Miška.Miška - Příspěvky

Chlapec na dřevěné bedněChlapec na dřevěné bedněL. Leyson

Knihu jsem přečetla za jediný den. Osud této rodiny mě chytil za srdce. Ze sedmi člené rodiny, přežilo pět lidí. NEUVĚŘITELNĚ!!! Především odvaha malého Leona mě dostala. Díky odvaze a síle co v sobě našel, přežil .....
Opravdu silný příběh.

14.03.2015

SovaSovaS. Bjørk (pseudonym)

Co dodat ! Opět wauuu můžu jen doufat že někdy bude další kniha.

Podivné městoPodivné městoR. Riggs

První díl mě bavil o něco více ale i tento byl zajímaví. Kniha se četla dobře a příběh upoutal. Musím říci że konec mě opravdu překvapil bylo to tak nečekané a v ti chvíli jsem chtěla číst dál a dál. Ještě že už vyšel i třetí díl :-)

29.06.2016

V lese visí andělV lese visí andělS. Bjørk (pseudonym)

Wau úžasná detektivka. Vraždy malích holčiček nejsou sice moc hezké ale naštěstí v knice nejsou bodrobně rozebírány. Je to velice napínavé a kniha velmi rychle ubíhá.

28.04.2017

Dítě zvané „To“Dítě zvané „To“D. Pelzer

Knihu jsem měla přečtenou během jednoho dne. Strašný příběh. Je otřesné že se něco takového děje. Nemohla jsem pochopit jak něco takového mohla provádět matka vlastnímu synovi.

PoselPoselM. Zusak

Je to úžasná knížka, četla se sama.....všem doporučuji ..

VypravěčkaVypravěčkaJ. Picoult

Když jsem si knihu koupila tak jsem díky komentářům od ní dost očekávala ale musím říci že předčila mé očekávání. Nic lepšího jsem snad nečetla, příběh mě zaujal hned od samého začátku, vyzařoval tolik pocitů .... když jsem knihu přečetla do konce tak jsem ještě druhý den uvažovala o tom konci. Příběh měl tolik možností.... Prostě super

02.01.2015

V údolí lišekV údolí lišekC. Link

Souhlasím s tím že anotace nemá s dějem nic společného, přesto si mi kniha líbila. Bylo to zajímavé i napínavé, četlo se to dobře. Konec ubíhal velmi rychle a opravdu jsem nečekala takové rozuzlení.

28.02.2017

Vraní dívkaVraní dívkaE. A. Sund

Wau co jiného říct. Ze začátku jsem se v knize moc neorientovala, jakmile jsem se ale do knihy začetla nemohla jsem přestat. Kniha je opravdu úžasná a ten příběh.. no super.

15.02.2016

Červený vrchČervený vrchJ. McGuire

Akční, zajímavé, napínavé a úžasné. Nic jiného nemůžu dodat .

MarianaMarianaS. Kearsley

Miluju knihy tohoto typu, celkem dost jsem jich už četla ale tato je naprasto famózní. Doporučuji, doporučuji a jen a jen doporučuji !!! Během toho co jsem knihu četla jsem neměla nejmenší tušení jak by to mohlo dopadnout. Příběh byl napínaví od začatku až do konce. Strašně se mi líbilo že autorka přešla k příběhu hned od začátku, že tam nebylo nějaké okecávání kolem. Za mě super

Velké maličkostiVelké maličkostiJ. Picoult

Miluju tuto autorku, její knihy jsou naprosto strhující. Každá kniha je naprosto odlišná ale přesto je každá naprosto úžasná. Tato opět nezklamala.

Tajná dceraTajná dceraS. S. Gowda

Nádherný a strhující příběh, jen jsem čekala trošku jiný konec. Kniha je opravdu čtivá od samého začátku. Donutí vás nad ní přemýšlet ještě po tom co jste ji dočetli.

