miuk miuk komentáře u knih

Johana Johana Pavla Horáková

Velmi povedená, lehce čtivá kniha o etapách života slečny/ženy. Líbilo se mi to.

29.06.2018 3 z 5

Odvrácená strana Měsíce Odvrácená strana Měsíce Martin Suter

Dobrý příběh, škoda jen konce, mohl být jiný...

24.06.2018 4 z 5

Chci žít bez stresu Chci žít bez stresu Harriet Griffey

Nic nového, co by už nebylo napsáno.

21.06.2018 2 z 5

Ta zrzavá Ta zrzavá Sára Saudková

Do knihy jsem se nemohla začíst, nevím, proč, ale neskutečně mě to nudilo, o ničem. Většinou knihu dočtu celou a pak hodnotím, zda byla čtivá nebo ne, ale tady bez přečtení - ee.

20.06.2018 1 z 5

Chci si zorganizovat život Chci si zorganizovat život Harriet Griffey

Nic nového. Pro mě shrnutí něčeho, co již dávno znám a používám.

16.06.2018 1 z 5

Deník Deník Chuck Palahniuk

Hm, ze začátku těžká nuda, opakující se, pak jsem se začetla, ale chybí mi tam konec, ten KONEC. Mám z pocit 00X.

11.06.2018 3 z 5

Soudci Soudci Elie Wiesel

Velké myšlenky, ale nešťastné zpracování.

11.06.2018 2 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

Tak tomu říkám bujná fantazie. Je to pro někoho ujeté, ale mě se to dost líbilo.

05.06.2018 4 z 5

Tiché dny v Clichy Tiché dny v Clichy Henry Miller

Nikdo si na nic nehraje, vše je tak, jak má být, přirozené, patří to k životu, netřeba našlapovat a pohošovat se. Super kniha.

28.05.2018 5 z 5

Pátý syn Pátý syn Elie Wiesel

Trvalo déle než jsem se začetla, ale pak mě to pohltilo. Po přečtení mě ještě několik dnů Ariel provázel, docela psycho kniha. Nutí přemýšlet o něčem nepolapitelném, abstraktním, přesto však ovlivňujícím celý náš svět.

11.05.2018 5 z 5

Konformista Konformista Alberto Moravia (p)

Čekala jsem suché čtení, které mě uspí, ale příjemně jsem byla překvapená - román je strhující, nutí k zamyšlení, žádná plochodráha, co za chvíli vyšumí.

23.04.2018 4 z 5

Irská kuchařka Irská kuchařka Mary Beth Keane

Docela zajímavé čtení, hlavní hrdinka ale některé věci podle mě moc hrotila. Jinak perfetní popis ostrova, pak jsem si ještě hledala další informace na netu.

23.04.2018 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Perfektně namixované zápletky, postava Kim je sympatická, přečteno s nadšením, chci další díly!

17.04.2018 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Nejdříve čtena "Veronika", to jsem byla nadšená. Pak u čtení z druhého pohledu mě to přešlo, nebavilo mě to, přišlo mi to překombinované, málo uvěřitelné.

17.04.2018 3 z 5

Šest krát dva Šest krát dva Arne Dahl (p)

Trvalo mi dlouho, než jsem se začetla, ale pak to mělo spád. Důmyslná zápletka, přečteno jedním dechem.

11.04.2018 3 z 5

Vyvrhelové Vyvrhelové Elfriede Jelinek

Perfektní, sonda do životů, závěr mě šokoval, ale asi se to dalo čekat. Tahle autorka se nebojí.

07.04.2018 4 z 5

Černí psi Černí psi Ian McEwan

Celkem smutný pohled na vztah dvou lidí.

07.04.2018 3 z 5

Kainova kniha Kainova kniha Alexander Trocchi

Ničím mě nešokovalo, nezaujalo, docela nuda.

05.04.2018 2 z 5

Malý život Malý život Hanya Yanagihara

Neuvěřitelná kniha, šokující, celou dobu jsem byla v napětí, chtělo se mi pořád brečet.

05.04.2018 4 z 5

Třináctý příběh Třináctý příběh Diane Setterfield

Čtivá kniha, zajímavý děj, zajímavé rozuzlení.

05.04.2018 3 z 5