Miška.Miška Miška.Miška komentáře u knih

Pobavilo ale nenatchlo. Některé situace mi přišli přehnané.

28.02.2017 3 z 5

Mischling Mischling Affinity Konar

Říci že mám ráda knihy z druhé světové války a z koncentračních táborů je asi divné. No je to ale tak. Dokážu se do těchto knih vcítit a přectavit si tu hrůzu co museli prožívat. Podle mého by si každý člověk měl minimálně jednu takovou přečíst a tato kniha je podle mého názoru ta správná. Nepoukazuje na skutečný příběh, je to román který ale dokázal zachytit hrůzy které se opravdu odehrávali. Dokáže vám přiblížit svět který by nikdo z nás nechtěl poznat. Toto je kniha která vám vezme dech !!!

28.02.2017 5 z 5

Špulka modré nitě Špulka modré nitě Anne Tyler

Příběh se strašně táhnul a chvílema mě ani nebavil. Přišlo mi že autorka měla vymyšlenou zápletku ale ne děj kolem, tam se celkem motala. Moc mi to nesedlo a to mám knihy tohoto žánru ráda.

28.02.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Za mě zatím nejlepší detektivka. Od čtení jsem se nemohla odtrhnou. Je to bychlička plná děje a zvratů !! Už se nomohu dočkat další knihy z této série.

08.01.2017 5 z 5

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Poslední díl mě nenadchnul ani nezklamal. Bylo zajímavé vrátit se na úplný začátek a dozvědět se jak to vlastně začalo.

08.01.2017 3 z 5

Pravda o tobě Pravda o tobě Susan Lewis

Velmi poutavé a čtivé. Oddechová kniha která mě v táhla do děje. U čtení jsem s Lainey prožívala její lásku i bolest. Za mě krásná kniha.

08.01.2017 4 z 5

Velká čtyřka Velká čtyřka Agatha Christie

Toto byla moje první kniha od Agaty Christe. Čekala jsem od toho skvělou detektivku a .... Buď jsem si vybrala její nejhirší knihu a nebo toto není můj styl. Upřímně nevím jestli se mám pouštět do další knihy protožetahle kniha se mi vůbec nelíbila, četla jsem jí a přemlouvala se abych jí dočetla.

30.10.2016 2 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Konečne vímm jak to dopadlo a musím říci jen jedno SUPER !!! Takovýdle konec jsem nečekala a jsem z něj nadšená.

24.10.2016 4 z 5

Matkou ze dne na den Matkou ze dne na den Rowan Coleman

Čtivé a poutavé hned od začátku. Kniha má odemně 5 hvězdiček a kdybych mohla dala bych jich i víc. Tak moc se mi kniha líbila. Určitě se chystám i na další knihy této autorky.

24.10.2016 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Tato kniha mě nejednou rozplakala ale i rozesmála. Kniha je určena pro děti a mládež, dle mého názoru by si ji měl přečíst i každý dospělák. V knize jsou krásně vydět emoce, láska, strach a i neštěstí dítěte, které se potýká s běžným životem v hravé formě. Cesta za dobrodružstvím se mi moc líbila, stejně tak osudy nájemníků.

24.10.2016 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Ke zmizelé bych to asi nepřirovnávala ale i tak super. Čtivé, zajímavé a nepředvídatelné. Jsem nadšená a doufám že od autorky víjde další kniha.

23.10.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Tak dlouho jsem jí odkládala a vůbec nevím proč :-D Upřímě, na to jak je kniha rozsáhlá se tam celkem moc neděje. To je ale přesně to co té knize dodává jiskru. Čte se strašně rychle, člověk začne a sotva se dozví kdo umžel je skoro na sté straně. Pro mě to byla taková odpočinková detektivka u které nemusí člověk moc přemýšlet.

22.10.2016 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Nebylo to nejhorší ale pokračování rozhidně číst nebudu. Kniha se mi četla dobře a místy byla i napínavá, přesto tomu něco chybělo.

22.10.2016 3 z 5

Pohodlné lži Pohodlné lži Randy Susan Meyers

Kniha mi občas přisla zdlouhavá a nezajímavá ale námět knihy rozhodně chválím. Zase něco trochu jiného

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Kniha byla velmi čtivá, příběh zaujal a bavil mě, ale od knihy jsem měla velké očekávání a ta nebyla naplněna. Tudíž i přesto že se mi knihalíbila dávám jen tři hvězdy.

Ničivá nejistota Ničivá nejistota Natasha Cooper

Téma bylo velmi zajímavé a konec jsem určitě nečekala ale i tak mě kniha moc nezaujala. Chyběl mi tam nějaký děj, akčnost která v knize byla minimální.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

U této knihy jsem se od srdce zasmála ale i si zaplakala. Podle některých názorů je tato kniha určena pro skupinu žen v určitém věku, já si to ale nemyslím. Nejsem vdaná ani nemám děti a nemusím řešit žádné podobné problémy. I přesto dokážu ocenit tuto knihu a musím říci že se mi velmi líbila a jsem ráda že si našla místo v mé knihovně.

Scela jistě si i přečtu další knihy této autorky a doufám že časem bude i nějaká novinka.

20.08.2016 5 z 5

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Miluju knihy tohoto typu, celkem dost jsem jich už četla ale tato je naprasto famózní. Doporučuji, doporučuji a jen a jen doporučuji !!! Během toho co jsem knihu četla jsem neměla nejmenší tušení jak by to mohlo dopadnout. Příběh byl napínaví od začatku až do konce. Strašně se mi líbilo že autorka přešla k příběhu hned od začátku, že tam nebylo nějaké okecávání kolem. Za mě super

29.06.2016 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Akční, zajímavé, napínavé a úžasné. Nic jiného nemůžu dodat .

29.06.2016 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

První díl mě bavil o něco více ale i tento byl zajímaví. Kniha se četla dobře a příběh upoutal. Musím říci że konec mě opravdu překvapil bylo to tak nečekané a v ti chvíli jsem chtěla číst dál a dál. Ještě že už vyšel i třetí díl :-)

29.06.2016 4 z 5