MOmoMO MOmoMO komentáře u knih

Stíny mezi námi Stíny mezi námi Martin Rousek

No upřímně mi knihu přečíst trvalo celkem dlouho. Lilly mi ze začátku přišla strašně protivná, furt nějaký problém.. zhruba v polovině knihy jsem začala být napnutá a nemohla jsem se dočkat, co se to skrývá ve vesnici za záhadu. Hodnotím pozitivně námět a rozuzlení. Myslím že Martin Rousek má potenciál pro další knihy.

16.03.2021 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Druhá kniha od Colleen a opět spokojenost. Nejvíc nadšená jsem z toho, jak dokáže vytvořit ideálního až pohádkového muže. Zamilovala jsem se do Holdera a teď i do Grahama .. uff no byla by to paráda, mít na světě víc takovým mužů . Jinak příběh byl uvěřitelný, protože se to může stát každé z nás a proto jsem Quinn dokázala pochopit .. Čeho jsem si v knize všimla, bylo lehké propojení s knihou , kterou jsem četla před touto , to se mi taky líbilo. Takže za mě super, určitě doporučuji :)

15.02.2021 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Hltala jsem každou stránku. Hooverová píše tak, že jsem knížku nechtěla odložit. Příběh mě zasáhl a dojal. Postavy mi přirostly k srdci. Kéž by bylo na světem víc takových Holderů. Určite doporučuji :)

28.01.2021 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Pecka!!

28.11.2020 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Já kluky z oddělení Q zbožňuji, takže mě kniha nezklamala :) do poslední chvíle jsem myslela, že vím, kdo to udělala a pak jsem zase čuměla jako puk. Velice povedený díl!! Život hlavních hrdinů a hlavně Asada se začíná konečně rozkrývat, tak jsem zvědavá, jak to s ním vlastně bude :) - jdu na Selfies

29.06.2020 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Mě to prostě baví.. hlavní představitelé mě baví a konečně nějaký zajímavý modus operandi - o tomhle důvodu proč zabít člověka jsem ještě nečetla, takže určitě chválím originalitu. Luc je boží a trochu jsem doufala, že se s Avou už to sexuální napětí vyřeší :D .. každopádně je tu prostor pro příští knihu. Super jako vždy :)

14.11.2019 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Co k tomu dodat... doufám, že po přečtení si více lidi uvědomí, že voda není samozřejmost a tak se podle toho budeme chovat. Během čtení knížky, jsem si to uvědomila totiž ještě víc než obvykle..
jsou to věci jako splachování záchodu, už jenom že splachujeme pitnou vodou a kolik litrů sežere jedno spláchutí .. ?? .. člověka to donutí přemýšlet..

21.10.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Je prostě dobrej!

11.10.2019 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tak tohle pro mě byl nejlepší díl. Díl ve kterém se dozvíme o něco víc o mém superhrdinovi Hunterovi. Byla jsem ráda, že zvolil odlišný styl než u předchozích dílů..
Jdu na další díl a jdu dokoupit zbytek, prostě težká závislost.

19.09.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Zase jsem neměla ani páru, kdo byl vrah a to mě baví,.. Carter mě baví :) jdu na další díl

28.08.2019 5 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Tahle knížka mě okouzlila. Hned jsem se do příběhu dostala a nemohla jsem ji odložit. Poslední polovinu knížky jsem dala na jeden zátah a budu netrpělivě vyhlížet pokračování.

08.08.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Zase super, už bych se jen opakovala. Čte se to samo a hlavní hrdinové jsou velcí sympaťáci :)

30.07.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak to je jízda :) do poslední chvíle jsem nevěděla a byla jsem pěkné překvapena, to mě vůbec nenapadlo.. jdu na Popravčího

19.07.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Pecka. Nechápu, že jsem od něho přečetla jenom jednu knížku.. no mám co dohánět. Super případ a co mě hodně baví, tak to jsou krátké kapitoly.

12.07.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Knížka se četla svižně a samozřejmě jsem byla napnuta, co s tím domem je a co se tam vlastně stalo.. jsem ráda, že se příběh zbytečně nenatahnul do více stránek.Pro mě takové oddechové čtení.

03.07.2019 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Tak to mě hodně baví! Rozhodně tuto sérii doporučuju. Když jsem smrtku a Nimba četla, byla jsem v jiném světě, který mě absolutně pohltil. Kdo tyhle knížky nemá, tak šup pro ně :) . už abych měla v ruce pokračování.

28.06.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Pane jo, musím říct, že se s fantasy knihami roztrhl pytel a jenom dobře! Smrtka je fantasy s originálním nápadem a dost mě to baví!! Hurá na Nimbus

14.06.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Děkuji za takové příběhy paní Mornštajnová. Jsem opět dojatá a vždy budu vaše fanynka! Zase báječně napsané s kapkou napětí, jak to vlastně dopadne. Jsem ráda, že se vašimi příběhy dostávám do minulosti a díky hlavním hrdinům prožívat úskalí té doby.

04.06.2019 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Knížka se mi líbila - byla jsem napnutá jak kšandy, ale zároveň jsem se i zasmála :) . Elle pro mě velká sympaťanda. Bavilo mě, že tahle kniha ve mě probudila představivost a věřím, že film by také nebyl špatný :)

28.05.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Předchozí knihy od autorky byly o level víš, proto dávám **** .. ale opět nečekaný konec, zase mě Paris překvapila, jak to zase vymyslela. Do poslední chvíle nevíte, kde je ukrytá pravda a když už si myslíte, že víte, zase vás převeze. V tomhle je vážně skvěla :)

23.05.2019 4 z 5