MonicaMonique MonicaMonique komentáře u knih

Pandemie Pandemie A.G. Riddle

Místy dost přehnané, ale kniha se četla dobře.

25.11.2019 4 z 5

Poslední pes na Zemi Poslední pes na Zemi Adrian J. Walker

Já se rozhodně docela bavila. Určitě si vyhledám další knihy autora.

25.11.2019 4 z 5

Noční hlídka Noční hlídka Sergej Lukjaněnko

Netvrdím, že je to špatná kniha, ale určitě nepatří k nejlepším.

20.07.2019 2 z 5

Invaze Invaze Larry Correia

Tuhle sérii miluju, ale tenhle díl bych označila za nejslabší. Přesto nechybí akce :-)

02.06.2019 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Velmi dobrá detektivka. Chytla mě hned od začátku.

02.06.2019 4 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Za mě super. Chvilkama jsem přemýšlela, co bych dělala, kdyby byla možnost najít svoji spriznenou duši. Dokázala bych potlačit zvědavost?
Některé dějové linky mě bavily víc, jiné trochu méně. Ale závěr každého příběhu stál zato.

20.12.2017 5 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Některé části knihy byly až zbytečně dopodrobna rozepsane. Kniha nebyla přehledná. Ale stejně jsem přemýšlela jak to vlastně bylo. Za mě průměr. Ale podruhé už ji určitě číst nebudu

20.12.2017 3 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Zpočátku mi kniha přišla zmatená, ale postupně se všechno vysvětlilovysvětlilo. Občas se mi stane, že mi hlavní postava neseme, ale Kate je skvělá. Drsňačka, ale když může, tak pomůže. Celou tuhle sérii jsem přečetla jedním dechem. Nechyběla akce, humor a u vnitřních monolozích Kate jsem se nejednou rozesmála nahlas.

21.10.2017 4 z 5

Vládce vlků Vládce vlků Juraj Červenák

Jedna z prvních, ne-li dokonce první kniha, která mě vrhla do světa fantasy. Po letech jsem se k téhle sérii vrátila a pořád je stejně čtivá jako poprvé

29.09.2017 5 z 5

Žoldnéři Žoldnéři Tomáš Bartoš

Chvílemi jsem sem se v knize ztrácela, ale byla čtivá od začátku. O akci rozhodně nebylo nouze. Taky oceňuju dodatky k hlavním postavám na konci knihy. Za mě velmi dobrá kniha

28.09.2017 4 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Za mně neúplně dokončené. Přesto ale se mi kniha vcelku líbila

27.09.2017 4 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Zatím co první díl se pomalu rozjížděl a věnoval se hlavně seznámení s hlavními hrdiny, druhý díl už byla pořádná akce. Napětí od začátku do konce. Akce střídá akci a nutí vás číst pořád dál a dál.

26.09.2017 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Autor nad tímhle dílem musel strávit opravdu hodně času a to neberu podle stran, ale podle propracovanosti knihy. Občas jsem se trochu ztrácela v postavách, ale za to nejspíš může to, Jak jsem knihu rychle hltala. A protože otázek na konci je víc než odpovědí, nutí mě to okamžitě sáhnout po druhém dílu.

24.09.2017 4 z 5

Císařovna Císařovna Roman Bureš

Musím přiznat, že asi prvních 100 stran jsem četla se zatnutýmy zuby. Antonia byla neskutečně naivní a se svýmy názory až protivná. Oceňuju však akce, kterých nebylo málo. A jsem zvědavá, jak se bude nadále vyvíjet situace s Viktorem.

22.09.2017 4 z 5

Propast času Propast času Roman Bureš

Velmi dobře napsaná kniha.

20.09.2017 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Po zklamání z prvního dílu jsem byla příjemně překvapená. Kniha měla spád a dokonce můžu s klidným svědomím říct, že se těším na další díl.

19.09.2017 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tak nějak nevím co napsat. Přistihla jsem se,že až moc často označuju Feyr titulem "blbá kráva" a ještě daleko horšíma. Ale kvůli posledním cca 100 stranám a postavě Rhysanda, který byl asi nejsympatičtější z celé knihy jsem dala nakonec 3*.

18.09.2017 3 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Konečně trochu víc akce. I když na druhou stranu lhala bych, kdybych řekla, že mi nezačíná jít na nervy ten jejich milostný trojúhelník.

14.09.2017 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Dávám 4* a to z toho důvodu, že jsem čekala o něco víc akce. Přesto se kniha příjemně četla.

13.09.2017 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Nejdřív kladná stránka knihy: Děj nebyl zbytečně natahován, byly tam i nějaké ty zvraty a akce. A záporná stránka: Povaha Kim a stále opakující se věty. Za mě průměrná detektivka

12.09.2017 3 z 5