Miška.Miška - Příspěvky

Chlapec na dřevěné bedněChlapec na dřevěné bedněL. Leyson

Knihu jsem přečetla za jediný den. Osud této rodiny mě chytil za srdce. Ze sedmi člené rodiny, přežilo pět lidí. NEUVĚŘITELNĚ!!! Především odvaha malého Leona mě dostala. Díky odvaze a síle co v sobě našel, přežil .....
Opravdu silný příběh.

14.03.2015

Jako zabít ptáčkaJako zabít ptáčkaH. Lee

Kniha kteoru by si měl každý alespoň jednou v životě přečíst.

28.08.2018

SovaSovaS. Bjørk (pseudonym)

Co dodat ! Opět wauuu můžu jen doufat že někdy bude další kniha.

20.02.2018

V lese visí andělV lese visí andělS. Bjørk (pseudonym)

Wau úžasná detektivka. Vraždy malích holčiček nejsou sice moc hezké ale naštěstí v knice nejsou bodrobně rozebírány. Je to velice napínavé a kniha velmi rychle ubíhá.

28.04.2017

HanaHanaA. Mornštajnová

Nádherný a dojemný příběh. Osudy celé rodiny mě chytili za srdce, ne jednou jsem brečela.

08.11.2018

Dítě zvané „To“Dítě zvané „To“D. Pelzer

Knihu jsem měla přečtenou během jednoho dne. Strašný příběh. Je otřesné že se něco takového děje. Nemohla jsem pochopit jak něco takového mohla provádět matka vlastnímu synovi.

VypravěčkaVypravěčkaJ. Picoult

Když jsem si knihu koupila tak jsem díky komentářům od ní dost očekávala ale musím říci že předčila mé očekávání. Nic lepšího jsem snad nečetla, příběh mě zaujal hned od samého začátku, vyzařoval tolik pocitů .... když jsem knihu přečetla do konce tak jsem ještě druhý den uvažovala o tom konci. Příběh měl tolik možností.... Prostě super

02.01.2015

Podivné městoPodivné městoR. Riggs

První díl mě bavil o něco více ale i tento byl zajímaví. Kniha se četla dobře a příběh upoutal. Musím říci że konec mě opravdu překvapil bylo to tak nečekané a v ti chvíli jsem chtěla číst dál a dál. Ještě že už vyšel i třetí díl :-)

29.06.2016

V údolí lišekV údolí lišekC. Link

Souhlasím s tím že anotace nemá s dějem nic společného, přesto si mi kniha líbila. Bylo to zajímavé i napínavé, četlo se to dobře. Konec ubíhal velmi rychle a opravdu jsem nečekala takové rozuzlení.

28.02.2017

Velké maličkostiVelké maličkostiJ. Picoult

Miluju tuto autorku, její knihy jsou naprosto strhující. Každá kniha je naprosto odlišná ale přesto je každá naprosto úžasná. Tato opět nezklamala.

20.02.2018

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Knížka se četla sama, trvalo mi jen pár dní a byla jsem na poslední stránce. Příběh mě zaujal ale přišel mi trošku nerealistický. Po přečtení dalšího dílu se mi můj názor potvrdil. Pohádka se šťastným koncem.

PoselPoselM. Zusak

Je to úžasná knížka, četla se sama.....všem doporučuji ..

Ztracený chlapecZtracený chlapecD. Pelzer

Ani potom co se osvobodil od matky to v životě neměl lehké. Někdo by to už dávno vzdal ale on vytrval, i když většina lidí na něj koukala skrz prsty. Klobou dolů za odvahu, sílu a statečnost Davida.

Myslím si že knihy DÍTĚ ZVANÉ TO a ZTRACENÝ CHLAPEC by si měl přečíst každý, aby viděl co mezi námi žije za lidi.

20.04.2015

Dášenka čili život štěněteDášenka čili život štěněteK. Čapek

Kniha mého děctví. Co víc napsat ...

06.01.2016

Vraní dívkaVraní dívkaE. A. Sund

Wau co jiného říct. Ze začátku jsem se v knize moc neorientovala, jakmile jsem se ale do knihy začetla nemohla jsem přestat. Kniha je opravdu úžasná a ten příběh.. no super.

