdříve vůbec nechtělo.

07.11.2018

VypravěčkaVypravěčkaJ. Picoult

Kniha nebyla špatná, ale vůbec jsem se do ní nemohla ze začátku začíst, začal mne bavit až příběh babičky Minky, po té už opět trochu nuda,ale autentický popis hrůz z koncentračního tábora mi až naháněl husí kůži.

15.11.2018

Kolotoč strachuKolotoč strachuJ. Vavřík

Wau! druhá knížka od tohoto autora a opět nemá chybu, celou knihu jsem přečetla za den, nešlo jinak, velmi silný příběh, moc se mi líbilo, jak se Kristýna dokázala odrazit ode dna a také láska a obětavost vychovatelky Petry. Těším se na druhý díl.

04.06.2019

VeselíVeselíR. Třeštíková

autorka má i lepší knihy, bohužel, moc mne tato kniha nenadchla... Hlavní hrdinka si se sebou neví moc rady, často jsem si při čtení říkala - co to bydlí ve Veselí za lidi - proboha ?! :D

26.07.2019

Osvětimská ukolébavkaOsvětimská ukolébavkaM. Escobar

Emotivní a smutná kniha, určitě doporučuji přečíst.

08.08.2019

Deník citového vyděračeDeník citového vyděračeS. Monyová (pseudonym)

Kniha se mi moc líbila, přečtená za jeden den

19.08.2019

Šlehačková oblakaŠlehačková oblakaT. Salte

pro mě bohužel nezáživné...

07.11.2018

Nikdyuš: zkoušky, jež podstoupila Morrigan CrowováNikdyuš: zkoušky, jež podstoupila Morrigan CrowováJ. Townsend

Knížka se mi moc líbila, na chvíli jsem se vrátila zase do dob, kdy jsem četla Harryho Pottera, těším se na další díly.

24.07.2019

Stíny nad zálivemStíny nad zálivemL. Clarke

Knížka mě úplně neoslovila, čekala jsem trochu víc, měla jsem pocit, že se děj trochu táhne...ke konci to bylo už lepší, ale pro mne jen tři hvězdičky.

12.08.2019

Spřízněné dušeSpřízněné dušeJ. Marrs

Kniha se čte velmi dobře, vyhovovaly mi krátké kapitoly, dle mého to jako thriller moc nepůsobí.

19.08.2019

Je to i můj životJe to i můj životJ. Picoult

Velmi pěkná kniha, čtivá, trochu smutný a překvapivý konec

06.08.2018

Hvězdy nad BerlínemHvězdy nad BerlínemS. Matthias

Kniha se vcelku pěkně četla, jen pro mne prvních cca 270 stran bylo docela nezáživných, až ke konci měla kniha nějaký spád.

09.04.2019

Středoškoláci o drogách, alkoholu, kouření a lepších věcechStředoškoláci o drogách, alkoholu, kouření a lepších věcechK. Nešpor

kniha mi poskytla cenné informace při psaní diplomové práce, v knize vše popsáno jasně a srozumitelně

Diagnóza F17: závislost na tabákuDiagnóza F17: závislost na tabákuE. Králíková

Knihu jsem potřebovala ke své diplomové práci. Kniha je vcelku zajímavá, dobře napsaná, být kuřákem, tak po přečtení knížky s kouřením rozhodně přestanu :)))

Mafie v PrazeMafie v PrazeM. Viewegh

Moc dobré čtení, doporučovala bych přečíst každému, neskutečné jak některé věci z knihy se potvrdily v reálu..

Mráz přichází z HraduMráz přichází z HraduM. Viewegh

kniha by si zasloužila určitě lepší hodnocení, je výborná, až neuvěřitelně pravdivá...bohužel...