Miškus

KyticeKyticeKarel Jaromír Erben

Tato kniha nikdy neomrzí. Čtu už po několikáté a nejvíce se mi líbí: zlatý kolovrat,a svatební košile. Doporučuji.

Němý křikNěmý křikAngela Marsons

Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah. Moc se mi líbila zápletka a jak to nakonec dopadlo. Určitě si půjčím další díl. Moc doporučuji.

40 dní pěšky do Jeruzaléma40 dní pěšky do JeruzalémaLadislav Zibura

Moje první kniha od Ladislava. Moc se mi líbilo vtipné vyprávění zážitku z cesty. Kniha velmi hezky napsána. Doporučuji.

PohřbeníPohřbeníEllison Cooper

Miluju tuto sérii. Příběh opět krásně napsaný. Hrozně se mi líbí propracovaný děj a zápletka. Doporučuji.

Tma mezi hvězdamiTma mezi hvězdami. Atticus (pseudonym)

Kniha se mi moc líbila. Moc doporučuji. Poezii nečtu tak často, ale tato se mi moc líbila.

SlepecSlepecChristine Brand

Velmi zajímavý příběh. Velice se mi líbilo jak je zpracovaný příběh slepého člověka.S čím se musí potýkat.

Červená, bílá a královsky modráČervená, bílá a královsky modráCasey McQuiston

Kniha je úžasná. Krásný a vtipný příběh. Moc doporučuji.

Kavárna v KodaniKavárna v KodaniJulie Caplin

Krásné čtení u kterého musíme být po dekou a u sebe mít hrnek teplého čaje. Příběh je krásně napsaný. Moc doporučuji.

Mléko a medMléko a medRupi Kaur

Tato moderní poezie se mi moc líbí. V některých částech jsem se hodně ztotožňovala. Doporučuji.

Mise AfghánistánMise AfghánistánTomáš Šebek

Toto je moje druhá kniha od Tomáše. Zase uspokojila moje očekávání. Mám ráda příběhy podle skutečné události a ještě k tomu z lékařského prostředí. Je tam hezky ukázáno jaké mají podmínky lékaři v jiné zemi. A jak si musí poradit v krizových situaci bez potřebných nástrojů. Knihu mohu jenom doporučit.

Lesní lišky a další znepokojivé příběhyLesní lišky a další znepokojivé příběhy* antologie

Od názvu knihy jsem očekávala něco jiného. Některé příběhy byly super. Ale znovu bych ji už nečetla.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny – původní scénářFantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny – původní scénářJ. K. Rowling (pseudonym)

Nemám co dostat. Kniha se mi moc líbila. Děj byl super. Celkově cely kouzelnický svět se mi hrozné líbí.

DobrodruhůmDobrodruhůmTereza Ramba

Kniha se celkem líbila. Dojemné příběhy z cest. Nečekejte cestopis.

Malé sladké lžiMalé sladké lžiCaz Frear

Kniha je průměrná. Občas byly nudné pasáže. Podruhé si ji už nepřečtu.

Hodný holky umírají prvníHodný holky umírají prvníKathryn Foxfield

Kniha byla skvělá. Do poslední chvíle jsem nevěděla jak to celé dopadne. Děj byl hezky vymyšlenej.

Ústřičkova smutná smrt a jiné příběhyÚstřičkova smutná smrt a jiné příběhyTim Burton

Byla jsem velice překvapená, jak se mi tato kniha líbila. Moc hezky morbidně napsané.

Hodně mi vadilo jak se střídala minulost a současnost. Ta minulost mě moc nebavila.

Návod na vraždu pro hodné holkyNávod na vraždu pro hodné holkyHolly Jackson

Kniha byla super, krásně napsána detektivka. Bavilo mě postupné pátrání po pravdě a konečné rozuzleni zápletky. Doporučuji.

Mise Haiti: 5 měsíců s Lékaři bez hranicMise Haiti: 5 měsíců s Lékaři bez hranicTomáš Šebek

Kniha se mi moc líbila. Je smutné, že v jiných zemích není tak vyspělá zdravotnická péče jako u nás. Knihu doporučuji.

Zmizení Sáry LindertovéZmizení Sáry LindertovéKateřina Šardická

Kniha se mi moc líbila. Zápletka byla zajímavá. Vůbec jsem nečekala jak to nakonec dopadne a co se za zmizením Sáry skrývá.
Doporučuji.

KřiváciKřiváciMaureen Johnson

Kniha byla výborná. Bavila mě od začátku do konce. Celkový děj byl krásně napsaný a zápletka, která se tady nevyřešila byla super. Jsem zvědavá jak bude příběh pokračovat a jak se budou vyvíjet Křiváci.

VyvrhelVyvrhelGilly Macmillan

Kniha mě velmi zklamala. Příběh se hodně táhnul. Moc mě to nebavilo.

Noci běsůNoci běsůKateřina Šardická

Kniha se mi moc líbila až na rychlý konec. Mrzelo mě, že tam nebylo vysvětlení a celkové zakončení příběhu.

Málo času na životMálo času na životCamille Pagán

(+ SPOILER) Kniha byla pěkná. Moc se mi líbil její příběh a měla jsem radost, že kniha měla šťastný konec. Moc doporučuji. Je to takové lehčí čtení na dovolenou.

Bez příčinyBez příčinyEd James

Kniha se mi moc nelíbila. Děj byl až moc rychlý. Postavy nebyly dobře propracovaný.

Ďáblovo díloĎáblovo díloLotte Petri

Kniha se mi líbila. Líbilo se mi detailně popsané vraždy. Doporučuji

Deník moderní jogínkyDeník moderní jogínkyŠárka Vojáčková Konečná

Kniha se mi velice líbila. Spíše je pro někoho kdo se chce zabývat jógou. Moc hezky sepsána cesta za poznání jógy.

Čeho před smrtí nejvíce litujemeČeho před smrtí nejvíce litujemeBronnie Ware

Kniha mě moc nebavila. Očekávala jsem úplně něco jiného. Spíše je to autobiografický příběh.

O princezně, která se zachránila samaO princezně, která se zachránila samaAmanda Lovelace

Moc se mi kniha líbila. Mám ráda moderní poezii. Tato kniha ukázala život “princezny’’ a v mnoha ohledech jsem se v tom našla. Doporučuji.