monika7105 monika7105 komentáře u knih

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

Kniha se mi moc líbila, přečtená za jeden den

19.08.2019 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Kniha se čte velmi dobře, vyhovovaly mi krátké kapitoly, dle mého to jako thriller moc nepůsobí.

19.08.2019 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Knížka mě úplně neoslovila, čekala jsem trochu víc, měla jsem pocit, že se děj trochu táhne...ke konci to bylo už lepší, ale pro mne jen tři hvězdičky.

12.08.2019 2 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Emotivní a smutná kniha, určitě doporučuji přečíst.

08.08.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

autorka má i lepší knihy, bohužel, moc mne tato kniha nenadchla... Hlavní hrdinka si se sebou neví moc rady, často jsem si při čtení říkala - co to bydlí ve Veselí za lidi - proboha ?! :D

26.07.2019 2 z 5

Mráz přichází z Hradu Mráz přichází z Hradu Michal Viewegh

kniha by si zasloužila určitě lepší hodnocení, je výborná, až neuvěřitelně pravdivá...bohužel...

Mafie v Praze Mafie v Praze Michal Viewegh

Moc dobré čtení, doporučovala bych přečíst každému, neskutečné jak některé věci z knihy se potvrdily v reálu..

24.07.2019 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, na chvíli jsem se vrátila zase do dob, kdy jsem četla Harryho Pottera, těším se na další díly.

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

myslím, že kniha si zaslouží víc než 81%, velmi silný příběh, jeden z mála se šťastným koncem, ke konci jsem už měla co dělat, abych nebrečela, doporučuji všemi deseti!

22.06.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Paráda, jako vždycky, miluji knížky tohoto autora :)

18.06.2019 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Velmi silná a emotivní kniha, všechny knížky od autorky jsou skvělé,ale tahle je úplně nejlepší. Doporučovala bych každému, aby si ji přečetl.

15.06.2019 5 z 5

Diagnóza F17: závislost na tabáku Diagnóza F17: závislost na tabáku Eva Králíková

Knihu jsem potřebovala ke své diplomové práci. Kniha je vcelku zajímavá, dobře napsaná, být kuřákem, tak po přečtení knížky s kouřením rozhodně přestanu :)))

15.06.2019 5 z 5

Středoškoláci o drogách, alkoholu, kouření a lepších věcech Středoškoláci o drogách, alkoholu, kouření a lepších věcech Karel Nešpor

kniha mi poskytla cenné informace při psaní diplomové práce, v knize vše popsáno jasně a srozumitelně

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Bomba kniha - opět! Autorka má výborný styl psaní, od začátku napívané, těším se na další díl.

06.06.2019 5 z 5

Kolotoč strachu Kolotoč strachu Jan Vavřík

Wau! druhá knížka od tohoto autora a opět nemá chybu, celou knihu jsem přečetla za den, nešlo jinak, velmi silný příběh, moc se mi líbilo, jak se Kristýna dokázala odrazit ode dna a také láska a obětavost vychovatelky Petry. Těším se na druhý díl.

04.06.2019 5 z 5

Návrat z pekla Návrat z pekla Jan Vavřík

Na knihu jsem narazila náhodou, přesvědčilo mne vysoké hodnocení, je to bomba, velmi dobře napsaná, čtivý, smutný příběh. Tleskám autorovi a rozhodně si přečtu jeho další dvě knihy.

29.05.2019 5 z 5

Hvězdy nad Berlínem Hvězdy nad Berlínem Sarah Matthias

Kniha se vcelku pěkně četla, jen pro mne prvních cca 270 stran bylo docela nezáživných, až ke konci měla kniha nějaký spád.

09.04.2019 2 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Krásná kniha, jako všechny od této autorky

14.01.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

velmi povedená kniha, četla se jak po másle, takové příběhy mě baví nejvíce, pěkná svižná kniha, od které se neodtrhnete :), už se těším na další od těchto autorek.

18.11.2018 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha nebyla špatná, ale vůbec jsem se do ní nemohla ze začátku začíst, začal mne bavit až příběh babičky Minky, po té už opět trochu nuda,ale autentický popis hrůz z koncentračního tábora mi až naháněl husí kůži.

15.11.2018 3 z 5