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Knížka se četla sama, trvalo mi jen pár dní a byla jsem na poslední stránce. Příběh mě zaujal ale přišel mi trošku nerealistický. Po přečtení dalšího dílu se mi můj názor potvrdil. Pohádka se šťastným koncem.

Návrat domůNávrat domůP. Scanlan

Celkem nuda, vůbec nic se tam nedělo.

Jedlíci aneb Sto kilo láskyJedlíci aneb Sto kilo láskyD. Laňka

knížka mě pobavila a zaujala mě...její zpracování je velmi dobré to už se ale bohužel nedá říci o filmu... i když děj je vesměs stejný na knížku prostě není ..

29.09.2014

Zůstaň se mnouZůstaň se mnouG. Forman

Kniha se mi líbila, byla jsem z ní nadšená ale bohužel mě zklamal ten konec. Příběh podle mého skončil předčasně.

25.10.2014

SestraSestraR. Lupton

Příběh byl zajímavý ale nemůžu říct že jsem z toho byla vyloženě nadšená.

06.01.2015

Návrat z temnotyNávrat z temnotyL. Coley

Mrzí mě že v knize nebyl vice rozebran unos a to co se dělo ve srubu. Jinak se mi kniha moc libila, četla se sama. Přibeh zaujal hned od zacatku a tema alteři pro mě bylo něco noveho, nepoznaneho a byla jsem z toho nadšena.

28.03.2015

Ztracený chlapecZtracený chlapecD. Pelzer

Ani potom co se osvobodil od matky to v životě neměl lehké. Někdo by to už dávno vzdal ale on vytrval, i když většina lidí na něj koukala skrz prsty. Klobou dolů za odvahu, sílu a statečnost Davida.

Myslím si že knihy DÍTĚ ZVANÉ TO a ZTRACENÝ CHLAPEC by si měl přečíst každý, aby viděl co mezi námi žije za lidi.

20.04.2015

Ještě jsem to jáJeště jsem to jáL. Genova

Nemoc si bohužel nemůžeme vybrat, najde si nás sama.... :-( Alzheimerova choroba je jedna s těch nejhorších....

Úžasně napsaná kniha.

13.05.2015

Mé sladké šestnácté stoletíMé sladké šestnácté stoletíR. Harris

Kniha se četla dobře a příběh byl celkem zajímaví. Jsem zvědavá na pokračování.

31.05.2015

Dášenka čili život štěněteDášenka čili život štěněteK. Čapek

Kniha mého děctví. Co víc napsat ...

06.01.2016

Řeky LondýnaŘeky LondýnaB. Aaronovitch

Knihu jsem nedočetla a asi nikdy nedočtu. Na knihu jsem se hodně těšila ale přišlo velké zklamání. Pro mě nejhorší kniha tohoto roku. Příběh mě vůbec nebavil a nezaujal, opravdu nerozumím jak tohle může někdo srovnávat s Harry Potterem.

15.06.2016

Dokonalý cizinecDokonalý cizinecR. Knight

Ke zmizelé bych to asi nepřirovnávala ale i tak super. Čtivé, zajímavé a nepředvídatelné. Jsem nadšená a doufám že od autorky víjde další kniha.

23.10.2016

Matkou ze dne na denMatkou ze dne na denR. Coleman

Čtivé a poutavé hned od začátku. Kniha má odemně 5 hvězdiček a kdybych mohla dala bych jich i víc. Tak moc se mi kniha líbila. Určitě se chystám i na další knihy této autorky.

24.10.2016

Pýthiiny radyPýthiiny radyE. A. Sund

Konečne vímm jak to dopadlo a musím říci jen jedno SUPER !!! Takovýdle konec jsem nečekala a jsem z něj nadšená.