15.02.2016

Červený vrchČervený vrchJ. McGuire

Akční, zajímavé, napínavé a úžasné. Nic jiného nemůžu dodat .

MarianaMarianaS. Kearsley

Miluju knihy tohoto typu, celkem dost jsem jich už četla ale tato je naprasto famózní. Doporučuji, doporučuji a jen a jen doporučuji !!! Během toho co jsem knihu četla jsem neměla nejmenší tušení jak by to mohlo dopadnout. Příběh byl napínaví od začatku až do konce. Strašně se mi líbilo že autorka přešla k příběhu hned od začátku, že tam nebylo nějaké okecávání kolem. Za mě super

Dokonalý cizinecDokonalý cizinecR. Knight

Ke zmizelé bych to asi nepřirovnávala ale i tak super. Čtivé, zajímavé a nepředvídatelné. Jsem nadšená a doufám že od autorky víjde další kniha.

23.10.2016

MischlingMischlingA. Konar

Říci že mám ráda knihy z druhé světové války a z koncentračních táborů je asi divné. No je to ale tak. Dokážu se do těchto knih vcítit a přectavit si tu hrůzu co museli prožívat. Podle mého by si každý člověk měl minimálně jednu takovou přečíst a tato kniha je podle mého názoru ta správná. Nepoukazuje na skutečný příběh, je to román který ale dokázal zachytit hrůzy které se opravdu odehrávali. Dokáže vám přiblížit svět který by nikdo z nás nechtěl poznat. Toto je kniha která vám vezme dech !!!

28.02.2017

OsmOsmR. Třeštíková

Co mě nalákalo na knihu bylo že to je " detektivka ". Absolutní stráta času.

09.01.2018

Tajná dceraTajná dceraS. S. Gowda

Nádherný a strhující příběh, jen jsem čekala trošku jiný konec. Kniha je opravdu čtivá od samého začátku. Donutí vás nad ní přemýšlet ještě po tom co jste ji dočetli.

13.06.2018

Hadrový panákHadrový panákD. Cole

Kniha mi přišla místy trošku zmatená, nicméně děj byl zajímavý. Další díl si určitě přečtu.

28.08.2018

HedvábníkHedvábníkR. Galbraith (pseudonym)

Volání kukačky jsem přečetla rychle, kniha mně i bavila. Hedvábík se s ní bohužel nedá srovnávat.
Četla jsem strašně dlouho a nebavila mně. Jediné co bylo na knize zajímavé byl konec.
Váhám jestli se vůbec pouštět do dalšího dílu.

29.08.2018

Návrat domůNávrat domůP. Scanlan

Celkem nuda, vůbec nic se tam nedělo.

Lady FuckinghamLady FuckinghamO. Wilde

Říkala jsem si to bude zase slabý odvar ale spletla jsem se. Celá kniha je jen o tom jednom a musím říci že autor se nebál zajít do detailu. Některé scénky mi sice přišli přehnané ale kniha se mi moc líbila. Určitě se k ní vrátím.

25.09.2014

Jedlíci aneb Sto kilo láskyJedlíci aneb Sto kilo láskyD. Laňka

knížka mě pobavila a zaujala mě...její zpracování je velmi dobré to už se ale bohužel nedá říci o filmu... i když děj je vesměs stejný na knížku prostě není ..

29.09.2014

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiSirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiR. Riggs

Když jsem si knihu kupovala, čekala jsem od děje úplně něco jiného. Na začátku příběhu jsem pořád čekala na nějakou závratnou situaci kdy se Jacob dostane do sirotčince. Až později mi došlo že se tak nestane. No ale zklamaná jsem nebyla.

15.10.2014

Zůstaň se mnouZůstaň se mnouG. Forman

Kniha se mi líbila, byla jsem z ní nadšená ale bohužel mě zklamal ten konec. Příběh podle mého skončil předčasně.

25.10.2014

19841984G. Orwell

Dílo je velmi pěkně napsané... a děj mě doslova dostal ale trošku depresivní čtení.

14.12.2014

SestraSestraR. Lupton

Příběh byl zajímavý ale nemůžu říct že jsem z toho byla vyloženě nadšená.

06.01.2015

1 2 3 4