misulka680 misulka680 komentáře u knih

Sukničkář Sukničkář Karin Krausová

Oddechovka na odpoledne. To je tak kdyz si chlap mysli jak je na tom po x letech manzelstvi spatne, najde si bovokvu a ejhle ono muze byt jeste hur. Zaslouzil si to. Kniha se cetla sama, behem par hodin precteno

21.01.2017 1 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

I druhý díl byl super. Jack se dal do kupy a v průběhu knihy se neskutečně změnil. Moc jsem mu fandila.

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Knihy S.Towle mám ráda, i když je děj trochu předvídatelný, mě se kniha líbila. Tru sice jednala někdy na můj vkus divně, ale nevadilo mi to. Jack byl super, kdo by ho nechtěl mít doma.

Kouzelný náramek Kouzelný náramek Viola Shipman

Přečetla jsem ji za odpoledne, děj rychle běží. Vyprávění vzpomínek o přívěšcích byl super, i já mám podobný náramek :)

Žena, která mi ukradla život Žena, která mi ukradla život Marian Keyes

Kniha se četla sama. V určitých chvílích mi bylo Stelly hodně líto, ale všechno zlé je pro něco dobré. Kniha mě nutila zamyslet se...

21.12.2016 5 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Kniha vás upoutá od začátku do konce. Neustále se něco děje. Rozplétají se další dějivé linky. Mě se knih líbila. Přečteno za víkend.

28.11.2016 5 z 5

Vejce nebo slepice Vejce nebo slepice Zdeněk Pohlreich

Pro milovníky drůbeže, super inspirace

25.10.2016 4 z 5

Šéf na grilu Šéf na grilu Zdeněk Pohlreich

Super inspirace pro letní grilování

25.10.2016 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Přečteno za odpoledne. Snad se dočkáme pokračování.

24.10.2016 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Kniha se četla sama. Postavy jsou dobře popsané, téma knihy není ohrané. Kniha je psaná z pohledu Mii i Jordana a to se mi moc libilo. Super kniha na vikend.

17.10.2016 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Kniha se četla sama. Příběh poutavý, autorka píše skvěle. Lucas je super postava a hned mi přirostl k srdci. Knihu doporučuju

14.10.2016 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Colleen prostě umí psát. Opět skvělá kniha plná emocí a vztahů. Kniha se četla sama, přečteno za odpoledne.

08.10.2016 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Takový milý příběh dvou rodin, kteří jsou si bližší než tuší. Kniha se četla dobře, neměla žádné nudné pasáže.

04.10.2016 5 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Bohatej, pěknej a svalnatej.... Co víc si přát?

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Kniha byla taková nijaká, trvalo mi docela dlouho se do ní začíst, ale dočetla jsem. Doufám, že další kniha bude lepší

02.10.2016 3 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha se skvěle čte, neustále udržuje čtenáře v napětí. Dobrá zápletka, postavy skvěle vykresleny.

V srdci je spousta místa V srdci je spousta místa Franziska Stalmann

Zamilovat se může člověk v každém věku. Dokud, ale nepřijde o to co měl, tak neví o co všechno přišel. A zamýslí se nad tím zda to byla správná volba.

02.10.2016 4 z 5

Ty, ja a tí druhí Ty, ja a tí druhí Fionnuala Kearney

Četla jsem po knize Dvojí život, která byla o * lepší, ale i přesto dobrá čtivá kniha. Je vaše tajemství dobře ukryté?? Jednou stejně vypluje na povrch. A nebude mít dobré následky.

02.10.2016 4 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Kniha je čtivá od začátku až do konce. Děj má spád. Autorka píše opravdu skvěle

Káťa a Škubánek zase spolu Káťa a Škubánek zase spolu Josef Lamka

Připomínka dětství. Syn knihu miluje