monika0092 monika0092 komentáře u knih

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Kridaka a Jamu mám.. Obě knihy byly dle mého názoru průměrné. Tato kniha oproti tomu, si myslím, že je nejlepší, kterou nám autorka zatím nabídla. Téma velice dobře zvolené a co víc, i uchycene. Oproti knih předtím, ktere mi přišly víceméně jako vykradacky jiných autorů tady shledavam jen mírnou podobnost s knihou řetěz... :)
I přesto ve mě kniha zanechala velice dobrý dojem a snad jako jediné její dílo, bych si přečetla ráda znovu.

14.03.2021 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moc dobra kniha. Poutavá, nutí člověka aby ji přečetl co nejdřív :) doporučuju

27.12.2020 5 z 5

Ďáblovo dílo Ďáblovo dílo Lotte Petri

Knížka je zajímavá a dobře zpracována :)

23.10.2020 4 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Úžasná knížka, která se mi moc líbila!! :)

23.10.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Ja si prostě nemuzu pomoct. Ale nějak ee.
Přijde mi to jako vykradacka kinga a dalších autorů . Takové z části vykradene it.. Neco se skrývá pod zemí. Neco hlubokého. Smrduteho..fajn pavouci tam nejsou všude, jen se tam mihnou.. Zato jsou tam brouci.. Taky velká podobnost s partou luzru a jedinou ženou, ze které jsou paf jak děti, tak poté dospělí... Střih.. Tohle bylo z jedne knihy. Desuplna panenka, bez které holčička neudělá ani krok a pak je panenka všude?? Jee kde to jen bylo?? ??(ironický smajlík) ... Bezpochyby má talent... Opravdu hodně se mi líbí suchý, ironický humor, který vlastně i v realitě lidi nechápou. Má to i spád.. Nějaké to napětí.. Ale rozhodně ani Kridak a ani Jama ve mě nezanechaly pocit, že knížka byla wow a neco mi dala... Ba naopak. Hrozně sem se těšila na konec. Hodně jsem už předem tušila a stejně jako první kniha, mi prostě něco velkého chybí.. Neco, co mi dokáže dát většina knizek po přečtení.. Takovou chuť, přečíst si závěr znova a znova a znova.. Tady se tak nestalo..

05.12.2019 2 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

U tohoho dílu mi víc a déle trvalo se začíst..:/ za mě nejslabší z celé série.. :(

11.04.2019 2 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Cetla se dobre, ale neprirostla mi jako ostatní díly k ruce.. 3*

23.03.2019 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Skoda Pettersona.. Jinak dil od dílu lepší a lepší. Hned jsem běžela koupit další díl :))

09.03.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Kniha opět nezklamala :) je až s podivem, jak si přeju, aby to Erika s Pettersonem zkusila :D

03.03.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Topovka :) i tato knížka se mi moc líbila... Vlastne mnohem víc než dívka v ledu.. Robert má opravdu talent, jen člověka místy trošku desi, co všechno jeho mysl dokáže vyprodukovat :)

22.02.2019 5 z 5

Záhada ukradených medailí Záhada ukradených medailí Enid Blyton

Knizky tajne sedmy a spravne petky jsem hltala v dobe, kdy mi bylo tak 12/13 let.. Letos, o mnoho let později sem se k nim vratila a zkusila precist zas.. Do hodinky ma člověk knihu prectenou a je to takova usmevna povidka najednou :))) ale 5* musi byt i z nostalgie k tomu, jak moc jsem pribehy milovala :)

19.01.2019 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Jedna z mych top knih, ctu tak jednou rocne :)

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Knihy pana Carola jsou mrazive a desive ukazuji, co s nama dovede nase podvedomi. Mam je moc rada. Vždycky si v kazde najdu to svoje :) jen je mi lito, ze jsou jen tri :(

Tajemství sedmého syna Tajemství sedmého syna Glenn Cooper

Cetla jsem ji jiz několikrát i po letech se vracim jednou za cas :) zajimave tema, ctiva,.. :)

08.01.2019 5 z 5

Zajimavy namet, kniha ctiva :)

06.01.2019 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Moje nejoblibenejsi :) ♥️

06.01.2019 5 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Jiny styl nez prvni kniha, velice volne pokracovani, ale urcite stoji za precteni

17.11.2018 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Mi se kniha libila tak moc, ze jsem ji cetla trikrat.. Na to, aby byl dej dobry, nepotřebuje velkolepe zavery.. Myslim, ze vyborne dilo :)

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Nezklamala :))

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

:) prima, skoda ze dalsi dily nejsou v cestine