Miška.Miška - Příspěvky

Jako zabít ptáčkaJako zabít ptáčkaH. Lee

Kniha kteoru by si měl každý alespoň jednou v životě přečíst.

Chlapec na dřevěné bedněChlapec na dřevěné bedněL. Leyson

Knihu jsem přečetla za jediný den. Osud této rodiny mě chytil za srdce. Ze sedmi člené rodiny, přežilo pět lidí. NEUVĚŘITELNĚ!!! Především odvaha malého Leona mě dostala. Díky odvaze a síle co v sobě našel, přežil .....
Opravdu silný příběh.

14.03.2015

SovaSovaS. Bjørk (pseudonym)

Co dodat ! Opět wauuu můžu jen doufat že někdy bude další kniha.

Podivné městoPodivné městoR. Riggs

První díl mě bavil o něco více ale i tento byl zajímaví. Kniha se četla dobře a příběh upoutal. Musím říci że konec mě opravdu překvapil bylo to tak nečekané a v ti chvíli jsem chtěla číst dál a dál. Ještě že už vyšel i třetí díl :-)

Červený vrchČervený vrchJ. McGuire

Akční, zajímavé, napínavé a úžasné. Nic jiného nemůžu dodat .

29.06.2016

V lese visí andělV lese visí andělS. Bjørk (pseudonym)

Wau úžasná detektivka. Vraždy malích holčiček nejsou sice moc hezké ale naštěstí v knice nejsou bodrobně rozebírány. Je to velice napínavé a kniha velmi rychle ubíhá.

28.04.2017

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Knížka se četla sama, trvalo mi jen pár dní a byla jsem na poslední stránce. Příběh mě zaujal ale přišel mi trošku nerealistický. Po přečtení dalšího dílu se mi můj názor potvrdil. Pohádka se šťastným koncem.

Dítě zvané „To“Dítě zvané „To“D. Pelzer

Knihu jsem měla přečtenou během jednoho dne. Strašný příběh. Je otřesné že se něco takového děje. Nemohla jsem pochopit jak něco takového mohla provádět matka vlastnímu synovi.

PoselPoselM. Zusak

Je to úžasná knížka, četla se sama.....všem doporučuji ..

VypravěčkaVypravěčkaJ. Picoult

Když jsem si knihu koupila tak jsem díky komentářům od ní dost očekávala ale musím říci že předčila mé očekávání. Nic lepšího jsem snad nečetla, příběh mě zaujal hned od samého začátku, vyzařoval tolik pocitů .... když jsem knihu přečetla do konce tak jsem ještě druhý den uvažovala o tom konci. Příběh měl tolik možností.... Prostě super

02.01.2015

Vraní dívkaVraní dívkaE. A. Sund

Wau co jiného říct. Ze začátku jsem se v knize moc neorientovala, jakmile jsem se ale do knihy začetla nemohla jsem přestat. Kniha je opravdu úžasná a ten příběh.. no super.

15.02.2016

MarianaMarianaS. Kearsley

Miluju knihy tohoto typu, celkem dost jsem jich už četla ale tato je naprasto famózní. Doporučuji, doporučuji a jen a jen doporučuji !!! Během toho co jsem knihu četla jsem neměla nejmenší tušení jak by to mohlo dopadnout. Příběh byl napínaví od začatku až do konce. Strašně se mi líbilo že autorka přešla k příběhu hned od začátku, že tam nebylo nějaké okecávání kolem. Za mě super

29.06.2016

V údolí lišekV údolí lišekC. Link

Souhlasím s tím že anotace nemá s dějem nic společného, přesto si mi kniha líbila. Bylo to zajímavé i napínavé, četlo se to dobře. Konec ubíhal velmi rychle a opravdu jsem nečekala takové rozuzlení.

28.02.2017

Velké maličkostiVelké maličkostiJ. Picoult

Miluju tuto autorku, její knihy jsou naprosto strhující. Každá kniha je naprosto odlišná ale přesto je každá naprosto úžasná. Tato opět nezklamala.