24.10.2016

MischlingMischlingA. Konar

Říci že mám ráda knihy z druhé světové války a z koncentračních táborů je asi divné. No je to ale tak. Dokážu se do těchto knih vcítit a přectavit si tu hrůzu co museli prožívat. Podle mého by si každý člověk měl minimálně jednu takovou přečíst a tato kniha je podle mého názoru ta správná. Nepoukazuje na skutečný příběh, je to román který ale dokázal zachytit hrůzy které se opravdu odehrávali. Dokáže vám přiblížit svět který by nikdo z nás nechtěl poznat. Toto je kniha která vám vezme dech !!!

28.02.2017

CtitelCtitelC. Link

Zajímavý námět, napínavé a výborné. Kniha se mi opravdu moc líbila.

20.03.2017

Zmizení Samanthy ShipleyovéZmizení Samanthy ShipleyovéJ. Fielding

Téma bylo velmi zajímavé, čekala jsem nějakou pecku, bohužel jsem se nedočkala. Za mě průměr.

OsmOsmR. Třeštíková

Co mě nalákalo na knihu bylo že to je " detektivka ". Absolutní stráta času.

Temné hlubinyTemné hlubinyR. Bryndza

Opět strhující příběh, jsem naprosto unešená. Téma knihy mě dostalo a konec byl překvapivý. Kniha je obsáhlá ale čte se velmi dobře a rychle jako všechny autorovy knihy. Už se moc těším na další díl.

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuP. Hawkins

Dlouho jsem s knihou otálela, nakonec jsem si ji přeci jen přečetla. Na a .... byla jsem mile překvapená. Doporučuji !!! Čtivá a zaujme, místama celkem depresivní ale to spíše přidá na jejím kouzlu.

Dcera někoho jinéhoDcera někoho jinéhoA. Gentry

Hodně jsem se přemlouvala abych knihu dočetla. Celkový děj je zajímavý, konec je celkem překvapivý a kniha ve finále nebyla špatná. Bohužel hodně mi vadily zmatené pasáže, bylo tam strašně moc jmen a stracela jsem se v tom.

Vina a LežVina a LežS. Duffy

Kniha mě nezaujala, nedočetla jsem jí a ani už asi nedočtu. Příběh byl pro mě nezajímaví a občas dost matoucí, měla jsem problém se v něm orientovat.

Lady FuckinghamLady FuckinghamO. Wilde

Říkala jsem si to bude zase slabý odvar ale spletla jsem se. Celá kniha je jen o tom jednom a musím říci že autor se nebál zajít do detailu. Některé scénky mi sice přišli přehnané ale kniha se mi moc líbila. Určitě se k ní vrátím.

25.09.2014

Proměna a jiné povídkyProměna a jiné povídkyF. Kafka

Fanynka Kafky ze mě určitě nebude ....

Chci toChci toM. Burgess

Zrovna dvakrát mě to nebavilo ... byla jsem ráda když jsem to dočetla ...

25.09.2014

Když chlapa honí mlsná aneb Příběhy sexuálních loudilůKdyž chlapa honí mlsná aneb Příběhy sexuálních loudilůE. Energy

Od autora jsem četla knihu Chtít = Mít a ta se mi moc líbila. Tato kniha mě ale trošku zklamala. Čekala jsem více příběhů ze života, trošku pikantnějších :-) a ne rady, moudra a nějaké statistiky. Nějak zvlášť mě to nenadchlo.

29.09.2014

L. N. Tolstoj - Anna KareninaL. N. Tolstoj - Anna KareninaV. Dušek

Příběh je pěkný a zajímavý ale strašně špatně se čte, stránky vůbec neubývají. Občas se v tom ztrácím kolikrát vůbec nevím kdo je kdo. Je těžké zapamatovat si všechna ta jména a jaké mají spolu vztahy :-D. Spousta stránek je o ničem, nevydržela jsem a koukla na film. V knize jsem byla na šedesáté stránce a u filmu jsem měla skoro tři čtvrtě za sebou. Jak říkám opravdu spousta stránek o ničem.

05.10.2014

1 2 3 >