MissMagic MissMagic komentáře u knih

Paměti imaginárního kamaráda Paměti imaginárního kamaráda Matthew Dicks

Absolutně dokonalá kniha, rozbrečela mě. Miluju ji. Je originální, krásná a skvěle napsaná. Prvních 200 stran mě uchvátilo, chtěla jsem vědět jak to bude dál a zamilovávala jsem se do Buda i do ostatních hrdinů. Ale posledních 100 stran jsem doslova přeletěla a u posleních stran mi bylo do breku, že to skončí..

29.12.2014 5 z 5

Příběhy nerozumný poradkyně Příběhy nerozumný poradkyně Rachel Renée Russell

Nikki prostě neomrzí ^^. Půjčila jsem si jí v knihovně a byla přečtená za den. Jsem zvědavá, jak se dostanu k Nešťastné lásce, protože mimoňka je trochu dražší záležitost ;D.

30.11.2014 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Tohle není jen tak ledajaká kniha. Je to prostě něco víc! Je to ten typ knihy o které před spaním přemýšlíte a před očima se vám promítají nejsilnější pasáže.

30.11.2014 5 z 5

Malý Mikuláš Malý Mikuláš René Goscinny

Mikuláš! No, co dodat! :)
PS: V levných knihách je teď mají za stovku!

30.11.2014 5 z 5

Lízinka Lízinka Jacqueline Wilson

Moc pěkná a dojemná kniha. I když konec mě chvílemi nudil a Elsie mi někdy přišla nesympatická.. Dala bych 4 a půl hvězdy.

29.11.2014 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Trošku zklamání. Jo, jo.. nebylo to špatný, ale.. ale. Člověk prostě čekal víc. Některé pasáže byly zábavné a čtivé..a pak nuda. Zábava, nuda, zábava, nuda, zábava.. a tak se to střídalo po dobu celé knihy. Ale abych knihu jen nekritizovala (protože nebyla špatná, to vůbec) tak musím říct, že těch zábavných částí bylo víc než nudných, docela o dost. :)
PS: Tenhle komentář zní asi hodně.. zmateně? To bude proto, že takový pocit z knihy mám.

26.11.2014 3 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Jo! Konečně jsem se k Rudé odhodlala. A nelituji. Kdyby nebylo školy měla bych jí přečtenou za den, protože dámy a pánové, od téhle knihy se jen tak neodtrhnete! Potřebuju další díl.. a to rychle!

25.11.2014 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Já nevím.. mě se to líbilo, bylo to docela napínavé, nápad to mělo.. Vytkla bych jen délku a useknutý konec ;)

11.11.2014 4 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

To bylo skvělý :). Anna je skvělá, Étienne je skvělý, Rashmi je skvělá.. celá kniha je skvělá :)

08.11.2014 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Skvělá oddechovka, kterou přečtete na jeden zátah. Tak trochu klasika.

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Sara Shepard

S touhle sérií jsem už chěla seknout, když byla ale v knihovně tenhle nový díl.. neodolala jsem :). A nezklamala! Čtivá a napínavá. Doporučuji :).

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Ne, tohle vážně ne. Nesympatické postavy, nepříjemná atmosféra a nudný děj. Chápu, že někomu se kniha líbí, ale pro mě to bylo obrovské zklamání.

08.11.2014 1 z 5

Most do země Terabithia Most do země Terabithia Katherine Paterson

Ach ne.. to byla VÁŽNĚ krásná kniha. V jednoduchosti je krása!

Nejdelší velrybí píseň Nejdelší velrybí píseň Jacqueline Wilson

Dojemná a krásná kniha! Konec mi, ale připadal trochu uspěchaný..

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Skvělé! Chci pokračování a to hned! :) Sahám po Diamantech, protože potřebuju další knihu téhle geniální autorky!!

04.10.2014 5 z 5

Dračí znamení Dračí znamení Lucie Fidlerová

Asi budu trochu výjimka, ale já to ani nedočetla.. Nebavilo mě to, ale je obdivuhodné, že patnáctiletá autorka napsala knížku s takovým nápadem:).

19.09.2014

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Tuhle knihu jsem přečetla za pouhý den, je opravdu moc nádherná a chytne vás za srdce. Moc jsem si oblíbila Lininu maminku a Jonase a samotnou Linu, bylo mi jich strašně moc líto.. Budu se opakovat po ostatních, ale odpustit si to nemůžu- přečtěte si to!

19.09.2014 5 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Knihu jsem dohromady četla 12 dní, ale z toho jsem četla jen asi 3 dny :D. Nejradši jsem měla Glass a Clarke, oblíbila jsem si i Octavii. Navíc Glass měla ty nejlepší kapitoly :). No, čekala jsem od ní něco víc, ale zároveň to byla moc dobře zpracovaná kniha..jsem zmatená, takže zatím hodnotit nebudu. Konec byl bomba:).

19.09.2014 3 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Začátek vynikající, ale pak? Konec mi připadal jako kříženec HG a Divergence. Zklamání!

07.09.2014 2 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Tak trošku zklamání.. Možná jsem na to moc malá, ale i tak jsem čekala mnohem víc!

07.09.2014 3 z 5