Tajná dceraTajná dceraS. S. Gowda

Nádherný a strhující příběh, jen jsem čekala trošku jiný konec. Kniha je opravdu čtivá od samého začátku. Donutí vás nad ní přemýšlet ještě po tom co jste ji dočetli.

Hadrový panákHadrový panákD. Cole

Kniha mi přišla místy trošku zmatená, nicméně děj byl zajímavý. Další díl si určitě přečtu.

HedvábníkHedvábníkR. Galbraith (pseudonym)

Volání kukačky jsem přečetla rychle, kniha mně i bavila. Hedvábík se s ní bohužel nedá srovnávat.
Četla jsem strašně dlouho a nebavila mně. Jediné co bylo na knize zajímavé byl konec.
Váhám jestli se vůbec pouštět do dalšího dílu.

Návrat domůNávrat domůP. Scanlan

Celkem nuda, vůbec nic se tam nedělo.

Jedlíci aneb Sto kilo láskyJedlíci aneb Sto kilo láskyD. Laňka

knížka mě pobavila a zaujala mě...její zpracování je velmi dobré to už se ale bohužel nedá říci o filmu... i když děj je vesměs stejný na knížku prostě není ..

29.09.2014

Zůstaň se mnouZůstaň se mnouG. Forman

Kniha se mi líbila, byla jsem z ní nadšená ale bohužel mě zklamal ten konec. Příběh podle mého skončil předčasně.

25.10.2014

19841984G. Orwell

Dílo je velmi pěkně napsané... a děj mě doslova dostal ale trošku depresivní čtení.

14.12.2014

SestraSestraR. Lupton

Příběh byl zajímavý ale nemůžu říct že jsem z toho byla vyloženě nadšená.

06.01.2015

Návrat z temnotyNávrat z temnotyL. Coley

Mrzí mě že v knize nebyl vice rozebran unos a to co se dělo ve srubu. Jinak se mi kniha moc libila, četla se sama. Přibeh zaujal hned od zacatku a tema alteři pro mě bylo něco noveho, nepoznaneho a byla jsem z toho nadšena.

28.03.2015

Ztracený chlapecZtracený chlapecD. Pelzer

Ani potom co se osvobodil od matky to v životě neměl lehké. Někdo by to už dávno vzdal ale on vytrval, i když většina lidí na něj koukala skrz prsty. Klobou dolů za odvahu, sílu a statečnost Davida.

Myslím si že knihy DÍTĚ ZVANÉ TO a ZTRACENÝ CHLAPEC by si měl přečíst každý, aby viděl co mezi námi žije za lidi.

20.04.2015

Ještě jsem to jáJeště jsem to jáL. Genova

Nemoc si bohužel nemůžeme vybrat, najde si nás sama.... :-( Alzheimerova choroba je jedna s těch nejhorších....

Úžasně napsaná kniha.

13.05.2015

Mé sladké šestnácté stoletíMé sladké šestnácté stoletíR. Harris

Kniha se četla dobře a příběh byl celkem zajímaví. Jsem zvědavá na pokračování.

31.05.2015

Dášenka čili život štěněteDášenka čili život štěněteK. Čapek

Kniha mého děctví. Co víc napsat ...

06.01.2016

Řeky LondýnaŘeky LondýnaB. Aaronovitch

Knihu jsem nedočetla a asi nikdy nedočtu. Na knihu jsem se hodně těšila ale přišlo velké zklamání. Pro mě nejhorší kniha tohoto roku. Příběh mě vůbec nebavil a nezaujal, opravdu nerozumím jak tohle může někdo srovnávat s Harry Potterem.

15.06.2016

Dokonalý cizinecDokonalý cizinecR. Knight

Ke zmizelé bych to asi nepřirovnávala ale i tak super. Čtivé, zajímavé a nepředvídatelné. Jsem nadšená a doufám že od autorky víjde další kniha.

23.10.2016

Matkou ze dne na denMatkou ze dne na denR. Coleman

Čtivé a poutavé hned od začátku. Kniha má odemně 5 hvězdiček a kdybych mohla dala bych jich i víc. Tak moc se mi kniha líbila. Určitě se chystám i na další knihy této autorky.

24.10.2016

1 2 3 4