miuk miuk komentáře u knih

Doktoři Doktoři Erich Segal

Velmi kvalitní čtení o obyčejně neobyčejných životech spolužáků z univerzity. Neuvěřitelně lidská, pohlazení pro duši.

22.11.2018 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Autor opět nezklamal, napětí až do konce. Dobře vykreslené postavy, hodně zajímavé psycho typy...

20.11.2018 5 z 5

Na Chesilské pláži Na Chesilské pláži Ian McEwan

Křehký, velmi intimní příběh.

13.11.2018 4 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

První kniha Mráz byla o fous lepší, ale ani tahle není špatná. Perfektní zápletka, dlouho jsem opravdu nevěděla, kdo je pachatel, popisy lidí, vše propracované, neodhanutelné až do konce. Super.

13.11.2018 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Perfektní. Po dlouhé době super kniha, několikrát mě až mrazilo, výborná zápletka, až do konce jsem neměla tušení, kdo je pachatel. Super!!!

27.10.2018 5 z 5

Pravidla péče o dřevěné podlahy Pravidla péče o dřevěné podlahy Will Wiles

Od knihy jsem čekala více, docela zklamání. Jestli tohle má být humor, tak jsem princezna. Trapné, urputně trapné.

23.10.2018 2 z 5

Kwatsch Kwatsch Janet Lestak

Přehled a soupis značkových věcí, jinak nuda bez hloubky, příběh klasika, podprůměr.

15.10.2018 2 z 5

Šíleně bohatí Asiati Šíleně bohatí Asiati Kevin Kwan

Super kniha na pobavení, oddychovka z jiného prostředí než obvykle.

08.10.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Lehká oddychovka na páteční večer.

06.10.2018 2 z 5

Zítřek Zítřek Graham Swift

Přečteno za den, zajímavé, ale ne, že bych se s knihou nějak mazlila. Průměr, lehce pod.

14.09.2018 3 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Pro mě nic nového, spíše jen soupis toho, co už znám. Ale pro začátečníka, někoho, kdo se neorientuje, je to dobré shrnutí. Ale! Velmi oceňuju grafickou stránku knihy! To se moc povedlo.

12.09.2018 2 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Perfektní zápletka, přečteno za noc, jen tak dál...

12.09.2018 4 z 5

Bohatá čínská přítelkyně Bohatá čínská přítelkyně Kevin Kwan

Bulvárek o čínských pracháčích, kdo, kde, s kým, co měl na sobě, co jedl apod. - v knižní formě. Teda já marnivka jsem se docela bavila.

27.08.2018 4 z 5

Povídky na tělo Povídky na tělo Martina Formanová

Dalo se to zvládnout za jedno oddychové letní odpoledne.

27.07.2018 3 z 5

Jíst zvířata Jíst zvířata Jonathan Safran Foer

Kdo chce, pochopí, kdo nechce, nebo ještě není připraven, tak si aspoň počte a opráší některá fakta.

18.07.2018 3 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Perfektní kniha na letníodpoledne. Pobavila mě. Zajímavé novinky ze života jiné kultury.

18.07.2018 3 z 5

Dokonalá chuť Dokonalá chuť Natalie Young

Kniha se docela dala číst, ze začátku mi bylo trochu nevolno, ale nakonec jsem si zvykla. Jinak choulostivě holí chlupy na končetinách...a pak sní mozek? Nějaká citlivka ne?

04.07.2018 3 z 5

Americký problém Americký problém Ken Kalfus

Co to jako je? Nevím, nedokázala jsem se do knihy začíst, najít si něco, co mě chytí. Hlavní hrdinové jsou mi nesympatičtí. Br. Ztráta času.

04.07.2018 1 z 5

Americká hospodyňka Americká hospodyňka Helen Ellis

Tak tohle mě dostalo. Lehké, vtipné povídky. Dost dobrý počin od autorky. Bavila jsem se.

29.06.2018 4 z 5

Adibas Adibas Zaza Burchuladze

Přečteno, ale smysl mi nějak uniká? Průvodce pro socky, co rádi vystavují značky?

29.06.2018 1 z 5